vidaXL

64 662 toodet
Kontakt
Mary Kingsleystraat 1 5928 SK Venlo Netherlands
marketing@vidaxl.ee
www.vidaxl.ee
Valdkonnad
64 662 toodet Hinnavaatluses

Kommentaarid

4,0
1 kommentaar
0%
100%
0%
0%
0%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Killhoven
November 23, 2021 • 5:32 PM

Võtsin poisile voodikomplekti. Muidu kõik hea, aga asi ise veidi "odavama koostekvaliteediga" kui eeldasin.

Tutvustus

Ajalugu

Kõik sai alguses 2006.aastal, kui kaks noort Hollandi ettevõtjat huvitatud hankimisest ja kauplemisest hakkasid müüma mõningaid tooteid eBay’s. Mõlemal olid suured ambitsioonid, kuid ei osanud arvata, et nende firma kasvab nii kiiresti. Varsti kasvas oma kaubamärgi valik  ning nad alustasid müümist mitmetes Euroopa riikides. Nende veebipoed avati 2008.aastal. Eesmärgiks oli pakkuda tooteid palju madalamate hindadega kui konkurendid. Selleks kasutati lihtsat kulude kärpimise lahendust, mis ei oma negatiivset mõju toote kvaliteedile. Nad hakkasid looma väga tõhusat organisatsiooni kindla fookusega raha põhimõtetele.

2014 – Avati kontorid Austraalias ja Rumeenias

Laiendused Austriasse, Austraaliasse, Belgiasse, Poolasse, Hispaaniasse, Šveitsi

2013 – vidaXL kaubamärgi avamine

2012 – Kontori avamine Shanghais

Logistiline keskus. Kontorid kolivad Venray’sse.

2011 – Kontori avamine Utreicht’is

vidaXL meeskonna kiire kasv

2008 – Avati kontor Ningbos

Esimese veebipoe avamine Koopgoedkoop.nl

2006 – Alustati müümist Ebays

Faktid ja arvud

  •  vidaXL loodi aastal 2009*
  •  vidaXL ‘is on 90 töötajat Hollandis, 160 töötajat kontorites Hiinas ja 20 Rumeenias
  •  vidaXL müüb hetkel Austraalias, Austrias, Belgias, Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, Poolas, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis, Inglismaal ja Hollandis.
  •  Me teenindame iga kuu rohkem kui 150.000 klienti üle maailma.
  •  Meie sortimendis on hetkel rohkem kui 2000 oma kauvamärgi toodet 

      *Aastal 2013 muudeti ettevõtte nimi vidaXL’iks

VidaXL’iks saamine

Esialgu olid kõik müügikanalid erinevates riikides erinevate nimetuste all; 2013 hakkasid kõik müügikanalid müüma ühise nime all: vidaXL

“Vida” tähendab elu ja “XL” tähendab elu nautimist täiel rinnal  Nimi ja slogan tähendavad nüüdseks kõike, mille eest  me seisame kui organisatsioon.

Living it up peaks olema lõbus, lihtne ja ei tohiks maksta palju raha. Raha ei too õnne, raha säästmine aga küll!

 

Põhiväärtused

VidaXL poleks saanud loodud, kui poleks suurt kirge selle vastu, mida me teeme. Aastate jooksul oleme pannud need ühised eesmärgid kolme põhiväärtuse alla:

1. Vähema eest rohkem

Meile ei meeldi toodete eest ülemaksta ning oleme kindlad, et ka teile ei meeldi. Kontrollides kõiki elemente, mis on seotid toodetega ja teenustega, suudame teile pakkuda kõige õiglasemat võimalikku hinda, sest olgem ausad: hind loeb.

2. Rohkem lõbu,läbipaistvust & lihtsamat online ostlemist

Meil on tõeline kirg e-kaubanduse vastu ja me soovime teha online ostlemise rohkem meeldivamaks, läbipaistvamaks ja lihtsamaks. Iga päev teevad meie meeskonnad kõvasti tööd, et luua klientidele meeldiv ostlemiskogemus. Kuulates oma kliente, püüame pidevalt täiendada oma tooteid, poode ja teenuseid.

3. Rohkem teenindust

Meie klienditeenindus toimib moto järgi: kohtle kliente nii, nagu soovid, et sind koheldaks. Me pakume klientidele individuaalset ja pädevat teenindust e-maili, telefoni ja chati teel. Ei oma tähtsust, kas küsimus on toote, saatmise või maksmise kohta – meie meeskonnas olevad kvalifitseeritud agendid pakuvad nõu, abi ja sobivaid lahendusi.

Meie inimesed

Kuidas kirjeldada kõige paremini inimesi, kes töötavad vidaXL’is? VidaXL’is töötad sa rahvusvahelises keskkonnas, lameda hierarhiaga.  Endiselt peame oluliseks meie start-up’I entusiasmi ja paindlikkust ning meie ettevõtlik vaim on meie ettevõtte aluseks.

Meie inimesed elavad järgneva moto järgi: “we try harder” ja “screw it, just do it”. Meil on tugev sisemine tahe ja motivatsioon ning meile meeldivad väljakutsed iseendale ja enda keskkonnale. Me oleme orienteeritud lahenduste leidmisele ning paindlikud ja proovime olla avatud teistsugustele seisukohtadele. Meile on suur kirg selle vastu, mida teeme ning kõigis ettevõtte osakondades naudime pioneeriks olemist selles, mida teeme. Meile on oluline olla isiklikult seotud oma kolleegidega.

Aita meil veelgi enam areneda!

Soovituste ja ideede puhul ärge kõhelge meiega ühendust võtmast ! Saatke meile e-mail.

Lisainformatsiooni saamiseks palun külastage www.corporate.vidaxl.com

Tagasi firmade loetellu