BIGBOX.EE

30 959 toodet

Kommentaarid

3,9
68 kommentaari
69%
2%
2%
3%
24%
Mart
June 22, 2022 • 2:41 PM

Kiire tarne, kõik ok.

Doris
June 19, 2022 • 7:42 PM

Ostuga väga rahul. Soodsam hind kui mujal, lisaks mõistlik tarneaeg. Nõudepesumasin toimetati ilusasti koju kätte + lisasoovitused meilile.

ando1000
April 21, 2022 • 1:56 PM

Tellisin tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab A8 2022 64GB. Kohe alguses ilmnes probleem ekraani valgustuse sensoriga, mis tegi automaatse ekraanivalgustuse väga hämaraks, ka valges ruumis. Pöördusin ettevõtte poole ning toode saadeti kulleriga Leetu garantiiremonti. Sealt tuli vastus, et viga ei tuvastatud. Toode saadeti tagasi ning tagasi saades avastasin toote tagaküljel pika kriimustuse, mida seal enne saatmist ei olnud. Ettevõte keeldub toodet tagasi võtmast isegi kui toode jätkuvalt ei tööta nagu peab ning tagasi saamisel on kriibitud seisukorras. Väga ebameeldiv asju ajada ning kirjadele vastatakse 1x päevas või 2 päeva tagant. Võimalusel valige teine veebipood, kellel on kohalik esindus ka Eestis. Ei soovita igatahes.

Regatzzya
December 21, 2021 • 10:33 AM

Tellisin kauba , kaup oli üllatavalt paremate hindadega kui mujal , tuli kiirelt ja kaup korralik . Olen väga rahul ja julgen soovitada . Kindlasti tellin sealt veel .

Kristo05
December 21, 2021 • 9:32 AM

Enne kauba tellimist tasub üle küsida selle reaalne saadavus. Kodulehel näitas et toode on laos olemas kuid peale tellimuse sisestamist helistati ja öeldi et seda kaupa ei saa. Leiti küll asendustoode mis oli pisut kallim kuid siiski samaväärne. Transport oli kiire (2 tööpäeva) ja professionaalne!

Marko911
December 18, 2021 • 5:33 PM

Sai esimene ost seal tehtud ja kõik sujus hästi, interneti maksmisega oli minul probleem ning sealtpoolt reageeriti kiiresti ning sai kohe lahendatud. Teenindus minupoolt väga hea.

Krisper
December 16, 2021 • 8:49 AM

Olles paar korda Bigboxist tooteid tellinud on minu kogemus siiani olnud igati positiivne. Klienditeenindus on olnud abivalmis ning vastanud emailidele kiiresti (15 min jooksul) või helistanud telefoni teel. Viimase tellimuse puhul lubatud tarneaeg oli 1-4 tp, kohale tuli 2 tööpäevaga. Igal juhul soovitan.

EmmEll
December 7, 2021 • 7:55 AM

Tellisin 23.11 teleri QE85Q70A Samsungi teleri ja seinakinnituse. Tarneajaks oli märgitud 1-4 tööpäeva. Peale tellimuse kinnitust helistati järgmine päev ja öeldi, et kaup laost otsas. Ei mainitudki üldse, et kaup saadetakse hoopis Leedust, mitte Eestist. Tarneajaks pakkus teenindaja ca 1-1,5 nädalat. Täpselt ei osanud öelda. Leppisin sellega, sest ka mujal otsas. 01.12 pandi kaup teele, aga tänaseni (07.12) ei ole kätte saanud. Jälgimisnumbrit pidin ise küsima. Tellimuse juurde seda ei pandud. Isegi Saksamaalt jõuab tavapostiga kaup 5 päevaga kohale, aga Leedust kauba saatmine võtab müstiliselt kaua aega. Näitab, et 02.12 jõudis juba Lätti, aga sealt edasi vaikus. DPD kohaselt valis Bigbox mingi kõige odavama transpordi variandi, mille puhul nädalavahetusel kaup ei liigu. Telekas polnud odav. Niigi hilinesid tarnega. Oleksid võinud vähemalt pingutada ja kiirkulleri variandi valida. Muuseas seinakinnitus pandi teele samal ajal ning jõudis kohale 03.12 juba. Hoian hinge kinni, et telekas terve ja töötab, kui kunagi lõpuks kohale jõuab. Tõesti ei taha nendega enam midagi tegemist teha.

Kerst05
November 30, 2021 • 7:44 AM

Väga meeldiv, abivalmis ja kiire teenindus. Kaup oli soodsama hinnaga kui mujal. Telefoni teel anti nõu ning täpsustati tarne aeg. Kaup jõudis kohale kiiresti. Kauba (LG OLED teler) ja teenindusega väga rahul.

lakies
November 22, 2021 • 12:32 PM

Tühistasid tellimuse, sest väidetavalt oli nende süsteemis olnud arvutirike. Lihtsalt raisati sellega minu aega.

Tutvustus


Mis on BIGBOX.EE?

BIGBOX.EE meeskonna eesmärk - müüa kvaliteetseid originaaltooteid parima hinnaga.

BIGBOX.EE loomise põhimõtteks on, et iga meie külastaja ja ostja on meie loodud kogukonna liige, ja iga kogukond hoolitseb oma liikmete eest.

Soovime, et iga meie e-poe külastaja või ostja tunneks end erilisena, seetõttu pöörame rohkem tähelepanu TEILE ja klienditeenindusele.

Tõestuseks, et hoolitseme iga kliendi eest, oleme loonud Teile erinevaid võimalusi heaks klienditeeninduseks.

BIGBOX.EE-st tasub osta, kuna:

·      BIGBOX.EE hinnad on eriti sõbralikud;

·      BIGBOX.EE pakub KIIRET JA MUGAVAT kohaletoimetamise üle Eesti 1-3 tööpäeva jooksul;

·      BIGBOX.EE kvaliteetne toodete uksest-ukseni kohaletoimetamine kulleri teenuste abil;

·      BIGBOX.EE on toodete eest tasumiseks erinevaid võimalusi. Leidke endale sobivaim;

·      BIGBOX.EE klienditugi nii telefoni kui ka e-posti (teenindus@bigbox.ee) teel;

·      BIGBOX.EE klienditugi reaalajas: ekraani paremas nurgas vajuta linki „KÜSI SPETSIALISTILT!“

·      BIGBOX.EE pakub üle 30 000 erinevaid elektroonika ja kodutehnika tooteid;

·      BIGBOX.EE tooted on ettenähtud Euroopa regiooni turule, st kõikidele toodetele rakendatakse tootjate määratud garantiitingimused- ja vähemalt 2-aastane garantii;

BIGBOX.EE tooteid hooldatakse autoriseeritud hooldusesindustes.

Vaatamata sellele, et BIGBOX.LT 2013 aasta augustis tähistas üheaastase sünnipäeva, võime rõõmustada töötulemuste üle! Meid usaldavad enam kui 10 000 klienti Leedust ning väljaspool Leedut.

 

Kauplused

Mustamäe tee 5, Tallinn, 10616,

Tagasi firmade loetellu