Sülearvuti Asus ZenBook Flip UX360CA C4231T - Flip-Design - Core i5 7Y54 / 1.2 GHz - Win 10 Home 64-Bit - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 33.8 cm (13.3) Touchscreen 1920 x 1080 (Full HD) - HD Graphics 615 - Wi-Fi, Bluetooth - Icicle Gold
Sülearvuti Asus ZenBook Flip UX360CA C4231T - Flip-Design - Core i5 7Y54 / 1.2 GHz - Win 10 Home 64-Bit - 8 GB RAM - 256 GB SSD - 33.8 cm (13.3) Touchscreen 1920 x 1080 (Full HD) - HD Graphics 615 - Wi-Fi, Bluetooth - Icicle Gold
Tootekood: 90NB0BA1-M06140
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0BA1-M06140 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2017-07-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib