Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 5 20HR002GPB W10Pro i7-7500U/8GB/512GB/INT/14" FHD/4G LTE/3YRS OS
Tootekood: 20HR002GPB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20HR002GPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Toode lisatud | 2017-07-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib