RDE.EE

27 188 toodet

Kommentaarid

4,2
177 kommentaari
77%
3%
2%
4%
14%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Anne
June 22, 2022 • 7:09 AM

Tellisin pesumasina,kaup oli käes ülejärgmine päev,kõik ok.

Kasutaja
June 17, 2022 • 6:43 PM

Super kiire teenindus! Kaup kvaliteetne.

AnnikaP
November 5, 2021 • 9:12 PM

RDE-ST ei telli enam kunagi, mees tellis telefoni, karp lahti võetud, telefon kahjustada saanud. Saatis tagasi & klienditeeninduse poolt mitte ühtegi tagasisidet, kas saadetakse uus või mitte, raha tagastati, aga 0 tagasisidet, mis edasi saab. Öeldi, et peab uue telefoni tellima, aga ise pead koguaeg uurima ja & helistama, ning nüüd uut kööki kokku pannes sai rdest tellitud mikrolaine ahi paika pandud ning see on nii kahjustada saanud, et ümberringi on kriime & täkkeid täis. Kurb.

alternate
November 4, 2021 • 2:57 PM

Tellisin esmaspäeval läpaka ja kolmapäeval sain kätte.

April 9, 2021 • 5:18 PM

Telefoni kaitseklaasi karpi vale mudeli oma pandud.

RIH0
February 28, 2021 • 7:46 AM

Sai monitor ostetud. Hind oli kõige soodsam ja jõudis palju varem kohale kui lubatud. Asi toimis kenasti tõrgeteta.

albranth
February 19, 2021 • 10:25 PM

Olen korduvalt tellinud - kõik ok. Kõige kallim ost oli Candy trio (3 in 1 - gaasipliit, el.ahi, nõudepesumasin) maksumus oli ühe 1000 euro. Mingi pliidi tellimisel oli segadus..selgus, et toodet ei ole võimalik tarnida.

Tarmo84
January 13, 2021 • 3:11 PM

Ei soovita sealt midagi tellida. Olen kaks korda sealt kaupa tellinud ja pole kaupa saanud. Mõlemal korral saadavad info et kaup on teel ja siis kui on viimane tarne päev tuleb kiri et tegelikult kaupa ei ole. Vahepeal on möödunud kolm nädalat ja istud ikka ilma kaubata ja tuleb hakata uut kohta otsima ja peab jälle ootama. Täiesti ebameeldiv kogemus

Tanel
December 21, 2020 • 5:32 PM

to Klient08: kas saite vähemalt teleri garantiisse anda või jäigi kogu kulu teie kanda?

Klient08
December 21, 2020 • 12:23 PM

Väga ebameeldiv kogemus! Tellisin teleri, mille kuller koju tõi. Kuna tegemist oli suure telekaga ja meest polnud hetkel kodus, siis ei hakanud ise karbist telekat kohe välja võtma. Kui mees koju tuli ja toote karbist välja võttis, siis selgus, et teleri ekraan oli juba puruks. Ettevõte ei võta mingit vastutust, väidab et ise lõhkusime ära. Siit õppetund kõigile - sundige alati kuller ootama ja avage pakend kohe kulleri silme all. Muidu olete ise hiljem süüdi. Minu puhul ei olnud ka karbil kohe märgata silmnähtavaid kahjustusi, ei osanud midagi sellist kahtlustadagi. Hiljem kui juba selgus, et teler katki, siis märkasime küll karbi alumises servas (see mille peal karp seisis) veidi muljumist. see muidugi ei ole piisav nende jaoks, ikka olen ise süüdi. Lisaks on nende klienditeenindus alla igasugust arvestust. Kirju peab saatma mitu korda ja siis tuleb ka lakooniline, ühe lausega vastus. Ei telli enam kunagi neilt mitte midagi ja ei soovita mitte kellelegi teisele ka.

Tutvustus

Meie ettevõtte missiooniks ja eesmärgiks on olla mitte ainult tehnika edasimüüja, vaid Eesti parim ja eelistatuim veebikaubamaja, kust saab hea hinnaga osta pea kõike, mida vajate. Meie veebikaubamaja kliendid on ostetud kauba ja osutatud teenuse kvaliteediga alati rahule jäänud. Me pingutame selle nimel, et pakkuda Teile tõeliselt laitmatut teenust.Saame pakkuda oma klientidele laia tootevalikut ja suurepäraseid hindu. Oma toodangut usaldavad meile sellised maailma suurimad tootjad nagu Samsung, Apple, Sony, LG, Philips, Braun, Canon, Electrolux, AEG, Indesit, Asus, Dell, Nikon, ja teised maailmakuulsad brändid. 

Kauplused

Liimi 1 Tallinn

Tagasi firmade loetellu