Galador Grupp OÜ

71 671 toodet

Kommentaarid

4,6
97 kommentaari
84%
4%
3%
4%
4%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
v0ltage
March 22, 2023 • 10:23 AM

Kauba sain kätte enne lubatud tarneaega ning klienditeenindus oli positiivne.

antiz
December 17, 2021 • 6:16 AM

tellitud kaup (mida oli kiiresti vaja ja olin nõus maksma rohkem kuna neil oli tarne aeg kiireim) "ununes" kellegi tõttu ära...s.t. kui ise ei torgi ega siis ei saa ka teada kas, kes ja kus asi toimib. selle eest -5 aga kuna suhtlus oli tõesti meeldiv ja olude tõttu kiire raha tagastus, siis puhtalt selle eest +4....ehk siis lühikokkuvõte asjast: kui asja ei saa siis 5 palli süsteemis tänu suhtlusele jääb alles 4....aga soovitan ikkagi endiselt seda firmat kuna eelnevad kogemused on kuldaväärt

sRGBman
March 24, 2021 • 4:51 PM

Ostsin monitori, testisin, ei meeldinud, tagastasin ja sain raha tagasi ilma probleemideta. Hea kogemus, mitte kõikides poes tagastamine läheb sama hästi.

Ritsu
March 24, 2021 • 7:28 AM

Annan oma eelmise negatiivse hinnangu kompensatsiooniks uue hinnangu. Sain täna hommikul Galadori tegevjuhilt kirja, et tellimuse tagasikasete tegemisega on läinud tavapärasest kauem aega, kuna nende raamatupidajast teenusepakkuja on haigestunud Covidisse. Laoseisude kohta andis tegevjuht niisuguse täpsustuse: "Laoseisud on meil siiski suhteliselt reaalajas, aga kuna laod, kust kaupu soetame, on avatud ka kogu ülejäänud Euroopa ostjaskonnale ja tänases kaartdie defitsiitsuse olukorras võidakse kaart minut-paar kellegi teise poolt ära ostetud olla enne meid, kuna meil on 20 min intervall andmete uuendamisel (kiirmeini laod lihtsalt ei tee update oma baasides)." Piisav kommunikatsioon on hea klienditeeninduse võti. Tänan tegevjuhti selgituskirja eest! Minu raev on vaibunud ja andestus saabunud.

Ritsu
March 23, 2021 • 9:35 PM

Kas Hinnavaatlus tahab minuga raksu minna, et hinnangu kustutab? See, et ma Galadorist saamata kauba eest tagasimakset 14 päeva ootama pean, pole okei. Kõigist teistest kohtadest on tagasimakse tehtud hiljemalt 3 päeva jooksul, enamasti isegi tunni jooksul. Ka tarbijakaitse hea tava näeb ette internetis sooritatud makse tuleb kauba puudumisel tagastada võimalikult ruttu. Millega ma veel pean oma negatiivset hinnangut põhjendama? >Laoseisud ja hinnainfo on kuvatud alati reaalajas!" "alati" ei vasta siinkohal tõele.

RBYTree
January 28, 2021 • 7:09 PM

1. Tarneaja pidev pikenemine. Tellisin samal ajal ka Amazonist paki ning sain paki odavamalt ja kiiremalt kätte (pakk tuli Pariisist). Soovitaksin igal juhul Amazoni kasutada. 2. Siiski, klienditeenindus oli üpris hea, kuid ignoreeris vahetevahel minu küsimusi.

Pihlakas
October 12, 2020 • 1:31 PM

Tarned alati korrektsed ja hinnad suurepärased. Teinud mitmeid tellimusi alates 50-500€ ja kõikide kogemused on olnud suurepärased. Soovitan 100%

ms5
October 5, 2020 • 9:51 AM

Ostsin 50+ euro eest juhtmevaba klaviatuuri. Kodus asja tööle pannes selgus, et see ei toimi Apple arvutitega. Soovisin asja kohe tagastada kuid öeldi, et salongist ostetud ja juriidlisele isikule (vormistasin ostu oma ühemehefirmale) tagastamist ei toimu. Selgitasin, et asi on samas seisukorras millisena see just poest kätte anti ja kahjuks mul pole selle seadmega midagi peale hakata ja olen nõus samast post ka kallima ja toimiva mudeli ostma kui hinnavahe tasaarveldakse. Selle peale pakuti 50% ulatuses tagastust. No ei saa rahul olla sellise lahenduse ja suhtumisega.

kotkalend
March 9, 2020 • 1:36 PM

Eelmisel neljapäeval, 5. märtsi õhtul pisut enne kell 18 tellisin omale Galador Grupp'st välise kõvaketta. E-postile tuli tellimuse kinnitus, kus oli kirjas, et tellimuse eeldatav täitmise aeg on hiljemalt 11. märts. On 9. märts, päev pole veel õhtussegi jõudnud - ja teie kaudu tellitud kaup on käes ning juba kasutuseski. Suur tänu, Galador Grupp OÜ - minu esimene kogemus teiega on igati positiivne ja meeldiv! Ilmselt tellin edaspidigi võimalusel teie kaudu kaupu.

KarTmaN
November 22, 2019 • 1:21 PM

Tellisin õhuniisuti. Enda üllatuseks sain kaasa isegi eesti keelse juhendi, mida tavaliselt epoed ei viitsi või ei taha kaasa anda. Hinnad on soodsad ja samuti tasuta tarne. Väga viis. Soovitan!

Tutvustus

MINEVIK

Galador Grupp OÜ alustas äritegevust 2004 aastal, olles üks esimesi analoogtoonerite ja –tintide maaletoojaid Eestis. Samanimeline e-pood alustas oma tegevust 2006. aastal.

OLEVIK

Meie e-pood pakub täna reaalajas laias valikus arvuti- , elektroonika-, kontori-, tehnikakaupu ja palju teisi erinevaid kaubagruppe mistahes maitsele ja rahakoti võimalustele.

E-poega on liidetud üle 60 erineva Euroopa suurema või väiksema partnerlao, millest lähtuvalt suudame tarnida üle 1 000 000 erineva toote. Kui e-poes ei leidu kaupa, mis teid huvitaks, ärge häbenege küsimast, tellitavaid tooteid on rohkem kui välja paistab.

Meil on e-kaubanduses seljataga 16-aastane kogemustepagas. Oleme olnud usaldusväärne partner eraisikutele, firmadele ja riiklikele institutsioonidele. Osaleme aktiivselt ka riigihangetel. Täna on meie partneriteks nt. Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool, Siseministeerium, Politsei- ja piirivalveamet, Maaeluministeerium ja paljud teised riiklikud institutsioonid.

Suudame jätkuvalt pakkuda 24/7 atraktiivseid ja konkurentsivõimelisi hindu ning üha laienevat kaubavalikut. Kaubad tarnime klientidele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt, Suurbritanniast, Poolast, Itaaliast jne.

Laoseisud ja hinnainfo on kuvatud alati reaalajas!

Tarne on üle Eesti alati tasuta (sõltumata kui suur on ostusumma)!

Me ei tõsta mitte kunagi kunstlikult hindasid selleks, et teha näiliselt suure allahindlusega kampaaniaid. Seda ei juhtu mitte kunagi, sest oleme 100% veendunud, et sellel ei ole reaalse eluga mitte mingit pistmist. Oleme e-pood mõtlevale inimesele!

TULEVIK

E-poes ootab rida uuendusi veel ees lisaks visuaalsele ja sisulisele küljele. Loodame jätkuvalt olla usaldusväärne partner kõikidele meie praegustele ja tulevastele klientidele ka järgmised 16 aastat. Lubame jätkuvalt arendada oma e-poodi, et see oleks teie jaoks veelgi huvitavam, kasutajasõbralikum ja mugavam kasutada. Ootame alati hea meelega konstruktiivseid ettepanekuid galador@galador.ee!

Kauplused

Värvi 4 Tallinn 10621

Sõbra 56, Tartu 51013

Tagasi firmade loetellu