Digizone

62 224 toodet

Kommentaarid

3,9
65 kommentaari
68%
4%
2%
5%
21%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
jaanjaapan
May 4, 2023 • 12:05 PM

Sain 3 mai kaard kättei! Korraga hakkasid neil meilid jälle tööle - partnerlaost olevat korraks kaardid otsa saanud ja siis tuli oodata järgmist kaartide tuleku satsi... Seekord oli lõpp õnnelik - GPU toimib. Samas koduleht on neil üsna vana ja nii jääbki mulje, et minesa tea kui hästi neil läheb...

jaanjaapan
April 24, 2023 • 12:05 PM

Tellisin 8 apr. 640€ eest videokaardi (hindade mäss sooduskampaania ajal). Tarne oli 6-8 tp. https://www.hinnavaatlus.ee/2247059/evga-08g-p5-3767-kl-nvidia-geforce-rtx-3070-8/ Täna on 24 apr. ehk juba 11 tööpäeva möödas! Muidu poleks hullugi, kuid ei e-mail-d ega telefonid ei vasta, mis oleks nagu dejavu sellest kui 2016 a Crazy Deal OÜ kadus. Kuna tookord oli summa väike sain FB vahendusel asjad korda. Seekord aga tegu kalli GPU-ga millest ma ammu unistanud, raha kogunud ja nüüd jälle äkki kedagi kätte ei saa, võiks vähemalt vastata kui tarneraskus, aga ei midä. Eks näis kuidas asi areneb...

Jüri Öö
October 20, 2022 • 5:43 PM

Olen sel aastal teinud vähemalt kaks tellimust. Hea valik ja head hinnad. Asjad sain kiiresti kätte.

Tanel
July 1, 2022 • 7:25 AM

Kodulehe ja HV tootekirjeldus ei vastanud tegelikkusele. Ümbervahetuse soovile sain vastuseks, et ma ise oleks pidanud aru saama ja tootekirjeldus pole oluline argument, loeb hoopis šifreeritud toote nimi. Väga halb kogemus.

throt
May 19, 2021 • 7:36 PM

Kui kaup kohale jõuab on ok. Kui on probleemid, siis on suurem tõenäosus leida hiinast tootja ja saada sellega kontakti. Tekib küsimus, et miks neil kodulehel klienditeeninduse kontaktid üldse on.

November 1, 2020 • 12:54 PM

Digizone.ee ehk Triton Holding OÜ — Uskumatult halb e-poe klienditeenindus! Kui saadetakse teine toode kui www.digizone.ee veebipoes kuvatud st vale toode siis tagastamise tarnetasu peab ikka klient kinni maksma, isegi kui nende ühel veebilehel on see välistatud sest neil on ka teised tingimused teisel veebilehel kus seda välistust kirjas ei ole.

Psych0
September 7, 2020 • 11:42 AM

Täiesti kohutav klienditeenindus. Toote päringu kohta sain lihtsa vastuse asemel paragrahvi sarkastilist teksti.

AguR
May 11, 2020 • 10:35 AM

Kaup saabus veidi hiljem, kui esialgu lubatud. Olen täielikult pettunud selle pärast, et Digizone keeldus kauba 14-päevast tagasiostu õigust realiseerimast. Vaidlen edasi, aga ei soovita seda kaupmeest mingil juhul kasutada.

Priitl220
April 24, 2020 • 9:15 AM

Asjalik teenindus. Kaup jõudis kohale lubatud ajal.

robema
March 2, 2020 • 11:54 AM

Negatiivne kogemus. Ostsin arvutikaabli. Kirjelduse järgi olin kindel, et see sobib minu arvutile, kuid paraku nii ei olnud. Helistasin kohe, kõnet vastu ei võetud. Kirjutasin, öeldi, et kuna kaup ostetud ettevõte kontoga, nemad seda tagasi ei võta ja vahetama ei hakka :-( Ebameeldiv ja üleolev kirjavahetus.

Tutvustus

Digizone.ee veebikaubamaja kaubamärk kuulub Triton Holding OÜ-le. Digizone.ee on usaldusväärne veebikaubamaja juba aastast 2003.

Meie veebikaubamaja tootevalikus on täna juba üle 500 000 tooteartikli. Meilt leiab aktiivsusmonitore ja nutikellasid, foto- ja videotehnikat, mänguasju ja LEGO klotse, jalutuskärusid ja lastekaupu, graafikalaudu, süle- ja tahvelarvuteid, droone ja binokleid, parfüüme ja kosmeetikat, nutitelefone ja navigatsiooniseadmeid, mängukonsoole ja arvutimänge, käekellasid ja ehteid, spordikaupu ja matkavarustust, tööriistu ja autokaupu, ilu- ja tervisetooteid, pulsikellasid ja sportitarvikuid, aia- ja kodukaupu, koduelektroonikat ja köögitehnikat, mööblit ja sisustustooteid ning veel palju-palju muud. Selle kõige toel on tegemist kindlasti ühe suurima reaalse tarnevõimega pakkujaga turul. Tutvu kindlasti ka https://www.digizone.ee/et/sisu/38/E-poe-turvalisus.

Lisaks on Digizone võimeline teostama kaasaegse elektroonika tarneid. Juhul, kui otsid mingit konkreetset toodemudelit või mingit konkreetset digitehnoloogia uudistoodet, kuid Sa ei leia selle pakkujat, siis saada meile päring. Suure tõenäosusega suudame Sulle selle toote tarnida.

Kindlasti loe lähemalt, mida kliendid meist räägivad https://www.digizone.ee/et/sisu/42/Klientide-tagasiside.

Alates 49 € ostust on transport Omniva ja DPD pakiautomaati TASUTA. Lisaks SmartPosti 3.99 € ja Omniva kullerteenuse 4.99 € võimalus. Samuti soodne saatmine Soome, Lätti, Leetu ja mujale. Krediitkaardiga makse võimalus. Lihtne ja kiire järelmaksu taotlemine.

DIGIZONE - Kõik vajalik Sinu koju!

Kauplused

Tartu Riia 24 51010

Tagasi firmade loetellu