BIGBOX.EE

33 033 toodet

Kommentaarid

3,8
73 kommentaari
67%
2%
2%
6%
24%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Marx
May 16, 2023 • 2:14 PM

04.05 maksin pesumasina arve. Lootsin, et saan masina vähemalt 7 päeva jooksul. 6. päeval helistasin teenindusele ja selgus, et masinat neil laos ei ole, lubati uurida kuna saab. 15.05 saabus email "Anname teada, et tellitud Pesumasin Samsung WW90T554DAE/S7 on laost otsa saanud. Saaksime selle asemel pakkuda järgmist: https://bigbox.ee/pesumasinad/pesumasin-samsung-ww90t554dae-s7-1196670.html ehk pakuti seda sama masinat mida ei ole? Veidi hiljem veel email kus pakuti sooduskoodi ja sama masina ostu võimalust. 12.05 tuli teade tarnekuupäeva (17.05) kohta, helistasin aga öeldi, et kaupa pole veel välja saadetud ja ei tea kuna saadetakse. Ebausaldatav firma kui ei soovi jamada ärge mingil juhul sealt ostke

Posaiko
July 13, 2022 • 1:38 PM

Tellisin HDD. Kaks nädalat läks mööda, vaatasin siis iseteeninduses tellimuse seisu - näitab "Makse aktsepteeritud". Ei näita, et oleks välja saadetud või teel. Tellimuse numbrile vajutades viib katkise lingile, kus kiri "tellimust ei leitud". Kirjutasin klienditoele, kes vastas tooniga, et hea küll saadame siis homme kauba välja. Ehk et jäi mulje nagu minu togimise peale üldse suvatsesid saata ja ka see oli üsna tüütu liigutus nende jaoks. Selgitusi ega vabandusi ei saanud. Pigem vältida. Annan 2/5, sest klienditugi vähemalt vastas ja loodetavasti jõuab toode ikkagi ka kohale.

July 6, 2022 • 11:18 AM

Alati kauba kiirelt ja korrapäraselt kätte saanud

Helen
July 4, 2022 • 6:50 AM

PETTURID!!!! Müüvad ÕHKU!!!!! Tellisin kauba 15.06. Täpselt 16 päeva hiljem ei ole kaupa ning raha ei ole samuti tagastatud. Esmalt väitsid, et tarne hilineb. Seejärel, et saatsid kauba ära. Järgmiseks, et kaup oli saadetud 3 osas. Järgmiseks, et kaup on saadetud 4 osas ja ma 3 väidetavalt kätte saanud. Täielik absurd ja raha ei tagastata!

Tiit
June 29, 2022 • 12:42 PM

Klienditeenindus on ülimalt aeglane ning ei süvene küsimuse sisusse. Ei soovita.

Mart
June 22, 2022 • 2:41 PM

Kiire tarne, kõik ok.

Doris
June 19, 2022 • 7:42 PM

Ostuga väga rahul. Soodsam hind kui mujal, lisaks mõistlik tarneaeg. Nõudepesumasin toimetati ilusasti koju kätte + lisasoovitused meilile.

ando1000
April 21, 2022 • 1:56 PM

Tellisin tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab A8 2022 64GB. Kohe alguses ilmnes probleem ekraani valgustuse sensoriga, mis tegi automaatse ekraanivalgustuse väga hämaraks, ka valges ruumis. Pöördusin ettevõtte poole ning toode saadeti kulleriga Leetu garantiiremonti. Sealt tuli vastus, et viga ei tuvastatud. Toode saadeti tagasi ning tagasi saades avastasin toote tagaküljel pika kriimustuse, mida seal enne saatmist ei olnud. Ettevõte keeldub toodet tagasi võtmast isegi kui toode jätkuvalt ei tööta nagu peab ning tagasi saamisel on kriibitud seisukorras. Väga ebameeldiv asju ajada ning kirjadele vastatakse 1x päevas või 2 päeva tagant. Võimalusel valige teine veebipood, kellel on kohalik esindus ka Eestis. Ei soovita igatahes.

Regatzzya
December 21, 2021 • 10:33 AM

Tellisin kauba , kaup oli üllatavalt paremate hindadega kui mujal , tuli kiirelt ja kaup korralik . Olen väga rahul ja julgen soovitada . Kindlasti tellin sealt veel .

Kristo05
December 21, 2021 • 9:32 AM

Enne kauba tellimist tasub üle küsida selle reaalne saadavus. Kodulehel näitas et toode on laos olemas kuid peale tellimuse sisestamist helistati ja öeldi et seda kaupa ei saa. Leiti küll asendustoode mis oli pisut kallim kuid siiski samaväärne. Transport oli kiire (2 tööpäeva) ja professionaalne!

Tutvustus


Mis on BIGBOX.EE?

BIGBOX.EE meeskonna eesmärk - müüa kvaliteetseid originaaltooteid parima hinnaga.

BIGBOX.EE loomise põhimõtteks on, et iga meie külastaja ja ostja on meie loodud kogukonna liige, ja iga kogukond hoolitseb oma liikmete eest.

Soovime, et iga meie e-poe külastaja või ostja tunneks end erilisena, seetõttu pöörame rohkem tähelepanu TEILE ja klienditeenindusele.

Tõestuseks, et hoolitseme iga kliendi eest, oleme loonud Teile erinevaid võimalusi heaks klienditeeninduseks.

BIGBOX.EE-st tasub osta, kuna:

·      BIGBOX.EE hinnad on eriti sõbralikud;

·      BIGBOX.EE pakub KIIRET JA MUGAVAT kohaletoimetamise üle Eesti 1-3 tööpäeva jooksul;

·      BIGBOX.EE kvaliteetne toodete uksest-ukseni kohaletoimetamine kulleri teenuste abil;

·      BIGBOX.EE on toodete eest tasumiseks erinevaid võimalusi. Leidke endale sobivaim;

·      BIGBOX.EE klienditugi nii telefoni kui ka e-posti (teenindus@bigbox.ee) teel;

·      BIGBOX.EE klienditugi reaalajas: ekraani paremas nurgas vajuta linki „KÜSI SPETSIALISTILT!“

·      BIGBOX.EE pakub üle 150 000 erinevaid elektroonika ja kodutehnika tooteid;

·      BIGBOX.EE tooted on ettenähtud Euroopa regiooni turule, st kõikidele toodetele rakendatakse tootjate määratud garantiitingimused- ja vähemalt 2-aastane garantii;

BIGBOX.EE tooteid hooldatakse autoriseeritud hooldusesindustes.

Vaatamata sellele, et BIGBOX.LT 2013 aasta augustis tähistas üheaastase sünnipäeva, võime rõõmustada töötulemuste üle! Meid usaldavad enam kui 10 000 klienti Leedust ning väljaspool Leedut.

 

Kauplused

Mustamäe tee 5, Tallinn, 10616,

Tagasi firmade loetellu