Photopoint

103 576 toodet

Kommentaarid

4,0
23 kommentaari
64%
9%
5%
5%
18%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Tanel
July 8, 2021 • 9:45 AM

Järjekordne positiivne üldkogemus. Üks toode küll ei vastanud tootja kirjeldusele ja oli vigane, aga tagastusprotsess oli väga lihtne ning raha tagastati järgmise päevaga. Soovitan.

DreadDog
December 12, 2020 • 9:53 AM

19. novembri esimestel tundidel tellisin kauba. Väga hea hind. Eeldatav tarneaeg: 30.11 - 03.12. 3. detsembril kirjutasin ja küsisin, et kaugel kaup on? Tuli kiire vabandus, et jõuab järgmise nädala teises pooles. 11. detsembril veidi enne lõunat tuligi teade, et kaup on kohal. Õnneks polnud kiire. Tasub arvestada, et kui tegu pole tüüpilise masstootega Ida-Euroopa laost, siis eksimuse korral on ootamine pikk.

Margariita
April 7, 2020 • 4:28 PM

Ei soovita, teenindus aeglane. Ostsin toote, oli defektiga, proovisin mitmeid kordi ühendust saada et kuidas toimida. Telefoni öeldi et ppole mõtet rääkida, kirjutage. Ootasin nädal aega vastust. Siis sain teada kuidas toimida, kuhu toode saata. Ja nüüd juba pikalt vaikus. Ei tea kas toode jõudis nendeni või mitte. Kas saan uue toote või mitte. Asendust ei pakuta. Kahju oli seda toodet väga vaja aga rikkus kõik plaanid.

Tanel
January 3, 2020 • 11:44 PM

Korduvalt tellinud, positiivsed kogemused.

KarTmaN
November 22, 2019 • 1:47 PM

Vahest päris suured soodukad. Pakutakse tasuta tarnet, antakse soodust ka soodushinnast, mõnikord saad ka kingitusi ostule. Olen siit palju fototehnikat vägagi hea hinnaga saanud. Kord oli objektiivifiltril pisike täke. Toode vahetati välja. Soovitan kui usaldusväärset poodi.

December 15, 2017 • 8:28 AM

Kaubavalik suur, vahest on ka sooduskampaaniad, kuid... Tavaliselt kirjas oleva 20% soodustuse asemel, ilmneb et on "kuni" 20%, millest tagasihoidlikkult bannerites vaikitakse, ning reaalsuses on soosdustuseks tühised 1-3%, e. hinnad paraku kõrgemad kui mujal. Olen mitu korda kaupa tellinud ja väga tavalised on pikad tarneajad, lubatud 2-4 tööpäeva asemele olen korduvalt oodanud kaupa 2-3 nädalat, kaup jõuab küll ilusti esindusse selle aja pärast, kuid mujalt saaks palju kiiremini. EI ole minu esimene valik internetipoodidest kahjuks.

December 5, 2016 • 10:07 AM

Ostsin hiljuti televiisori. Olen väga rahul - oma küsimusele sain meili teel vastuse, kaup saabus lubatud ajal. Kaup on õige ja hea.

Smir
February 19, 2016 • 1:14 PM

Küsisin just sealt teenindusaknast ühe konkreetse toote saadavust konkreetses poes. Vastuseks tuli: \"vaadake kodulehelt \"saadavus\" alt. Ma siis küsisin uuesti, et kas on siis või ei ole, kuna \"saadavus\" lehe all on öeldud et ei kajasta reaalajas infot. Selle peale vastati \"peaks olema küll\" Tule taevas appi :D

estdog
August 16, 2014 • 4:46 PM

Esitasin esmaspäeval online poes tellimuse, tuli kiri e-postile et kulub 2-4 tööpäeva kuni tarne minuni jõuab, või siis võtavad ühendust kui tarne aeg pikeneb. Reede õhtuks ei kippu ega kõppu tarneaja pikenemise kohta. Lisaks sellele ei saa tellimuse kohta infot kui küsida Photopoint poest ega ka sellest väiksest aknakesest all paremas nurgas \"Vajad abi või lisainfot, kliki siia\" photopoint.ee lehel. sealt öeldakse et ei osata aidata. kirjutage kellegile teisele info@photopoint.ee

dixo
April 3, 2014 • 12:52 PM

Häid klienditeenindustavasid eriti silmas ei peeta. Miks? - Teenindajad kohati ülbed ja oskamatud (tellimuse numbri kohta küsitakse, et mis asi see on / kommentaari väli e-poest tellides ei oma mingit tähtsust ja kas seda müüjad poes üldse näevad?). Probleeme on olnud ka varasemalt, kus online teenindusest vastatakse lühilausetega ning alternatiivide välja pakkumiseks palutakse need ise välja otsida.

Tutvustus

Nordic Digital AS on 1992. aastal asutatud foto-, elektroonika- ja arvutikaupade jae- ning hulgimüügiga tegelev ettevõte. Tänasel päeval haldab Nordic Digital AS kuut esmaklassilist Photopointi kauplust ning esindab muuhulgas mitmeid maailmakuulsaid kaubamärke Eestis. Nendest tuntumad on Pentax, Panasonic Batteries, Manfrotto, Tamron, Speedlink, Nissin, DJI, Tamrac, Hoya, Velbon, Silicon-Power, Razer, Platinet jpt. Nordic Digital AS on suurim fotoalbumite ning pildiraamide importija ning hulgimüüja Eestis.

Kauplused

Suur-Sõjamäe 4, 11415, Tallinn

Paldiski mnt 102, 13522, Tallinn

Endla 45, 10615 , Tallinn

Ringtee 75, 50501, Tartu

Riia 2, 510004, Tartu

Tagasi firmade loetellu