Firmakataloog

Näita kaarti

51 kommentaari

TuruLiider.ee

51 kommentaari

TuruLiider.ee

Aadress
Türi 7, Tallinn, 11313
Üldtelefon:
58444999
E-post:
info@turuliider.ee
Kodulehekülg:
http://www.turuliider.ee
Avatud:
E-R 9-18
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
5501

Tegevusalad

Ettevõtte tutvustus

Meilt te leiate nii suurt kui ka väikest kodutehnikat: pesumasinat, külmikut, sügavkülmikut, ahju või köögikomplekti, õmblusmasinat, televiisorit või kliimatehinkat. Electrolux, AEG, Zanussi, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Indesit, Hotpoint-Ariston, Elica, Panasonic, Philips – kõik brändid on meilt saadaval soodsate hindadega ja parimatel tingimustel!
Meie koostööpartnerid on suurimad Eesti ja Baltikumi hulgilaod. Oleme alati valmis nõustada kliendi ja aidata teda teha parimat valikut. Kui meie sortimendist Te ei leia vajaliku kaupa – võtke meiega ühendust ja leiame Teie jaoks optimaalse lahendust.

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

Mildred

11.11.2020 18:03

Hindasin Turuliidrit 2 tärniga järgmistel põhjustel: toote rikutud turvakleebis, sellest mitteteavitamine ja kõvasti parendamist vajav kliendisuhtlus. Järgnevalt kõigest lähemalt.

Tellisin neilt telefoni Samsung Galaxy Note10 Lite. Järgi läksin ise Türi tänavale; ese anti üle maja ees tänaval kiirustades ja sõna otseses mõttes möödaminnes. Toodet vastu võttes avastasin, et telefonikarbi "do not accept if seal is broken" turvakleebis on läbi lõigatud ja pakend seega lahtine. Puhas õnn, et juhtusin põhja alt kinni hoidma, vastasel korral oleksin karbi sisu kõige täiega asfaldile pillanud.

Kui katkisele kleepsule tähelepanu juhtisin, väitis Turuliidri esindaja, et tarnija alati kontrollib, kas telefonide laadija on Euroopa oma, ning kinnitas, et telefon on ikka täiesti uus. Siis kiirustas ta minema, jättes mu olukorda seedima. Tootega ma keset tänavat turvaliselt tutvuda ei saanud ja esimese hooga ei osanud ka targemat teha kui see kaasa võtta.

Kodus rahulikult uurides selgus, et saadud telefonil olid siiski kiled küljes ja põhitarvikud kaasas. Ainsateks nähtavateks defektideks olid mõned kriimustused ekraani kaitsekilel. Paraku on avatud pakendi puhul alati võimalus, et midagi on kaduma läinud või pahatahtlikult asendatud, või et telefoni on vahepeal maha pillatud jne. Seda silmas pidades ja pärast Samsungi ametliku Eesti esindusega konsulteerimist otsustasin asja tagastada.

Kuna seade läks tagastamisele, siis sisse seda ei lülitanud ja seega töökorras oleku kohta kommenteerida ei oska. Turuliider soovitas samuti seadet mitte sisse lülitada, kuna sellega pidavat algama garantiiaeg - see tekitab jällegi küsimuse, kuidas siis olla kindel, et keegi teine pole seda garantiiaega juba alustanud.

Mu elukaaslane suhtles Turuliidriga selle õnnetu toote asjus samuti ja talle öeldi, et iga teine telefon tuleb avatud karbiga. See käib siis vist ennekõike Samsungi telefonide kohta? Elukaaslane ostis enda uue Samsungi mõni aeg tagasi ka just Turuliidrist ning huvi pärast vaatasime selle vana karpi nüüd lähemalt. Selgus, et pealmise kleepsu all on peidus veel teine, originaalne turvakleeps, millel on pealmisest kleepsust märgatavalt erinevad lõikejäljed. Ehk siis tundub, et see karp oli ka varem avatud, lihtsalt sellele on uus ja teistsugune kleeps veel peale pandud.

Positiivse asjaoluna oli Turuliider nõus mu rikutud turvakleebisega toote uuega asendama, kuigi toodet välja vahetama minnes hakati ootamatult hoopis meile ette heitma, et tagastatava seadme ekraanikilel on kriimud (mis muidugi olid seal juba minuni jõudmise hetkel)... Õnneks võeti asi siiski tagasi.

Asendustoode tuli rikkumata turvakleepsuga, õige pistikuga laadijaga ja püsivara regiooniga DTM (Saksamaa, T-Mobile).

See "laadijate kontrollimise" jutt iseenesest tekitab mitmeid küsimusi, aga nii või teisiti tundub mulle, et aus tegu oleks kliente rikutud turvakleebisest vähemasti omal algatusel teavitada, mitte vaikselt toode üle anda ja eeldada, et klient ei hooli (või et pole toodet vaja nt kingituseks). Püüdsin seda ka Turuliidri esindajale selgitada, aga tundus, et palju mõistmist see mõte ei leidnud. Nähvati midagi sellist, et saite ju uue telefoni, mis te veel tahate…

Turuliidri üldine suhtlusstiil oli äärmiselt üleolev ja ennastõigustav, paratamatult jäi mulje, et selle poe jaoks on klient otsekui tüütu putukas, kellele ei pea jätkuma ei aega ega viisakust.

milrom

29.06.2020 13:49

Kogu protseduur toimis korrektselt, Kaup lubatud tahtajaks kohal.
Vaga korrektne asjaajamine veebipoes.

Lalaa

26.06.2020 16:28

Tarneajad ja laoseis on VALE! Kirjas oli, et tarneaeg 1-2 tööpäev, reaalsuses helistati mitmeid päevi hiljem ja öeldi, et tarneaeg on 2 kuud!! Täiesti aktsepteerimatu selline pettus! Nüüd pean raha tagasi ootama veel ei tea kaua ja siis mujalt kaupa vaatama - kokku kulutavad lihtsalt su aega ja närve 2 nädalat. Olge targemad ja ärge kolistage samu ämbreid!

Elitegamer

25.05.2020 11:44

Sai tellitud LG C9 teler. Toote juures oli tekst "saadaval", kuid järgmine päev helistati, et toodet siiski saadaval pole ning tarnega läheb umbes kuu. Küsiti, kas ootan või soovin raha tagasi - valisin viimase. Raha tagastamisega läks neil kokku 7(!) tööpäeva, mis on samuti täiesti vastuvõetamatu. Ei soovita!

yuliia7

28.02.2020 15:17

Sain tellitud köögitehnika nädalaga kätte, mõistliku hinnaga transport tuppa teenusega, kiir e-mailile vastused, viisakad ja punktuaalsed kullerid.

JuriT

25.05.2019 13:28

Tellisin neli kodumasinat. Kaup jõudis oodatust varem. Väga meeldiv kogemus. Müüa oli aus ja korralik.
Igati viie tärni väärt. Seega minu poolt kindel soovitus!

JuriT

25.05.2019 13:28

Tellisin neli kodumasinat. Kaup jõudis oodatust varem. Väga meeldiv kogemus. Müüa oli aus ja korralik.
Igati viie tärni väärt. Seega minu poolt kindel soovitus!

milrom

23.05.2019 18:28


Olen teenindusega väga rahul, suhtlemine oli viisakas, kiire ja konkreetne.
Kaup lubatud tähtajaks kohal. Hinnaklass pisut odavam kui teistel.
Julgen soovitada!

raidolink

17.04.2019 17:57

Ootasin telefoni kuu aega, ja lõpuks selgus vale info lehel.

Boot

11.02.2019 19:12

Helistavad, et neil pole toodet aga kodukal on endiselt info, et "saadaval".

Superglue

09.01.2019 21:06

Tellisin side by side külmiku. Kullerid tõid mõistliku summa eest mõõda treppe ilusti kolmandale korrusele ära. Maksin sulas kohapeal ja kogemus väga hea. Tarneaeg oli ka nii nagu lubatud seega kindlasti ostan neilt ka tulevikus.

juhe001

15.10.2018 11:46

Tellisin Canon peegelkaamera. Hind oli parim turul. Aega läks oodatust rohkem, aga tasus ootamine ära. Tellin vajaliku toote hea hinna korral teinekord veel.

kari1994

23.02.2018 14:08

Sooviksin Teid ja Teie firmat tänada.
Nii kiire ja operatiivse töö eest, kui ka Teie vastutulelikkuse pärast.
Olen ostnud ja soovitanud Teie firmat paljudele ning jätkan ka edaspidi sama teed.

Aleksza

22.12.2017 12:51

Olen väga rahul. Nädal aega tagasi tellisin: pesumasin, külmkapp, pliidiplaat ja nõudepesumasin - sain kõik korraga nädala jooksul ja hea hinnaga. Soovitan teistele ka!

CroiX

20.09.2017 15:31

Mitte midagi neil laos pole, mitu korda tellinud ja tuleb vastus et tellimus tühistatud

pesunaine

07.09.2017 15:46

Tellisin pesumasina. Veebileheküljel oli kirjas, et laos olemas. Tuli välja, et ei olegi ning tuleb oodata kuni 2 nädalat. Kahe nädala pärast helistades öeldi, et maksimum nädal veel, kuid nädala möödudes sain vastuseks, et nädal pidi vähemalt veel minema. Ehk 1-3 päevast sai kuu, lõpuks tühistasin tellimuse. Ei soovita kellelegi.

qIdEthOD

01.06.2017 13:03

Tellisin pliidiplaadi ja õhupuhasti.
Kaup väljastati mõne päevaga.
Käisin ise kauba järel ning mingeid tõrkeid kauba väljastamisel ei tekkinud.

Lord Ami

13.10.2016 19:43

Tellisin Nexus 5X telefoni. Sai makstud pealelõuna, kätte sain ülejärgmine päev :) Väga viis!

b88

19.07.2016 10:06

Tellisin pesumasina ja teleka.
1) Peale tellimist selgus, et sellist pesumasinat pole (vanem mudel ja nad olid unustanud kodulehelt maha võtta). Pakuti uuemat mudelit, mis oli natuke odavam. Hinnavahe raha kanti mulle järgmine päev kontole, kui olin nõus teise pesumasinaga.
2) Kui jõudis kätte aeg, mil peaksin tehnika kätte saama, saatsin neile emaili, et millal võiksin asju kodus oodata. Selle peale vastati, et minu tellitud tv kätte saamine võtaks aega, kuna tehases tarne viibib. Pakuti natuke kallimat (~200€) telekat soodushinnaga. Olin nõus ja pidin uuesti nädala ootama. Ootasin nädala ära ja saatsin päringu, et millal võiks asjad kätte saada. Lubati paari päeva pärast. Paari päeva pärast helistati ja sooviti transpordi aega kokku leppida. Ning siis selgus, et kallima teleka eest tahetakse minult 70€ juurde saada. Varem sellest juttu polnud, et pean midagi juurde maksma.

Kauba sain lõpuks kätte, kuid kahjuks midagi muud positiivset polnud kui ainult teleka puhul sain väikse soodustuse.

iristalv

08.03.2016 10:31

Olen ostnud sealt teler.
Tarne on vastavalt sellele, mis öeldi, 1-2 päeva. Mina palusin neil panna teler nii pea posti kui võimalik, ning seda nad ka tegid sama päev, et saaksin selle ilusti järgmine päev kätte.
Väga lihtne ka järelmaksu taotleda !
Ainult kiidusõnad ! Soovitan !

rostfrei

16.02.2016 08:42

09.02.16 sain tellitud kauba kätte.

rostfrei

02.02.2016 19:27

Seni väga halb kogemus. Avaldasin 7. jaanuaril soovi osta LG mobiiltelefon. Lubati ooteaeg 1-2 nädalat, olin nõus ootama. 25. jaanuaril saatsin meeldetuletuse, nüüd, 8 päeva hiljem, ei ole keegi vaevunud küsimusele vastama. Saatsin uuesti remainderi, kuigi usku enam (\"turu liider\" milles? - tühjade lubaduste loopimises?) küll ei ole.

PanHS

26.12.2015 17:58

Väga negatiivne kogemus.
Olen kaks korda proovinud tellida Stollari teekeetjat. Mõlemal juhul on olnud toote juures märge \"SAADAVAL\"
Peale tellimuse esitamist ja kinnituse saamist olen mõlemal korral uurinud et miks on üks ja seesama toode müügil kahe erineva hinnaga: 195€ ja 215€ (http://turuliider.ee/et/85-veekeetjad#/tootja-stollar/price-135-215) ja millised on erinevused.
Selle peale sain esimsel korral vastuseks et toodet tegelikult müügis ei ole ja enam kunagi ei tule ka. Teisel korral, pool aastat hiljem sain samuti tellimuse kinnituse, lisaks kirjaliku lubaduse et ülejärgmisel päeval saan kauba kätte. Peale küsimust hindade ja erinevuste kohta vastati et: Sorry! Meil ikka ei ole antud toodet praegu ja niipea ei tule ka.

Marpz

21.12.2015 23:56

Väga positiivne kogemus. Head hinnad ja kiire tarne. Tellisin GoPro HERO4 Black seikluskaamera. Omanik oli nõus nädalavahetusel selle isiklikult mulle kodukanti ära tooma. Super!!!

Liia84

21.07.2015 16:50

Head hinnad, kiire teenus - soovitan!

noole

15.07.2015 17:09

Kiire vormistamine, kaup käes kolme päevaga. Üldiselt lai valik netipoes ja hinnad suht ok.
3-4 korda asju tellinud, senini tähtaegadest kinni. Positiivne kogemus.

xe55

07.07.2015 15:54

Viimane ost Sony nutitelefon, ka varem olen tellinud. Hind mõlemal juhul leitutest parim. Kogu protsess kiire ja korrektne, Kokkuvõttes asi käes kiiremini kui algselt lubatud. Igati rahul

Laurikalda

01.07.2015 20:56

Tellisin külmiku, 3 tööpäevaga jõudis kohale ja põhiline 19 euriga toodi harjumaal tuppa!

Sirje

05.06.2015 14:51

Korduvad head kogemused, parim hind! Soovitan!

eddy

04.06.2015 17:11

Sai tellitud suurem kogus köögitehnikat. Kuna kätte oli vaja saada ASAP, siis telefonitsi sai eelnevalt täpsustatud millised on tarneajad konkreetsetele mudelitele, jagati lahkelt infot ning soovitati asenduseks teisi mudeleid mis olid laos. Kirjadele vastatakse 15-20 min. jooksul. Teenindus ja hinnad 5+.

kait666

23.03.2015 10:34

Sai ostetud LG telekas ning Electrolux-i pesumasin. Mõlemad ostud sujusid tõrgeteta, kaup saabus lubatud aja jooksul. Teenindus kiire ja korralik!

jägaja

03.02.2015 09:44

Antud artikli valguses ei söandaks sellest poest telerit osta. Ilmselt ka muiod kaupu.
http://tarbija24.postimees.ee/3077839/e-poest-ostetud-teler-osutus-katkiseks

Kodutehnika e-poest turuliider.ee (MR Liider OÜ) soetatud 873-eurone televiisor oli kätte saades purunenud ja kasutuskõlbmatu. Tarbijakaebuste komisjoni abiga saab klient katkise toote eest raha tagasi.

K.Niin

20.12.2014 23:03

Väga kiire meilivahetus. Positiivne ning asjalik müüja, Kahe päevaga oli pakk kohal, väga rahul!

olvo1

02.11.2014 15:57

Sai televiisor tellitud. Meilile vastati praktiliselt koheselt, tagasiside oli täiesti ok ja ka kaup jõudis kiiresti kohale. Lisaks kõigele veel parim hind.
Väga korrektne ja kiir müüa.

Soovitan!

Martin.Too

14.10.2014 20:13

Tundub täiesti korralik veebipood, ostule eelnenud meiliga saadetud küsimustele vastati 5 minuti jooksul ja kauba sai kätte järgmisel päeval. Teeninduse ja kaubaga väga rahul. Soovitan!

vilill

14.10.2014 19:11

Esimene ja väga positiivne kogemus antud ettevõttega. Soov oli osta Bosch pesumasin. Tegin tellimus kodulehel ja 10min pärast oli nende meil vastusega käes. Tingimused sobisid ning küsisin, kuhu saan kaubale järele sõita. Laomees tõstis masina auto peale, seega ei pidanud oma käsi määrimagi.
Veelkord - äärmiselt positiivne kogemus. Aitäh!

xe55

12.10.2014 19:19


Julgen soovitada! Ostsin neilt LG 47LB730V teleri, kaup oli laos olemas ja sain järgmisel päeval kätte. Vastutulelik ja meeldiv klienditeenindus!

tihhomirov

09.09.2014 12:39

Minu enda viimase aja praktika viie! e-poega näitas, et just turuliider vastas kõigile minu nõuetele: kõige soodsamad hinnad, suurepärane teenindus ja kiire transport. Mina soovin firmale jõudu, jaksu ja alati meeldivat koostööd. Kõike head!

kitru

09.09.2014 09:30

Negatiivne kogemus.
Toote juures oli märgitud tarneajaks 3-5 päeva. Pärast nädalast ootamist sai küsitud, mis seisus tellimus on, mille peale vastati, et toode saabub kuhugi välislattu alles 3 nädala pärast. Tegin tellimus 25 Aprill, sain kátte 7 Mai. Lubasid tasuta viia koju, aga hiljem unustasid seda ára. Kui on kiire, ára tellida temalt poolt

juhanile

15.07.2014 16:32

Tellisin kolm suurt kodumasinat, millest ühte polnud kohe saadaval. Küsiti telefonitsi, kas nädal hiljem kätte saada on ok. Oli küll. Nädal hiljem ei helistatud, ise küsides sain vastuseks, et ikka pole masin tulnud ja tuleb nädala pärast. Ka siis ei helistatud, et informeerida kohaletoimetamisest. Küll aga võttis siis juba ühendust kuller ja toimetas asjad kohale. Kokkuvõttes hea hinna koht, aga suhtlemine on vaevaline ja kannatust peab olema.

Liia84

03.06.2014 16:41

Äärmiselt kiire meilivahetus ja väga kiire kauba saatmine, kahe päevaga oli teler kiirelt käes soovitud ajaks DPD pakipoega! väga rahul !!!

eib1

26.05.2014 22:41

Negatiivne kogemus!
Soovisin osta teleka, hinnaga 615 €. Vormistasin tellimuse (õnneks valisin makseviisiks sularaha kauba kättesaamisel) ning jäin ootama. Veidi aja pärast tuli kõne, kus väideti, et antud telekat ei ole enam saadaval. Pakuti sama tootja uuemat analoogi, hinnaga 650 €. Olin nõus, kuna pakutu oli tõepoolest paremate parameetritega ning hinnavahe ei olnud väga suur. Lubati, et paari päevaga on kohal. Peale nädalast ootamist selgus, et ka seda mudelit ei ole saada ning nüüd pakuti juba teise tootja telekat, hinnaga 715 €. Siin jäi meie äri katki. Jääb mulje, et ettevõte on oma head hinnad kujundanud ainult kliendi püüdmiseks ning tegelikkuses nende hindadega müüa ei saagi. Peale mõningast hämamist ja kliendi segadusse ajamist proovitakse pähe määrida toode, kus juba katet ka vahel on. Õnn, et ma raha ette ei maksnud!

toffka

11.02.2014 08:02

tellisin LG teleri. Tellimus oli makstud reede hommikul, esmasmäeva homikul oli juba kohal Sillamäel. Hea kogemus.

kuldneL

04.12.2013 15:30

Tellisin lukuvaba iPhone 5, mis oli parima hinnaga ja märkega Laos. Järgmine päev tõi kuller paki Pärnusse. Väga kiire ning meeldiv teenindus.

rva1984

21.11.2013 10:57

Kontrollisin telefoni teel saadavuse üle. Kolmapäeva pealelõunat tellisin külmkapi. Neljapäeval kell 16:30 külmkapp oli juba Tartus. Külmkapi sain 60 euri odavamalt. Olen väga rahul, tulevikus tellin veel.

ArgoHV

18.11.2013 12:38

Parandan oma eelmist kommentaari niivõrd, et tellitud kauba sain lõpuks siiski (päevase hilinemisega) kenasti kätte.
Karpi polnud avatud ja kättesaamine võttis vaid mõne minuti. Tänud!

ArgoHV

14.11.2013 15:03

Tellitud sai üks nutitelefon ja makstud samal päeval kui arve esitati (esmaspäeval).
Kaup lubati kolmapäevaks aga kõne peale vastati, et kuller pole kaubaga tulnud ja lubati siis hiljemalt neljapäeva lõunaks. Lubatud lõuna juba ammu möödas ja ei mingit tagasisidet/lisainfot.
Loodan, et toimetavad siiski kauba nüüd juba \"oma kulu ja kirjadega\" mulle ukse taha.
TuruLiider sai valitud hindu võrreldes aga nüüd peaksin oma lisatud ajakulu \"soodsale\" hinnale juurde lisama.

TrvP

09.11.2013 14:31

Ostsin LG teleri, telefonitsi sai aeg jne kokkulepitud. Kaup käes ja tehing igati kiire. Soovitan!

noole

21.10.2013 23:29

Ostsin LG teler. Toode oli neil laos olemas. Samal päeval sain kätte. Äri korralik, kiire ja viisakas. Mailiteel vastati küsimustele viie minutiga.
Kõik oli nii nagu klienditeenindus olema peab. Probleeme pole olnud.

Soovitan!

AleksandrI

14.10.2013 14:25

Tellisin laupäeval Samsung Galaxy S4 Must, mis on väga hea ja madala hinnaga. Esmaspäeval sain juba telefoni kätte. Kui tulin järgi, mingi teine klient tuli pesumasina järgi, ning rääkis ka, et väga rahul, kiirteenindus ja professionaalne teenindus. hakkan edasi nende käest tehnikat osta.

DmitriT

18.09.2013 13:16

Kiidan! Kauba sain samal päeval kätte kui maksin. Telekas läks katki, ning oli vaja kiiresti uut soetada. Kontor ja ladu peaaegu kesklinnas, mis on ka mugav + hind on hea. Sain firmale arve alusel. 5+ teenindus. Soovitan !