Sülearvuti MSI GS43VR 7RE-055XPL i7-7700HQ 14.1"MattFHD IPS 16GB DDR4 SSD128+1TB_7200 GTX1060_6GB 2Y
Tootekood: GS43VR 7RE-055XPL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GS43VR 7RE-055XPL |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2017-07-06 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib