Datagate

25 720 toodet
Kontakt
25 720 toodet Hinnavaatluses

Kommentaarid

3,8
11 kommentaari
64%
9%
0%
0%
27%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Killhoven
November 23, 2021 • 5:26 PM

Võtsin gamer hiire ja väga viis kogemus!

bondionu
January 7, 2021 • 9:33 AM

Tellisin 3500x protsessori.Arvestades koroonaaega oli peale tellimist ülejärgmisel päevak pakk käes.Kiirelt käis.

muri666
June 21, 2020 • 7:58 AM

Sai kaks ventilaatorit ostetud. Tarneaeg lehel 3-7 tööpäeva ning pakk oli 3 päevaga kohal. Infot ise jagati ja kõik laabus. Tänapäeval väga sellist teenust igal pool ei pakuta kahjuks.

DreadDog
May 10, 2020 • 9:07 AM

HinnaVaatluses oli kirjas tarneaeg 1-4 tööpäeva. Tellimine veebis oli kiire ja mugav. Kinnitusel oli tarneaeg 3-7 tööpäeval. Tegelikult oli kohal vähem kui kolme päevaga. Laupäeva õhtul tuli Omniva SMS. Hind oli väga palju parem kui tootja soovituslik hind.

aPoiss
February 3, 2020 • 12:50 PM

Igati positiivne kogemus. Ostsin arvutikomplekti jagu juppe. Tarneaeg jäi lubatud 10p sisse. Tellisin pakiautomaati, aga küsiti üle kas võib kullegiga saata. Tegin tellimust mitu korda ümber ja sellega ei olnud mingeid probleeme, suhtlus oli väga väga kiire ja asjalik. Hiljem soovisin üht juppi tagastada ja selgus, et seda saab teha -10€ eest, mis oli mulle üllatu. See info oleks võinud ostu tehes kusagil selgelt kirjas olla ja seepärast 4 tärni, mitte 5. Al

klausmaria
January 10, 2020 • 9:41 AM

Müüvad tihti kaupa mida neil ei ole, raiskavad kliendi aega ja on ebapädevad. Ei soovita tegemist teha.

Gazal975
July 22, 2019 • 4:46 PM

Tellisin odavalt Apacer 4x 8GB DDR4 2400MHz mälud, mille leidsin Hinnavaatlusest (4x 18€-ga). Edasi Datagate saidile minnes, leidsin samad mälud üles, mille ma ostukorvi lisasin ja kohe ära tasusin. Tellimuse arvet, mis ostu kinnitaks mulle üldse ei saadetud, mis oli väga veider. Mälude minuni jõudmisel selgus, et nad saatsid 8GB asemel hoopis 4GB mälud. Küsiti ekraanipilti 18€ mäludest, sest väideti, et nii odavalt pole mälusid üldse müünudki. Toodet enam nende saidil enam ei eksisteeri (kustutasid juba ära) ja saadeti arve, nagu oleksingi 4GB-sed mälud tellinud (mida kuradit?). Edasi jahuti, et tehtud tellimus on õige, kus olingi 4GB mälud sellise hinnaga tellinud ja olen ise vea teinud (ma arvan et oskan väga hästi vahet teha, kas ostan 8GB või 4GB-seid mälusid). Hetke seisuga pean vale toote tagastamisel 10€ juurde tasuma. Kasutuslepingus on kirjas, et neil on õigus välisriigi laost vale toote tagastamisel, nõus raha küsida, et seda tagasi transportida. Ebaprofessionaalne pood, kes valetavad ise tellimust ära muutes ja pärast nurudes veel raha juurde, et valet kaup saaks välislattu tagasi saata. EI SOOVITA!!!

Laifstaile
November 10, 2017 • 4:58 PM

Ülimalt rahul!!!! Teisipäev tellisin ja reede pakk käes.

SideWinder
January 16, 2016 • 7:04 PM

Meeldiv ja korrektne kogemus webipoega. Suhtlus ning tarne väga head.

January 15, 2016 • 8:32 PM

Väga veider koht. Olen paar päeva netis uurinud ja otsustasin, et ASUS Zenbook hetkel minu soovidele kõige rohkem vastab (aku, kerge jne). Kuan Hinnavaatlus näitas, et Datagate olemas just selline mudel nagu huvi pakub ja sinnakanti sattusin, siis läksin vaatama. Täpselt sama mudelit poes ei olnud, aga üldiselt oli täpselt selline nagu meeldis ja ütlesin, et tahan siis seda konkreetset mudelit - selle peale öeldi mulle, et seda ei ole. Kui väitsin, et tund aega tagasi e-poes 9tk näitas 2-6 päevase tarneajaga siis lõpuks avastasid, et tõesti on. Aga selle asemel, et mulle soovitud arvuti müüa hakati jahuma, et ASUS garantii kuu aega, aga kui mingi tunduvalt suurema DELLi ostan, siis äriklassi garantii ja 5 päeva. Uurisin, et kui tihti siis need ASUSed katki lähevad, aga vastust ei saanud. Mingi hetk tüüp teatas, et M5 protsessor on nagu kehv i5 - minu jaoks M seeria just ahvatlev aku kestvuse pärast. Siis väitis, et Delliga saan mängida - kui märkisin, et tänapäeva mängude puhul 4GB mälu just eriti kõrgele levelile ei vii, siis hakati rääkima, et ma olen nagu tavaline klient ja tahan tavalist arvutit - mis selles siis halba on? Igatahes pärast 15 minutit väga sürrealistliklt kogemust tulin sõna otseses mõttes selg ees uksest välja raha näpu vahel ja ütlesin, et lähen ja ostan selle arvuti kuskilt mujalt. Nii veidrat kliendikogemust pole mul vist kunagi elus olnud ja kui neil tõesti äri nii hästi läheb, et küllaltki korraliku hinnaklassiga arvutit lihtsalt ei müü kliendile, kes kindla ostusoovi ja rahaga poodi tuleb, siis olgu peale. Aga no kohe kindlasti ei julgeks peale nende müüjatega suhtlemist enam nende veebist tellida ja vaevalt sinna müügisalongi ka kunagi satun. Btw - selle 15 minuti jooksul nad isegi kordagi ei küsinud, et mida ma selle arvutiga teha soovin ;)

Tutvustus

 

Firmast
Firma DataGate on loodud 1997 aastal. Põhitegevus on arvutite kokkupanemine ning nende paigaldamine tarbijale. Firma on Inteli ametlik partner. Peale selle on arenenud suunad nagu Internet, võrkude projekteerimine ning ka hästi organiseeritud tehniline teenindus.

 

Arvutid

Meie töötajad aitavad Teil valida sobivate parameetritega arvuteid, mis suudavad rahuldada kõiki Teie vajadusi. DataGate kasutab alati oma arvutites kindlaid firmasid nagu Intel, IBM jne. Meie arvutid on tehtud sellisel viisil, et tulevikus oleks neid lihtsam täiendada. Teie arvuti teenindab Teid palju aastaid.

 

Serverid

Suur konkurents serverite turul vajab täna kindlaid ja kõrge kvalifikatsooniga tootmissüsteeme kõige kaasaegsemate tehnoloogiate põhjal. Meil on võimalik pakkuda oma klientidele kvaliteetseid serveri protsessoreid ja emaplaate, mis olid väljatöötatud, valmistatud ning testitud Intel-is. Inteli poolt toodetud elemendid lubavad seeriaviisiliselt väljastada toodangut, mis hõlmab võimsaid mitmeprotsessoriga süsteeme ning ka ühe- ja kahe protsessoriga süsteeme keskmiste firmade jaoks. Pakume suures valikus nii baaselemente kui ka emaplaate serverite ehitamiseks, mis olid sertifitseeritud ja testitud Intel-i spetsialistide poolt.

 

Võrgud

DataGate-i spetsialistid konsulteerivad Teid igas küsimuses, mis on seotud võrkudega, ehitavad võrke, mis vastavad rahvusvahelistele standarditele. Tänu tihedatele kontaktidele juhtivate telekommunikatsiooni ja võrguseadmete tootjatega vastab iga meie poolt täidetud tellimus kliendi soovidele, samuti ka kehtivatele standarditele ja ohutusnõuetele.

 

Tehniline teenindus

Arvutitehnikaga seoses olevate probleemide lahendamisel aitavad Teid meie spetsialistid. Me mitte ainult ei kõrvalda tehnilisi vigu, aga ka lahendame probleeme tarkvaraga. Tehnikaremont toimub ka kliendi juures. Samuti on Teil võimalik saada tehnilist konsultatsiooni telefonil: 6 129 441. Kui Teie tehnika on vanaks jaanud, siis meie spetsialistid aitavad Teid optimaalse lahenduse leidmises selle uuendamiseks.

 

Kauplused

Vana-Lõuna 19 Tallinn

Keskväljak 6 Jõhvi

Energia 1 Narva

Kesk 19 Sillamäe

Tagasi firmade loetellu