Firmakataloog

Näita kaarti

6 kommentaari

Verkter Eesti OÜ

6 kommentaari

Verkter Eesti OÜ

Aadress
Uus-Sadama 21, Tallinn, 10120
Reg. kood:
12366953
Üldtelefon:
+372 880 1027
E-post:
info@verkter.ee
Kodulehekülg:
http://www.verkter.ee/
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
45451

Ettevõtte tutvustus

Tööriistad koju ja tööstusesse
VERKTER EESTI OÜ pakub laia valikut BOSCHi, MAKITA, DEWALTi, METABO, STIGA, KARCHERi, FISKARSi ja teiste mainekate brändide tooteid. Oleme Eestis tööriistade ja nende tarvikute pakkujana suurima tootevalikuga e-kaubamaja.

Meie panus
Panustame ühtviisi põhjalikult valides oma kataloogidesse tooteid, pakkudes mugavat, kiiret ja turvalist ostlemist ning pühendunud ning asjatundlikku klienditeenindust. Töötame iga päev selle nimel, et areneda koos kliendi vajaduste ja soovidega ning pakkuda parimaid lahendusi vastavalt nõudlusele. Püüame olla kiire ja usaldusväärne side tootja ja tarbija vahel, et nii tuntud ja tuttavad tooted kui ka uued, innovaatilisemad lahendused jõuaks sihtgrupini. Peame oluliseks pakkuda kvaliteeti nii kodusesse majapidamisse kui ka professionaalsele kasutajale.

Miks valida meid?
Oleme arendanud oma e-poe mugavaks ja paindlikuks, et sobiva toote leidmine oleks võimalikult lihtne. Kasutage otsingufiltreid ja leidke kiirelt just see õige! Küsimuste korral aitab teid kogenud meeskond. Meie e-poest tellides saab valida endale sobivaima makseviisi ja transpordi lahenduse ning garantiitingimused on alati kliendi huve arvestavad. Usume kindlalt, et meie mitmekülgsus, kvaliteedile ja kliendile orienteeritus, avatud olek õigustatud kriitikale ja kestev soov areneda annab meile märkimisväärsed eelised konkurentide ees ning teeb meid suurepäraseks koostööpartneriks nii era- kui ka ärikliendile.

Tegutseme rahvusvaheliselt
Ettevõte Verkter Eesti OÜ asutati 2013 aastal.Verkter Eesti OÜ kuulub rahvusvahelisele ettevõttele Irankiai.lt UAB, kes tegutseb nüüdseks kogu Baltikumis ja Skandinaavias.

Tasuta tarne üle Eesti alates 99€ tellimusest
Laos saadaolevad kaubad jõuavad Sinuni kuni kahe tööpäeva jooksul!
Kohaletoimetamine 1 tööpäevaga DPD Pick-Up punkti, kui Teie tellitav kaup on saadaval meie kesklaos, ning tellimus edastatakse enne kella 15:00. Tellitava kauba 1 tööpäevast teenust võimaldame ainult järgnevatesse linnadesse (Tallinn, Tartu ja Pärnu).

Kommentaarid

Firmakommentaare saavad postitada vaid ID-kaardiga autentinud registreeritud Hinnavaatluse kasutajad.
Konto saab ID kaardiga siduda Hinnavaatluse konto halduse lehel

lampisjalg

26.07.2019 13:16

Eelmisele jäi hinne lisamata.

lampisjalg

26.07.2019 13:16

Soovitud kaup oli soodsam, kui mujal. Kaup paari päevaga käes. Väga ladus ja kiire tehing, tellimine lihtne.
Jõudu!

Karl P.

19.06.2019 23:26

Mingi hetk sai pirne ostetud, mida mujal saadaval polnud. Tarnega probleeme ei olnud ning saadetise eest sai pakiautomaadis maksta. Seega tundub igati OK koht.

Jüri Öö

07.03.2017 11:51

Ostsin üsna kalli Boschi sae. Kui garantiiremondi vajaduse tekkimisel ühendust võtsin, sain ükskõikse vastuse ja mingil hetkel ei vastatud enam üldse. Täiesti teise ettevõtte kaudu sain lõpuks Boschi poolt uue sae. Ilma selle teise ettevõtte vastutulelikkuseta oleksin lihtsalt sadadest eurodest ilma jäänud, sest Verkter oma klientidele tegelikkuses garantiid ei paku.

Undercover

29.08.2014 21:29

Sain kauba kätte lubatud ajal ja väga rahul - lihtne tellida ja mingeid probleeme, mis eelmise kommentaatori poolt mainitud, ei esinenud. Soovitan soojalt!

olavsu1

12.06.2014 18:13

Ettevõtte koduleht on vigane ja kipub saatma topelt arveid erinevate firmade kaudu. Mitteregistreerituna ostes ei saadeta kinnitust tellimuse tegemise kohta. Peale pangalingiga (Danske Pank) tasumist, hakkab rahalisi nõudeid ja meeldetuletusi tulema paysera.com lehelt, mida üldse maksekanaliks ei valinud. Võiks olla parem.