Firmakataloog

Näita kaarti

0 kommentaari

BaIT Partner OÜ

0 kommentaari

BaIT Partner OÜ

Aadress
Ehitajate tee 108, Tallinn, 12915
Üldtelefon:
680 8900
Faks:
www.ornet.eu
E-post:
myyk@bait.ee
Kodulehekülg:
https://www.bait.ee
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
113

Ettevõtte tutvustus

Aastast 2003 tegutsev Bait Partner OÜ on tehnoloogilisi lahendusi ja teenuseid pakkuv ettevõte. Oleme suunanud oma tegevuse meditsiiniliste ja AV erilahenduste arendamisele, integreerimisele ja müügile.

Bait Partner poolt loodud ja arendatav tooteperekond ORNet, sisaldab operatsioonisaalide juhtimissüsteemi ORNet Surgery, kuvandamissüsteemi ORNet Capture ning patoloogidele mõeldud ORNet Pathology lahendust

Meie spetsiaaltoodete nimekirja kuuluvad - Adlink, Cybernet, FSN, WIDE meditsiinilised monitorid ning PC´d, AJA videokomponendid, BlackBox erinevad võrgulahendused, Blackmagicdesign ja Gefen Audio-Video seadmed, Genelec audio monitorisüsteemid, Safenet krüpteerimise,- autentimise ja tarkvara kaitsmise lahendused ja Truen Audio-Video tooted. 

Bait Partner teenuste portfelli kuuluvad lisaks tava IT hoolduspakettidele mitmed spetsiaalteenused :
-   valvesüsteemide ja kaamerate paigaldus ning  hooldus
-   arvutivõrkude testimine  
-   optilise kaabli paigaldamine, keevitamine ( otsastamine) ning mõõdistamine 

Meie meeskonda kuuluvad tegijad, kellel kümnetesse aastatesse ulatuvad kogemused, kui ka noored otse koolipingist, et garanteerida kaasaegsete tehnoloogiate tundmine ning värskete ideede olemasolu ja pidev areng. 

 

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.