Firmakataloog

Näita kaarti

125 kommentaari

Reset.ee

125 kommentaari

Reset.ee

E-post:
info@reset.ee

Tegevusalad

ARVUTID JA INTERNET

Ettevõtte tutvustus

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

martins123

03.04.2020 08:12

mingil hetkel käis meediast info läbi:

"Oleme ajalooliselt olnud väga tugeva kasvuga ettevõte ning teinud väga tihedat koostööd Baltikumi suurimate hulgimüüjatega. 2018. aastal müüsime kaupa ca 2 mln EUR eest ning 2019. aastal ca 3 mln EUR eest. Tugeva kasvu eest pärjati meid Äripäeva poolt ka gaselli tiitliga. Nagu ka numbrid näitavad, tõusis 2018-2019 meie klientide arv ja populaarsus väga kiirelt. Samal ajal kasvas turul ka konkurentsi intensiivsus, mis sundis marginaale madaldama, turunduskulusid tõstma ning müüma võimalikult konkurentsivõimelise hinnaga, et olla turul aktiivne tegija.

Seoses väga jõulise kasvuga, kasvas meie igakuine tellimuste arv ca 2000-2500 tellimuseni. Aeg-ajalt võis tekkida olukordi, kus tarned hilinesid kas meie enda töötaja vea tõttu või selle tõttu, et kaubad jõudsid planeeritust hiljem hulgilattu. Sõltumata sellest jõudsime iga kliendiga alati lahenduseni ja täitsime tellimuse. Vajadusel kompenseerisime toote hinda või pakkusime tasuta transporti ja tasuta lisagarantiid.

Kui tekkis hilinemine, siis sütitas see koheselt ka tarbijat üles kirjutama negatiivset tagasisidet Hinnavaatlusesse, Googlesse või kontakteeruma Tarbijakaitsega, kes koheselt soovitas tarbijal teha avalduse - seda tagasisidet Tarbijakaitse soovituse kohta kuulsime klientidelt. Tarbijate avaldused kulmineerusid 17. oktoobril 2019 TTJA kodulehel avaldatud teadaandega, mis hoiatasid meie kauplusest kauba ostmise eest. TTJA kandis meid musta nimekirja. Sellest kirjutasid ka Eesti suurimad meediaväljaanded ning need artiklid jäid meie ettevõtte Google otsingusse üles.

https://www.ttja.ee/et/uudised/tarbijad-rahulolematud-veebipoega-resetee

TTJA sõnul olid nad saanud meie kohta tarbijatelt ca 45 avaldust viimase 2 kuu jooksul. Reaalsuses olime selle kõrvalt täitnud viimase 2 kuuga ligi 4000 tellimust, kuid nende sõnul oli 45 avaldust siiski liiga palju ja selge sõnum oli, et seda tuleb vähendada. Tasub ka mainida, et kõik need ca 45 avaldust lahendasime kiiremas korras alati tarbijate kasuks.

Kahjuks oli see tugev põnts ettevõtte mainele ja igapäevatööle. Koheselt kaotasime koostöö Hinnavaatlusega, kust pärines meie jaoks ligi 30-35% igakuisest käibest. Samuti ei olnud partnerid enam nõus krediidilimiite nii kergelt avama. Paluti suhelda uuesti, kui suudame mustast nimekirjast väljuda. Oli tunda teatud negatiivset suhtumist meie ettevõtte suhtes.

Sõltumata sellest uskusime oma ettevõtte tulevikku ja jätkasime tööd, võimendasime turundust ja kaasasime lisakapitali oma äritegevuse jätkamiseks. Neljas kvartal on meie sektoris mahtudelt kõige aktiivsem - see võimaldas sellel perioodil käivet tugevana hoida. Võtsime kõige olulisemaks eesmärgiks koheselt vähendada TTJA'le tehtud avalduste arvu ja mustast nimekirjast väljuda, et Hinnavaatlusega koostööd ja oma normaalset äritegevust jätkata. Veel 2019. aasta detsembris kaasasime kokku ca 95 000 EUR lisakapitali, et ettevõte jalule aidata, mustast nimekirjast väljuda ja normaalset tööd jätkata. Olime kindlad oma ettevõtte tulevikus ja olukorra stabiliseerimises.

Sõltumata meie pingutustest otsustas TTJA 4. jaanuaril 2020 avaldada ka teise teadaande - olime saanud viimase 2 kuu jooksul 26 avaldust ca 4500 tellimuse hulgast. Suutsime avalduste arvu küll ligi kaks korda vähendada, kuid see ei olnud nende jaoks piisav ning sellega kaasnes 3000 EUR trahv meie ettevõttele. Nagu ka esimesel korral, korjasid selle uudise üles Delfi, Postimees, Geenius.ee ja teised meediaväljaanded ning maalisid pilti, et me "tüssame" oma klienti ja ei täida tahtlikult tellimusi. Reaalsuses oli avaldusega tellimuste ja täidetud tellimuste suhe ca 26/4500. Samuti said kõik 26 avaldust lahendatud klientide kasuks.

Peale seda saime oma kõige suuremalt partnerilt info, et meie ettevõtte halva maine ja uudiste valguses, ei soovi nad meiega koostööd jätkata ei täna ega ka tulevikus ning tühistavad meie krediidilimiidi, mille alusel olime varem töötanud. Samuti kuulusid kõik seisvad tellimused tühistamisele.

Lisaks hakkasid meedias võimendatud info tõttu nõudma kliendid oma tellimuste tühistamist ja tagasikandeid. Tellimuse maht kukkus samuti üle poole võrra, mis tähendas oluliselt madalamat käibekapitali igapäevatöö jätkamiseks.

Katsusime leida lisakapitali uute investorite näol ning kohtusime potentsiaalsete investoritega oma sektorist, kuid kahjuks ei tundnud keegi huvi meie kaupluse omandamise vastu. Kohtusime ka investoritega teistest sektoritest, kuid tekkinud miinuse ja halva maine tõttu, ei õnnestunud meil leida kedagi, kes oleks olnud huvitatud investeerimast.

7. veebruaril peale tööpäeva lõppu edastas TTJA meile hoiatuse, et kui me ei ole suutnud 14.02 seisuga kõiki oma kohustusi ja nõudeid klientide ees täita, siis tehakse veebileht www.reset.ee kolmandatele isikutele mittekättesaadavaks. Kuna meie veebileht on meie peamine müügikanal, siis nimetatud müügikanali kaotamisega kaotaksime suure enamuse oma kõikidest tellimustest ning tegevuse jätkamine ei ole enam võimalik.

Seega tänaseks on olukord kulmineerunud selliseks, et OÜ HHLP on maksejõuetu. Seoses avalikkuse suure negatiivse tähelepanu ja survega, ei suuda me oma kohustusi nõuetekohaselt täita. Negatiivse tähelepanuga seonduvalt ei ole võimalik meil krediiti saada ning kaupa tarnida. Samuti oleme pidevalt vaevelnud käibevahendite nappuses. Ettevõtte tegevuse rahastamiseks võetud kohustusi ei õnnestunud saadud müügitulust piisavalt täita. Omaniku täiendava rahalise panuseta või investorite kaasamiseta ei ole enam võimalik ettevõtte tegevust jätkata. Olemasolevate finantsvahendite ja finantseerimisallikatega ei suuda me samuti tegevust jätkata viisil, mis võimaldaks kohustusi märkimisväärselt vähendada ja võlausaldajate nõudeid rahuldada. Tänaseks on olukord selline, kus me ei suuda kohustusi enam täita ning kohustused ületavad juba mitmekordselt meie vara väärtuse.

Vaatamata korduvatele katsetele leida majanduslikele raskusetele lahendus ning rahuldada võlausaldajate nõuded, oleme sunnitud tõdema, et majandusraskused on minetanud oma ajutise iseloomu ehk on püsivad, ning lahendust täiendavate investorite ja finantsvahendite kaasamiseks ei ole suudetud pingutusest hoolimata leida.

Eeltoodud põhjustel ei võta OÜ HHLP enam alates 10.02.2020 vastu klientide tellimusi, on sulgenud oma veebilehe ning oleme otsustanud taotleda pankrotimenetluse alustamist."

Tanel

17.03.2020 17:47

Taustinfot: https://www.aripaev.ee/uudised/2020/03/14/tuntud-e-pood-jai-volgu-ligi-pool-miljonit-eurot

karts22

17.03.2020 15:58

Kas keegi oskab öelda, mis edasi juhtub ja mis tuleb teha, et oleks lootust raha tagasi saada?
Kuna nad nime muutsid, siis jäi pankroti kohtuistung märkamata.

Tanel

29.02.2020 08:22

Pankrotiavalduse läbivaatamise aja ja koha ning käsutuskeelu teatavakstegemise teade
Avaldamise algus: 26.02.2020
Avaldamise lõpp: pankrotimenetluse lõppemiseni
Harju Maakohus Tallinna kohtumaja avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 17 lõike 2 ja § 21 lõike 1 alusel.

26.02.2020 kohtumäärusega tsiviilasjas nr 2-20-2210 võeti võlgniku, OÜ HHLP (registrikood: 12707147), pankrotiavaldus menetlusse ja määrati kohtuistung pankrotiavalduse läbivaatamiseks.

Kohtuistung toimub 09.03.2020 algusega kell 11:30 Harju Maakohtu Tallinna kohtumaja saalis nr 2021.

Keelata võlgnikul ajutise pankrotihalduri nõusolekuta vara käsutada (PankrS § 20 lg 1). Ajutiseks pankrotihalduriks määrati Jüri Truuts.
Menetluse nr: 2-20-2210
Harju Maakohus Tallinna kohtumaja
Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond 10115, Lubja 4
Telefon: 6200100
E-post: hmktallinn.menetlus@kohus.ee
Teadaande number 1584349

51938773

15.02.2020 19:29

FB'is loodud grupp nimega Reset Eesti OÜ ohvrid, jagatakse infot, arutatakse ja räägitakse kogemustest. Juba on 25 liiget, ning tuleb juurde...
https://www.facebook.com/groups/199556287914419/
Samas on siin samas HV Foorumis diskussioon sellest mis edasi saab, kuidas käituda,
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10360631&fbclid=IwAR0aXzOdsFrYLJAzSGmCN7oX06PEsm6OnXHeV-bNMWtWh9M7HhylIme6xzE#10360631

kui oled üks petta saanutest, ära vaiki seda maha, tee ennast nähtavaks.... Kui tuleb infot mida saame kasutada oma rahade tagasi saamiseks, siis on hea kui saad selle niipea kui võimalik

Anonymous

15.02.2020 09:22

Novembris oli ka õnnetu kogemus. Õnneks sain raha tagasi. Kõige negatiivsem kauplemiskogemus mu elus. Praktiliselt vargad.

Tanel

12.02.2020 16:19

https://www.facebook.com/TTJAmet/posts/2920784537980342
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

‼️ Oluline info kõigile tarbijatele, kes on ostnud veebipoest reset.ee kauba järelmaksuga, aga ei ole veel kaupa kätte saanud!
Vahepeal on Reset Eesti OÜ muutnud äriregistris oma ärinime ning uueks ärinimeks on OÜ HHLP. Tänaseks on saanud siiski selgeks, et kui tarbija ostis kauba järelmaksuga, aga ei ole veel kaupa kätte saanud, siis saab ta lepingust taganeda.
❗️ Selleks tuleb esitada taganemisavaldus OÜ HHLP-le (märkida ära, et endisele Reset Eesti OÜ-le) ning saata see nii aadressile info@reset.ee kui ka hhlpcompany@gmail.com. Seejärel tuleb taganemisavalduse koopia edastada tarbijakrediidi pakkujale, kes TTJA info kohaselt on ESTO AS.

51938773

12.02.2020 11:24

Mis nad enam muretsevad? Omanik tõmbas rahaga minema ning veebipood on kinni pandud, kui tarbijakaitse amet poleks oma ultimaatumit peale pannud oleks võibolla inimesed kes raha tagastamist ootasid oma rahad kätte saanud

Tanel

11.02.2020 09:58

https://www.facebook.com/TTJAmet/posts/2916674371724692

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

‼️ Täna on meile tulnud mitmeid pöördumisi tarbijatelt, kes ei saa enam Reset Eesti OÜ-ga telefoni teel kontakti ning ka kontori uksed aadressil Värvi tn 5, Tallinn on suletud.
Alates 23.01.2020 ehk eelmise sunniraha määramisest tänaseni on TTJA-le laekunud kokku 65 tarbija pöördumist. Seetõttu otsustas TTJA määrata Reset Eesti OÜ-le kolmandat korda sunniraha, sel korral summas 6 500 eurot.

Paraku nähtub äriregistrist, et Reset Eesti OÜ on esitanud äriregistrile avalduse veebilehe www.reset.ee ja telefoninumbri +3726007755 kustutamiseks ning muutnud osaühingu aadressi.

❗️ NB! TTJA uurib asjaolusid, kuid arvestades tarbijate pöördumiste arvu, olge reset.ee veebipoest ostmisega ettevaatlikud.

51938773

10.02.2020 20:36

Paistab et veebipood sulges uksed, olen kah oma kaubast ja rahast ilma, fb lehe nad panid kah kinni

kapas

06.02.2020 09:50

Kohutav!

Jaanuari alguses tellisin paki, mille tarneaeg pidi olema 2-5tp. Viienda päeva lõpus helistasin neile ja küsisin, et mis toimub. Sealt vastati, et neil olid tarnijatega probleemid, kuid umbes 3tp jooksul on pakk ilusasti minuni toimetatud. Läks mööda 1,5 nädalat, kui mulle kirjutati, et kas ma ei ole nende emaili kätte saanud (see esialgne email minuni kunagi jõudnud ei ole). Kirjas oli, et minu pakk on nende laos olemas, aga kuna tarnija otsustas hindu tõsta, siis nad peavad küsima minult üle 30 euro lisaks, kuid kinnitati, et pakk jõuab 2 tööpäeva jooksul minuni.
Seda muidugi ei juhtunud. Pommitasin nende klienditeenindust kuni selle hetkeni, kui kõne vastuvõttev naisterahvas vist ärkas talveunest ja tundus, et ta ei saanud isegi aru, mis päev täna on. Elementaarse "tere" asemel oli esimene asi, mis ma kuulsin, uimane "mh?".
Oma paki ma sain kätte lõpuks 05.02, kui lubatud 2-5tp asemel oli tarneaeg peaaegu kuu aega.

Soovitan kõigil oma närve ja raha säästa ning antud poest mitte midagi tellida

MarkoSo

26.01.2020 17:04

Kindlasti vältida nende petiste veebipoodi.
Tellisin Oculus Questi ja lubatud ajaga ei saanud mitte midagi (hiljem ka mitte). Tarneaeg oli 2-5 päeva aga kui helistasin et kus on kaup öeldi et kunagi jaanuaris jõuab millega ma ei nõustunud.
Raha küsisin tagasi juba Detsembris aga pole tänaseni. Ütlesid et 14 päeva jooksul nagu seaduses kirjas aga sellist seadust ei ole (konsulteerisin juristidega). See on nende enda välja mõeldud seadus.
Homme 27.01 teeme maksekäsu ja siis jõuab asi kohtusse ning kui creditinfo.ee on menetlenud ja hoiatuskirjad välja saatnud läheb ka maksehäire üles (dokumendid on edastatud).

Märgin ära et ostu tegin ettevõttena mitte eraisikuna.

merlin.h

21.01.2020 11:21

Väga halb kogemus! Kindlasti vältida seda firmat!
Lugedes väga paljude teiste pettunud klientide kommentaare ilmneb ühine muster - inimesed jäävadki oma kaupa või rahatagastust ootama. Ise tellisin kauba 3. detsembril ning see oli mõeldud jõulukingituseks, märgitud tarneaeg 2-5 tööpäeva, seetõttu julgesin ka tellimuse esitada. Kuna aeg läks ning kaupa ei tulnud, siis hakkasin iganädalaselt küsima, kui kaugel minu tellimus on ning millal ma selle lõpuks kätte saan. Esialgu lihtsalt vastati, et kauba transport lattu hilineb jõulumahtude suurenemise tõttu. Vaatamata korduvale küsimisele ei öeldud mulle ühtegi kuupäeva. Lõpuks 31. detsembril saabus mulle kiri, kus nad väitsid et kaup jõuab nende lattu 12-13. jaanuaril ja kas ma oleksin nõus ootama. Kuna nüüdseks tuli juba kindel kuupäev, millal võiksin kauba kätte saada, siis olin nõus ootama, mis kahjuks osutus valeks otsuseks. Kaupa ei saabunud ka 15. jaanuariks. Uuesti ühendust võttes teavitati mind, et kaup jõuab hoopis 20-25. jaanuaril ja et kas ma oleksin nõus ootama. Teatasin, et kuna juba on möödunud 1,5 kuud ja endiselt ei ole ma tellitud kaupa kätte saanud, siis soovin tühistada tellimuse ja et nad tagastaksid mulle minu ette makstud raha. Selle peale vastati mulle, et neil on seadusest tulenev õigus tagasikandeks kuni 14 päeva. Tegelikkuses ei ole neil sellist õigust, kuna ma ei ole kaupa kätte saanud ja nad on ebamõistlikult pika venitamisega rikkunud lepingut, mistõttu nad kohustuvad mulle raha tagastama ja mitte 14 päeva venitama sellega. Kahjuks ei ole nad minu viimastele kirjadele vastanud ega ka raha tagastanud. Kui muidu vastati samal päeval e-kirjale, siis nüüd isegi ei vastata. Sõbralik klienditeenindus vaid seni, kuni oled nõus neile oma raha andma ja ootama, kuni nad pidevalt uusi lubadusi annavad kauba saabumise kohta. Kogu selle aja vältel on antud toote juures olnud tarneaeg 2-5 tp ja vaatamata sellele, et olen korduvalt nende tähelepanu juhtinud, et see on eksitav info, ei ole keegi seda ära parandanud. Kõige kurioossem on veel see, et selle ootamise aja jooksul nad veel langetasid kauba hinda, kuid kaupa pole suutnud endiselt hankida.
Edaspidi hoian kauge kaarega mööda ja hoiatan kõiki oma tuttavaid sellise firma eest.

Mati K.

20.01.2020 09:31

See firma on täielik katastroof!
Tellisin 29.11.2019.a. fotoepilaatori mille tarneaeg oli tookord 2-5 päeva. Kuna jõuludeni oli veel pikalt aega siis ei näinud probleemi veel ka siis kui 10. detsembril küsisin, et kus toode on. Anti teada: "Uue kauba transport lattu hilineb jõulumahtude tõttu ja seepärast pole saanud pakki kohale toimetada, vabandame. Tegeleme Teie tellimusega ja teeme kõik endast oleneva, et see kiirelt Teieni tarnida". No arusaadav, jõulud jne.
Uue järelepärimise tegin 18.12. Vastati: "Kinnitan Teile, et toode jõuab Teieni enne jõule". Aeg läheb, jõulud lähenevad...
Tegin tellimusest loobumise ja raha tagastamise avalduse 20.12 ja ostsin epilaatori poest tunduvalt kallimalt ära.
03.01.2020.a. uurin, et kuidas on raha tagastamisega lood? Vastati, et kaup on tulemas 13-15.01! Andsin selgelt teada, et MA EI TAHA KAUPA, MUL ON SEE JUBA OLEMAS, TAHAN RAHA TAGASI! Vastati: "Arusaadav, tellimuse summa laekub hiljemalt järgmise nädala jooksul Teie arvele".
Ja kas raha on laekunud? EI! Siiamaani ootan, enam ei vastata isegi kirjadele.
Täna teen avalduse tarbijakaitsesse.

Muslan R

14.01.2020 21:31

ÄRGE OSTKE NEILT! See on halvim kogemus, mis mul kunagi veebipoega olnud. Esitasin oma tellimuse 5. novembril ja nädal hiljem teatasid nad mulle, et osa tellimusest ei tule lattu. Miks nad räägivad sellest alles nädal hiljem, kui veebisaidilt tellisin? Ma oleksin selleks ajaks juba teiselt kohalt kauba saanud! Taotlesin tarnimata osa raha tagastamist ja sain selle kätte alles nädal hiljem, mis ausalt öeldes pole selle suhtluse halvim osa. Siis nad hakkasid lubadusi andma mulle, et kaup tuleb ja ma pean lihtsalt natuke kauem ootama...nädal..2 nädalat..3 nädalat.4 nädalat - 5.... Samal ajal blokeerisid nad mu telefoninumbri ja e-posti aadressi, ei vastanud enam kõigile minu katsetele nendega ühendust saada (ma tean seda, kuna jõudsin neile mõne sekundi jooksul teiselt telefoninumbrilt). Vahepeal tellisin sama tooteid teisest veebipoest. 4. detsembril olin nende pettusega pärast täiesti kurnatud ja taotlesin kogu summa tagastamist, mida ma pole veel saanud ja sellest on juba 15 päeva möödas !!! Mida iganes nad ka ei ütleks, pangaülekande tegemiseks ei kulu 15 päeva! Me ei kasuta enam raha tuues tuvisid ega ronge! Sain nädalas samad tooted teisest poest ja kasutan neid nüüd rõõmsalt. Ainus hea asi on see, et olen nüüd hooletu inimestega suheldes kannatlikum. Kui soovite midagi osta - minge kuhugi mujale. Kui soovite raisata oma aega ja raha - teretulnud lähtestama. Mul pole aimugi, kuidas neil endiselt äri on. Aga asi läks kiirmenetlusse! Hetkel möödas juba 2 kuud ja siiani ei ole raha tagastatud!

Muslan R

20.12.2019 00:06

DON'T BUY WITH THEM! This is the worst experience I've ever had with an online shop. I placed my order on 5th of November and a week later they informed me that part of the order can't be found on the warehouse. Why they're only telling this a week later when it was stated on the website that I should've already received it by this time? Heaven only knows. I asked for a refund and received it only a week later which frankly isn't the worst part of this communication. Then they've been telling me for 2 weeks that the goods are coming and I just have to wait a little longer - they just kept feeding me their lies. In the same time period they BLOCKED my phone number and my email address, stopped replying to any of my attempts to contact them (I know this because I could reach them in seconds from another phone number). Meanwhile I ordered some of the same products from another online shop. On 4th of December I was completely exhausted because of those fraudsters and asked for a refund of full amount which I haven't received yet and it's been 15 days already!!! Whatever they say it doesn't take 15 days to make a bank transfer! We're not using pigeons or trains to deliver money anymore! And we did IT WOULD STILL BE FASTER!!! I got the same products in a week from another shop and now happily using them. The only good thing is that I'm now more patient in communicating with neglegent people. If you want to buy something - go somewhere else. If you want to waste your time and money - welcome to reset. I have no idea how they are still in business because even Jordan Belfort would envy their cold-blooded customer treatment policy. Tomorrow I'm going to court, WISH ME LUCK!

Anonymous

11.12.2019 19:24

VÄLTIDA!!!

reset

05.11.2019 11:31

Tere Imre,

Täname Teid tagasiside eest. Suhtlesime Teiega juba eelnevalt kirja teel.

Kahjuks hilines Teie algselt soovitud toode meie lattu ning seetõttu lükkus ka tarneaeg korduvalt edasi.

Tühistasime Teie tellimuse ja tegime Teile vastavalt sellele tagasikande, mis laekus hiljemalt teisipäeva hommikuks.

kannatlik

05.11.2019 09:08

Episood 3 - tõenäoliselt teadlik valetamine, raha ei tagastata

16. Oct 2019
8:00 - Ostja: Minu soovitud külmik on mul nüüd olemas. Ostetud ja tarnitud teise müüja abiga.
Olete suutnud e-kaubanduse ajalugu teha. Vähe sellest, et te ei suutnud lubatud tellimust täita, ei suuda te ka mõistliku aja jooksul teile makstud raha tagastada. Enne jõuab teine müüja raha saada, kauba tarnida, kliendi probleemi lahendada.
Jään huviga ootama millal teilt raha tagasi saan.
10:09 - Reset: Vabandame tekitatud ebamugavuste pärast, tegeleme tagasikandega.

28. Oct 2019
09:39 - Ostja: Kui varem oli huvitav jälgida kuidas ühes ettevõttes protsessid toimivad, õigemini ei toimi, siis nüüd on olukord muutunud. Minu hinnangul on tegemist teadlikult pahatahtliku käitumisega.
Kui tänase päeva jooksul ei ole raha tagastatud (2133,00€), siis pean tellima juriidiliselt korrektse taotluse vormistamiseks advokaadi büroo poole. Selle tulemusena peate arvestama, et tasuda tuleb õigusabiga seotud kulud, põhivõlg ja intressid.
// ei vastata

30 Oct 2019
9:38 - Ostja: lihtsalt infoks, et esimese sammuna on avaldus politseile tehtud (§ 201. Omastamine ja § 209. Kelmus). Tegeleme edasi.
9:52 - Reset: Tõesti siirad vabandused, et asi on pidanud nii kaugele minema, meie seda omaltpoolt pole soovinud.
Kuid siiski pakuks Teile veel vaherahu ja garanteerime, et reedeks oleks külmik Teil käes.
Ja kui pole, siis kanname Teile kohe raha tagasi.
Kas saaksime veel sellise variandi teha?
10:34 - Ostja: palun tutvuge selle juhtumiga veelkord - allolevas kirjavahetuses on kõik selgelt fikseeritud. //...// Teie kohustuseks on tagastada teile vale info põhjal kantud raha.
11:03 - Reset: Teeme nii!
11:29 - Ostja: Millal teete?
11:39 - Reset: Hiljemalt esmaspäevaks on raha Teie arvele tagastatud.

//---//
4. Nov 2019
10:36 - Ostja: on esmaspäev. Maksed toimivad tänapäeval minutitega, mitte tundide ega päevadega.
Raha tagastatud ei ole.

// ei vastata

5. Nov 2019
8:19 - Ostja: eilsele kirjale te ei vastanud, lubadus ja kohustus on endiselt täitmata.
Kas teil on veel mõni aus inimene ka tööle jäänud. Milline on tänane lubadus?
kannatlik

05.11.2019 08:55

Episood 2 - eksitav info ja lubadused

8 Oct 2019
16:39 - Reset/Info wrote: Kahjuks jah antud toote tarneaeg osutus oodatust pikemaks.
16:44 - Ostja: Kui palju pikemaks?
20:02 - Kuna külmik sai meie kesklaost otsa ja on tellitud Läti hulgilaost siis kahjuks läheb sellega veidi pikemalt. Kaup oleks reaalselt kohal hiljemalt uue nädala alguses.

09 Oct 2019
9:13 - Ostja: midagi imelikku on selles ... 9:19 on info, et 5 tk on laos, 9:45 on tellimus kinnnitatud. Hiljem selgub, et kesklaost on kaup otsa saanud - st, et ~poole tunniga müüdi 5tk sama külmikut? Vaadake, inimene ei pettu siis kui on pikk tarneaeg, pettub siis kui alguses tekitatakse vale ootus, et on kiire tarne.

10 Oct 2019
12:27, wrote:
Vabandame tekkinud olukorra pärast.
Tegemist ei ole pahatahtliku käitumisega, vaid kuna töötame koostöös erinevate hulgiladudega siis juhtus antud tootega see, et keegi konkurentidest broneeris need külmikud ära ja seetõttu pole meil võimalik enam seda mudelit laost väljastada.
Kas mõni alternatiivne mudel ei tuleks kõne alla?
Veelkord vabandame tekkinud olukorra pärast.
12:59 - Ostja: kui ma saan nüüd õigesti aru, et seda külmikut teil enam üldse ei ole võimalik tarnida, siis võtab see pehmelt öeldes sõnatuks. Vaja on valitud/tellitud külmikut.
Kui te seda tarnida ei suuda, siis palun kandke raha tagasi ja lõpetame selle teema.
13:17 - Reset: Selge, teeme nii, tagastame raha 2-5 tööpäeva jooksul.
13:22 - Ostja: Mõelge nüüd hetkeks? “ tagastame raha 2-5 tööpäeva jooksul”. Vajate selleks transporti? logistikat?
13:30 - Reset: Seaduses on ette nähtud 14 päeva raha tagastus õigus, tegeleme Teie tagasikandega ja vabandame siiralt tekkinud ebamugavuste pärast.
17:52 - Ostja: Kas tõesti on kusagil seaduses kirjas, et eksitava info jagamise tulemusena saadud raha tagastamisega on aega 14 päeva? Hetkel ei ole ju klient loobunud ostust ja soovinud kaupa tagastada.
Samas võib ühest seadusest leida punkti, mis käsitleb teadvalt eksitava teabe edastamist omakasu saamise eesmärgil. Kelmuseks vist nimetati seda.

11. Oct 2019, at 09:37, Reset/Info
Vabandame ebamugavuste pärast.

// jätkub, järgmises kommentaaris //

kannatlik

05.11.2019 08:45

Episood 1 - tellimise päev ja info muutus peale maksmist.

October 7, 2019
08:42 Ostja: Kas see külmik on "laos olemas” nagu otsingu tulemus näitab?
09:19 Reset: Jah, antud toodet on laos koguses +5 tk
9:21 Ostja: Kui täna (kohe) tellin, siis millal külmik koju jõuab?
09:23 Reset: Kaup jõuaks Teieni 2-5 tööpäeva jooksul.
//Ostja teeb tellimuse ja maksab//
9:56 Ostja: Kas on võimalik teada saada kas läheb 2, 3, 4 või 5 päeva aega?
11:29 Reset: Makse laekunud ja tellimus suunatud töösse. Kahjuks täpset kuupäeva tõesti ei oska öelda, vabandame – sõltub kullerfirma mahtudest ja sellest kui kiiresti ladu toote ära komplekteerib.
11:43 Ostja: Selge, saaan aru, et tarnetähtaega hetkel ei tea aga kas on võimalik teada millal tarneaja teada saab?
16:46 Reset: Selle nädala jooksul saame kindlasti selgust.
17:38 Ostja: Kuidas nii - nädala jooksul ehk reede on ju viies päev - st siis peaks ju külmik, mitte selgus, olema.

kannatlik

05.11.2019 08:32

Eksitav info kodulehel.
Eraldi üle küsides, kas kaup on olemas ja saadavalt, valetatakse süüdimatult.
Hiljem teatatakse, et kaupa ei ole ega tule, pakutakse midagi muud asenduseks.
Lubatakse raha tagastada aga seda ei tehta. Ei tehta 2-5 tööpäeva jooksul, ei 14 päeva jooksul, ega nüüd juba 1 kuu jooksul.

Kui kellelegi meeldib lotot mängida, siis tasub kindlasti Reset'ist osta. Närvipinge ja ootusärevus on garanteeritud, kaup ja raha tagastamine mitte. Hetkel ootan tagasi rohkem kui 2000€. Saan vaid lubadusi. Pikk ja mitmekülgne kirjavahetus on toimunud. Jätkame tegelemist.

reset

29.10.2019 23:20

Tere Rudolf,

Toode on tänaseks meie veebist eemaldatud kuniks uus kogus lattu jõuab.

Nädalavahetus jäi küll vahele, aga kandsime Teile 2 tööpäeva jooksul raha tagasi.

Lugupidamisega,
Reset.ee

Rudolf112

29.10.2019 19:59

Sarnane kogemus eelmisele kommentaarile - kodulehel saadavuse jutt üks, hiljem selgub, et kaupa ei suudeta tarnida ning raha hoitakse ka kinni (tänaseks 4 päeva). Ja neli päeva hiljem pole ka kodulehel korrigeeritud toote saadavust.

reset

28.10.2019 17:20

Tere -Liitlane-,

Meil on kahju, et pidite pettuma meie teenuses. Tutvume kirjavahetusega ka juhtkonna tasandil ning uurime Teie kaebuse tausta.

Suures pildis oli Teie soovitud toode oli jõudnud laost otsa lõppeda. Vabandame selle tõttu. Pakkusime vastavalt sellele teise värviga alternatiivset kella, kuid selline variant ei olnud Teile sobilik.

Soovisite vastavalt sellele tellimuse tühistada ja tagastasime Teile müügitingimustes ettenähtud aja jooksul tellimuse summa.

Üldiselt töötame Garmini tooteid pakkudes otse Garmini maaletoojaga ning algselt soovitud toodet on täna uue kogusena jõudnud lattu, seetõttu on ka toode veebis üleval.

-Liitlane-

27.10.2019 10:50

PETTUS! KAUPA EI OLE, RAHA EI tagastata, KATTETA LUBADUSED, INFOTELEFON EI VASTA, SÜÜDISTUSED MINU VASTU E-MAILI TEEL.

Tellimus: sai tellitud kaup - tarne 2-5 tööpäeva (kodulehel) - VALE NR. 1 (tegelikuses see ei ole õige info neil - loe edasi).
Tasumine: Makstud arve alusel samal päeval, kui arve sain.
PROBLEEM nr. 1: möödus 5 tööpäeva ja kaupa ei olnud - vaatasin nende kodulehe kaudu ja selgus, et arve on tasumata - VALE NR. 2 (arve oli tasutud tegelikuses; pangakinnitus)

Teavitus: täitsin kohe nende kodulehelt vastava vormi ja teavitasin probleemist
Esmane kontakt: võeti ühendust ja küsiti kõigepealt tellimuse nr (kuigi see oli seal probleemi teavitusel olemas juba). Ok saatsin.
Teine kontakt: küsiti maksekorraldust (no kurja...) ... saatsin.
Seni mitte ühtegi vastust, et mis toimub vms. - VÄGA HALB KLIENDITEENINDUS NR. 1
Küsisin ise - et oot ma nagu koguaeg saadan midagi aga vastuseid ei saa.
Küisiti uuesti tellimuse nr. - kurja küll! Kaua võib - VÄGA HALB KLIENDITEENINDUS NR. 2
Samuti ütlesin neile, et ma koguaeg saadan infot aga ma ei saa ühelegi enda küsimusele vastust.
Siis vahepeal laekus kellelgi teiselt klienditeenindajalt e-mail, et mu tellimusega kõik korras ja peaks nädala lõpuks jõudma - PEAKS! KAS ME ENNUSTAME ILMA SIIN VÕI! - VÄGA HALB KLIENDITEENINDUS NR. 3 + VALETAMINE, sest TEGELIKULT KAUPA EI OLNUDKI OLEMAS - loe edasi!
Siis vahepeal jõudis üks klienditeenindaja mind süüdistada e-kirjas "Aga Teie ju kah ei vasta meie küsimustele, et miks nemad peaksid" - VÄGA HALB KLIENDITEENINDUS NR. 4 - SÜÜDISTAB KLIENTI! NAGU KURJA, kes Teil seal TÖÖTAVAD????!!!!!!!
Selle peale saatsin kõik suhtluse e-kirjad ja kuidas ma kohe kõik info neile edastasin (kõik e-kirjad minu poolt viisakad konkreetsed ja arusaadavad, operatiivselt vastataud; seekord lisasin ka vist ettevõtte juhatuse liikme e-kirja CC-sse), esitasin taas paar küsimust veel lisaks. Vastuseks sain ainult, teie tellimusega kõik korras. KURJA MA KÜSISIN JU MIDAGI! - VÄGA HALB KLIENDITEENINDUS NR. 5 - EI VASTA KLIENDI KÜSIMUSTELE.
Kaupa nagu ikka ka järgmise nädala lõpuks ei tulnud - VALE NR. 3 . taaskord valetati tarne kohta.
Võtsin uuesti ühendust - ise võtsin ühendust ehk siis nemad ei vastanud midagi mulle ise - VÄGA HALB KLIENDITEENINDUS NR. 5
Sain vastuse, et polegi mu kaupa, ladudes kah ei ole - kas tahate ehk teist värvi, musta asemel helesinist või valget - kurja! Ei taha! Kandke raha tagasi! Lubati 1-2 tööpäeva jooksul raha tagasi kanda.
Tänaeks ... 5 päeva möödas? VALE NR. 4 - PETTUS, RAHA EI OLE, KAUPA EI OLE, KLIENDITEENINDUS VALETAB!

HOIATUS HOIATUS HOIATUS! TEGU ON PETUSKEEMIGA! ÄRGE TELLIGE!

SIIANI ON KAUP NEIL KODULEHEL OLEMAS JA TARNE NÄIDATUS 2-5 PÄEVA KUIGI VÄIDAVAD, ET KAUPA EI OLE VAHELAUS JA EI TAGASTA KA RAHA MULLE!

Kuu algul tellisin, siis ei olnud seda TTJA hoiatust kahjuks veel - muidu ei oleks tellinud. Nüüd tean, et langesin ise kah RESET.EE PETTUSE OHVRIKS!

Uuel nädalal sean sammud Politsei suunas, kuna ma ei leia, et siin oleks tegu enam mingi tarbijakaitse asjaga vaid pesuehtne PETTUS, kuna korduvalt sihilikult valetatakse e-kirjade teel.

Esimene ja VIIMANE KORD PETISTE KÄEST RESET.EE kaudu midagi tellida.

Kõike ilusat ja päikest teile püksi!


[EKSS] "Eesti keele seletav sõnaraamat" 2009
petis
1. ‹s› ebaausaid võtteid kasutav, teisi pettev isik, kelm, suli. Libekeelne, alatu, nurjatu, häbematu petis.

vale
1. ‹s› sihilikult esitatav alusetu, tõele mittevastav väide v. teade.

reset

20.10.2019 16:28

Tere Zoltan,

Täname tagasiside eest.

Nagu ka eelnevalt Teie kommentaarile vastasime, siis tühistasime Teie tellimuse ja kandsime Teile lubatud tähtaja jooksul raha tagasi.

Kuna oleme sellel aastal üle kahe korra oma mahtudes kasvanud, siis on meie teenuse vastu ka huvi oluliselt tõusnud ja seetõttu on võinud tekkida augustis ja septembris olukordi, kus tarne on hilinenud või telefoniliinile / kirjadele vastamise ooteaeg on olnud tavapärasest pikem.

Selle parandamiseks oleme praeguseks kasvatanud oma meeskonna suurust ligi kaks korda ning värvanud uusi töötajaid ja struktureerinud ettevõtte ümber. Kui augustis-septembris töötasime 5 inimesega, siis oktoobris on meil kontoris ca 10-liikmeline meeskond, et saaksime pakkuda klientidele võimalikult kiiret teenust ja päringutele kiiremaid vastuseid.

Suhtlesime sellel teemal ka ise TTJA'ga ning leppisime kokku, et pikendame oma tarneajad 1-5, 3-6 ja 5-9 tööpäeva peale ning jätame pikemad puhvrid tarnetele. Eemaldame oma veebist ka enamiku "Küsi tarneaega" tooteid, mida oleme varasemalt tarninud otse tehasest / tootjalt.

Samuti vahetasime välja mõned partnerid Euroopast, kellega koos varasemalt töötasime, kuid kellega koostöös osutusid tarneajad pikemaks või lükkusid edasi. See ei võimalda kõikidele kaupadele pakkuda niivõrd head hinda, küll aga kiiremat tarnet. Tänaseks oleme fokusseerinud selgelt Baltikumi ladudele, et tarneajad oleksid kiired.

Ootame tagasi ostma kõiki kliente, kes on meie teenust kasutanud. Kui meil on võimalik kompenseerida või teha eripakkumist klientidele, kes on saanud negatiivse kogemuse, siis võtke meiega ühendust ning tuleme meeleldi vastu.

zoltan

19.10.2019 21:26

TTJA on ostjate (tasuta raha laenajate) kaebused kuulda võtnud ja avaldanud hoiatuse oma kodulehel.
https://www.ttja.ee/et/uudised/tarbijad-rahulolematud-veebipoega-resetee

reset

15.10.2019 23:51

Tere Tiit,

Täname Teid tagasiside eest!

Teie tellimus sai tellitud meie partnerlaost, kuid kahjuks lükkus kauba jõudmine partnerlattu korduvalt edasi.

Viisime toote tarneaja oma veebis vastavalt sellele "Küsi tarneaega" märgise alla.

Tühistasite täna oma tellimuse ning kandsime Teile samal päeval raha tagasi.

Lugupidamisega,
Reset.ee

hepatiit

15.10.2019 13:14

Avoid! Vältige, alternatiive jagub.

Sooritasin ostu 30.sept. Vahetult (sekundeid) peale tellimuse vormistamist ja makse sooritamist kuvab kaupleja veebikeskkond tellimuse juures infot: staatus: täidetud, lähetatud. Kauba reklaamitud maksimaalne tarneaeg lõppes 04.okt. Sellest alates on kaupleja tarneaega kolm korda ilma mõistliku selgituseta edasi lükanud. 10. oktoobril avaldasin soovi ostust taganeda, mille järel kaupleja veenis mind veel ootama. Ka 15.oktoobril , mis oli ühtlasi viimati lubatud tärmin, sain kauplejalt uue umbmäärase tarneaja lubaduse - "selle nädala jooksul". Avaldasin soovi tellimusest loobuda ja soovi raha tagastuseks. Sain selle avalduse peale vastuseks "Ei saa aru?". Kordasin lihtlausetega soovi tellimus tühistada ja raha tagasi saada. Vastus: "Selge teeme nii, tagastame raha hiljemalt kahe nädala jooksul."
Järeldan sellest, et kaupleja pole peale mu raha endale võtmise teinud mingeid tegevusi, et kaup mulle tarnida. Sisuliselt on tegu intressivaba laenuga, 170.- kuuks ajaks. Loomulikult on toode sarnastel tingimustel müügis olnud kogu selle aja, küll väikese erinevusega - hind on langenud 25 senti. Hetkel veebis kaupleja kohta arvustusi lugedes pean tõdema, et muster on korduv. Samuti on korduv muster positiivsetel hinnangutel. Ebaausad kauplemisvõtted, edastasin need TTJA'le.

reset

15.10.2019 11:22

Tere!

Tahaksime tänada kõiki kliente, kes on andnud meile sellel aastal tagasisidet ja aidanud seeläbi teenuse kvaliteeti parandada. Teie tagasiside on jõudnud meieni, teeme sellest järeldused ning viime muudatused sisse.

Oleme sellel aastal kasvamise kõrvalt automatiseerinud oma kaupade liikumist ning laiendanud oluliselt partnerladude ja hankijate ringi, et pakkuda kiiremaid tarneid ja paremaid hindu.

Samuti oleme suurendanud oma kollektiivi, et anda päringutele kiiremaid vastuseid ja olla ka suurema arvu klientide puhul kiirelt kättesaadavad.

Lisaks oleme suunanud eraldi tähelepanu, et meie tarneajad oleksid veebis võimalikult täpsed. Selle tarbeks oleme pikendanud tarneaegu ning viinud osa oma sortimendist 3-6 ja 5-8 tööpäevaste tarneaegade peale. Lisaks on osa meie sortimendist "Küsi tarneaega" / tellimisel tooted, mille puhul tuleks eelnevalt täpsustada tarneaega ette.

Vabandame kõikide klientide ees, kes on saanud negatiivse ostukogemuse või ei ole saanud piisavalt kiiresti oma kaupa kätte või klienditeeninduselt vastust. Oleme sellel aastal kasvanud ligi kaks korda ning pidanud kiiresti korrigeerima ka oma teenust ja teenuse kvaliteeti.

Töötame iga päev aktiivselt, et negatiivseid kogemusi jääks vähemaks ning teenuse kvaliteet kasvaks koos mahtudega.

Ootame tagasi kõiki kliente, kes on saanud hea kogemuse ja soovivad uuesti meie teenust kasutada. Proovime anda oma parima, et saaksime Teid veel teenindada ja aidata kaupu taskukohase hinnaga soetada.

Lugupidamisega,
Reset.ee

reset

15.10.2019 01:14

Tere Zoltan,

Kindlasti ei tegele meie bränd kelmusega.

Meie ärimudel on pakkuda võimalikult hea hinnaga laia valikut sortimenti. Oleme tänaseks üle viie aasta turul tegutsenud ning selle ajaga teenindanud ära arvestatava hulga kliente ning iga oma kliendiga jõudnud lahenduseni.

Enamik meie ladusid uuendab end automaatselt, kuid mingil põhjusel näitas automaatne uuendus, et toode on laos olemas, kuid laoga suheldes selgus siiski, et toode on otsa lõppenud. Vabandame selle tõttu.

Tühistasite tellimuse 9. oktoobril ning kandsime Teile lubatud aja jooksul raha tagasi.

zoltan

12.10.2019 13:11

VÄLTIGE!!! KELMUSEGA TEGELEV BÄND

Tellisin OLED teleka, kuna hinda veebipoes oli konkurentidest märgatavalt soodsam. Tarne tähtaja saabudes selgub, et seda telekat neil polegi, ammugi sellise hinnaga. Saaksid pakkuda teisest laost ~300€ kallimalt. Tühistasin tellimuse, lubasid tagastada raha 2-5 tp jooksul. RAHA EI TAGASTATUD! Helistasin, öeldi et tagastamise soov edastati raamatupidajale. Küsin siis raamatupidaja otsekontakti, väidetakse, et see ei ole nende firma töötaja üldse, keegi pole teda näinud ja kontakte ei ole lubatud anda. No selge, sisuline sõnum - "mine otsi oma raha neljas tuules!"
Lühidalt on ärimudel järgmine - teadlikult avaldatud valeinfoga veebipoes saada kätte raha, keerutada firma kontol cashflow eesmärgil (teiste nõuete katmine, palgad jms) võimalikult kaua ja INTRESSIVABALT. Raha tagastamisele hakatakse mõtlema alles siis kui raha omanik tõsiselt peale käib. Kliendikesksest suhtumisest on asi kaugel, pigem oleme neile "raha tasuta laenajad" või siis "lüpislehmad".
HOIDUGE, KUI TEIE RAHA JA NÄRVID VÄHEGI KALLID ON!!

Edastan nüüd kogu loo faktilise baasi ja tõestusmaterjalid tarbijavaidluskomisjonile. Võimalik, et koostan ka avalduse Politseile, seoses kelmuse kahtlusega.

Raiko_R

09.10.2019 22:22

Tellisin kauba kohaletoimetamisega DPD pakiautomaati. Samal päeval sain ka e-mailile teate, et kaup on teele saadetud, kuid 5 päeva hiljem polnud kaupa veel saabunud ning suheldes DPD'ga selgus, et ka nendeni polnud tellimus jõudnud. Õnneks lahenes olukord kiirelt ühe telefonikõnega Reset.ee klienditeenindusse (suhtumine oli igati abivalmis ja sõbralik) ning toode oli järgmiseks päevaks pakiautomaadis.

ifeeldeadp

13.09.2019 12:23

Meili teel kinnitatud 2-5 tp tarne osutus kahe nädalaseks fiaskoks. Ja nii viibib parki tarne juba teist korda..kolmandat enam ei tule.

kullar

12.09.2019 15:12

Esimene ostmine ja ilmselt ka viimane ning peab tunnistama, et täiesti pettunud.
Lubati tarnet 1-4tp jooksul, kuid toode ei jõudnud õigeks ajaks kohale. Helistasin 3 korda ja kõik korrad olen ootejärjekorras(eeldan, et olen, kuna lihtsalt mingi muss mängib ja lihtsalt lastakse kõneajal tiksuda) ca 10min, peale mida katkestasin kõne ära, kuna ei viitsinud enam oodata. Saan lõpuks liinile ja tütarlaps lubab tagasi helistada ja anda teada, kus toode ja kuna jõuab, kuid seda ei juhtunud.
Järgmine päev...olen samuti kokku ca 30 minu kõne ootejärjekorras ja lõpuks selgub, et toodet polegi välja saadetud nädal peale tellimist, sest ilmselt pole seda laos. No tere tali.. Lubati saata kirjalik vastus, et tellimus tühistatakse ja tehakse võimalikult kiirelt tagasimakse, kuid seda kirja ei tulnudki ja kodulehel lubatakse jätkuvalt antud tootele 1-4tp tarnet.

reset

10.09.2019 13:53

Tere Sander,

Tellisite meie käest ilma tarneaja märgiseta OLED TV mudeli, kuid kahjuks eelnevalt tarneaega ei täpsustanud.

Oleme enda veebis kohaletoimetamise alalehel välja toonud info, et kui tootel puudub tarneaeg, siis tuleks sellisel juhul täpsustada tarneaja pikkus ja toote saadavus meie klienditeenindusega.

https://www.reset.ee/ee/kohaletoimetamine

Võtsime Teiega ühendust, teavitasime olukorrast ning pakkusime alternatiivset mudelit. Vastavalt sellele soovisite tellimusest loobuda.

Teie tellimus suunati tagasikandesse ning tehti müügitingimustes ette nähtud aja jooksul ära. Saatsime Teile ka maksekorralduse meilile.

Seadsite küll hommikul vesteldes tingimuse, et ootate täna kuni 12:00ni, kuid täna hommikul ei olnud võimalik koheselt olukorda lahendada, sest sertifitseerimiskeskuses oli häire nii Mobiil-ID kui ka Smart-ID-ga.

SanderA

10.09.2019 12:38

Hoiatus


Tellisin kalli teleka 01.09, raha maksin kohe ära, järgmine päev sain vastuse, et neil pole seda kuskilt võtta. Saatsin vastuseks , et tehku tagasi arveldus.
04.09 uurisin kaua siis läheb selle tagasimaksega, sain vastuseks et hiljemalt uue nädala alguseks on asi klaar.
Uue nädala alguseks mida ei ole, on tagasi arveldus.
Tegin siis uue kõne, vaadati ja vastati et see tagasi makstud, lubati asja uurida ja tagasi helistada õhtul, ootasin kõnet või meili selle kohta, aga asjata.
Täna juba 2 korda helistatud, lubavad ainult.

Enely85

09.09.2019 10:12

Väga kiire ja meeldiv teenindus. Neljapäeva lõuna tellisin toote ja juba reede hommikul oli pakk pakiautomaadis. Väga toredad teenindajad ja vastavad kiirelt sõnumitele. Igati korralik ja kvaliteetne e-pood!
Järgmiste ostudeni!

antikas

07.09.2019 18:23

Ei soovita!

Nende poolne müügitehing sujus suurepäraselt. Kirjutasin kas kohapeal olemas, oleks vaja kohe kätte saada. Tegid mulle arve, maksin ära ja sain asja sama päev kätte.

Kui aga selgus, et toode ei vasta mu vajadustele, kirjutasin neile ja olin nõus välja vahetama 2 korda kallima toote vastu. Nemad vastasid, et seda neil laos ikkagi hetkel pole ja eeldatav tarne 2-3 nädalat. Uurisin natuke maad ja sain sama päev mujalt endale vajaliku toote. Tagastuse tegin nende kontorisse. Väga toredad inimesed tundusid kontoris ja väitsid, et kannavad raha 14 päeva jooksul.

Reedega sai 2 nädalat täis ja raha polnud kantud. Helistasin järgneval esmaspäeval, et uurida kas kõik on kombes. Neil endal pole volitust raha üle kanda, annavad raamatupidajale teada, paari päeva jooksul pidi olema raha üle. Helistasin kolmapäeval, sama jutt. Helistasin reedel, sama jutt. Palusin tagasi helistada ja teada anda mulle, et mis toimub. Lubati tagasi helistada aga seda ei tehtud.

Laupäeva hommikul siis lõpuks kirjutasin meili, et pean tarbijakaitsesse pöörduma kuna ettevõte kasutab "Ebaausaid kauplemisvõtteid". Mõne tunni möödudes oli raha arvel(laupäeval).

reset

28.08.2019 14:59

Tere MV2,

Täname Teid tagasiside eest!

Tegelikult on meie ettevõte tänaseks tegutsenud üle viie aasta ning kõik meie kliendid on alati saanud oma tellimuse lõpuni lahendatud.

Antud toode oli meie sortimendis "Küsi tarneaega" märgisega. Vastavalt sellel teeb klient eelnevalt päringu toote täpse tarneaja kohta.

Üldiselt hoiame "Küsi tarneaega" märgiseg all tooteid, mis on tellimisel tooted ning hulgiladudest otsa lõppemas väljaminevad mudelid. Antud mudelite saadavust ja tarneaega tuleb eelnevalt üle täpsustada.

Teavitasime sellest Teid ning vastavalt Teie soovile suunasime tellimuse tühistamisele ning kandsime Teile raha müügitingimustes ette nähtud aja jooksul tagasi.

helenp

25.08.2019 15:01

Väga kiire teenindus. Tegin tellimuse kolmapäeva õhtul kell 21.26, 1,5h hiljem oli kaup välja saadetud ja reedel oli pakk mul käes.

MV2

21.08.2019 14:52

PETTURLUS! VÄLTIGE SEDA FIRMAT!
100% ettemaks võeti kaupade eest, mida neil reaalselt sortimendis polnudki. Edasi läks nädalaid nuiamist, politsei ja tarbijakaitsega hirmutamist, et oma raha tagasi saada. Kokkuvõttes hoiti üle kuu aja kinni üsna kopsakat summat, mida neil poleks olnud alust küsidagi. Hea viis, kuidas "tasuta raha" saada ja seda siis nii kaua keerutada, kuni kliendid on valmis politseisse minema.

Screatch

20.08.2019 21:58

AVOID, AVOID, AVOID!

I purchased a TV costing 1168 EUR at this store on 27 June. Website claimed a delivery of 3-5 working days which seemed perfectly reasonable to me. I paid for the order right away and started waiting.

As you can guess, I never received the TV that I ordered within 3-5 days, as a matter of fact (spoiler), I never received it at all.

On July 7 I sent the first email asking for estimated date of delivery. I got a reply with apologies and claiming I would receive it until the end of the week.

As time went through, I sent a couple more emails and every time I received same promises that it was almost here.

At some point, on 25 July, merchant admitted that the delivery is taking beyond reasonable timeframe and offered wherever I would like to purchase a 500 EUR more expensive model from their store (lol), or I would like to get my money back. I asked for my money back and they said that I should receive it within 7 working days.

As I am writing it, today is 20 August, and I still haven't gotten my money back. I have sent about 5 follow-up emails and nobody even bothers answering me anymore.

I will be bringing this matter to Tarbijakaitseamet and court if I have to.

Funny thing is that this is not the first time I am trying to buy something from this store, about half a year prior to this, I tried to buy some kettle from this store, which they didn't have for w.e. reason, but back then, I got my money relatively quickly. They then sent me a paper mail with apologies for the bad experience that I had at this store offering generous 3% discount, so I thought I might give it a try. Never again.

I strongly advise against buying anything from this store.

PS1c0m

15.08.2019 11:16

Toote tarnet on mitu korda (nädalat) edasi lükatud ning pole endiselt veel kätte saanud. Keegi midagi ei teavita ise peab uurima koguaeg

inczp

07.08.2019 17:29

Ettevaatust! Kaupa ei saa ja asjaajamine segane.

MihkelE

06.08.2019 12:04

Toode jõudis lubatud tarneajaga kohale. Probleem ei tekkinud.

pash139

05.08.2019 14:45

Üldse ei soovita sellest poest tellida!

Tellisin mitu toodet. Tellimuse vormistades tarneaeg 2-5 tööpäeva. (Hea nali, jah). Viie tööpäeva möödudes ei ole keegi minuga ühendust võtnud, oli juba reede ja otsustasin ise helistada. Öeldi, et tellimus hilineb ja kätte saab ainult järgmisel nädalal. Järgmisel nädalal sain teada, et nad just hakkasid kontrollima kas on üldse tellitud tooted laos olemas, mida nad minu arust pidid nädal tagasi teha ju.. Kontrollisid ja selgus, et Oi! osa tooteid pole ju saadaval!
Hakkasid asendustooteid pakkuma ja aega venitama. Pahameelega nendega rääkides lubavad kella 16:00ni tagasi helistada, mida nad kindlasti ei tee (3 korda jäin nende kõne ootamas). On ju hea nipp kuidas tehniline tugi võib aega venitada.

Okei! Kuidas lood on teiste asjadega minu tellimuses? “Oi, need enam ka pole saadaval.” Ja samal päeval nende veebilehel antud toodetele hind tõuseb kahekordselt! Ei ole ju mõtet need vana hinnaga müüma, absurd…

Lubatakse samal päeval ka raha mulle tagasi maksta - juba andsid raamatupidajale teada.
“Mida? Mis raha? Meil tagasimaksete ooteaeg on 7 tööpäeva ju! Lubasime? Ah, okei, helistame teile tagasi enne kella 16:00.” Muidugi keegi pole tagasi helistanud. “Oi, vabandust, nii ebameeldiv olukord. Me täna kindlasti saadame teile raha tagasi.” Ja jälle ei jõudnud, ja, oi, näed sa, nädalavahetus…

Nii läks mul oodates kaupa ja tagasimakset kuu aega mööda… Kogu aeg oli tunne, et tegu on mingi petturitega. Ise tean siukseid firmasid, mis lihtsalt likvideeritakse ja kliendid jäävad ilma kaupa ja rahata. Ja firma nimi on huvitav ka “Reset” - lähtestamine, on vist kogemusega juba. Niikaua kui ootasin, tellisin kaupa teisest poest, ja sain kätte juba kahe päeva pärast. Isegi Saksamaalt tellidest sain kaupa kiiremini kätte ja palju lihtsamalt ka.

P.S. veebileht on nendel tüüpidel ka suht vahva. Pealehel on näha vaid positiivseid hinnanguid, ma vist üksi siuke loll, ei saa aru kuidas saab tagasiside jätta. Ja GDPR-i rikkumine ka nende poolt - veebilehel registreerides sulle vaikimisi panakse linnukese, et oled nõus spammi saama. Juhul, kui te seda märkasite ja võtsite linnukese ära, seda teie asemel uuesti pannakse ka tellimuse vormistamisel (kui keegi ei tea, see on ebaseaduslik)

DaiBoh

03.08.2019 20:16

Ma olen ka tähele pannud, et nagu 1 tärn pannakse lendab kohe laivi samal päeval loodud kontodega üliõnnelikud JBL kõlari või "olen rahul" ja "soovitan kindlasti" robotid :D

kaviik

02.08.2019 12:02

Lisaks mu eelmisele hinnangule: nad pakkusid mulle 20€ kupongi negatiivse hinnangu eemaldamise eest.

kaviik

01.08.2019 22:26

Tellisin kauba pühapäeval, reedel avastasin, et jälgimissüsteemis on märgitud, et maksmata. Kontakteerusin ja probleem oli nendepoolne ning tellimus sai töösse saadetud. Märgitud oli kohe samal päeval, et tellimus ka välja saadetud. Järgmise nädala kolmapäeval polnud kaup veel kohal ja saatsin meili tracking numbri jaoks, neljapäeva Smartposti tavaliseks SMSi ajaks polnud ei kaupa ega vastust ning saatsin uue meili, et kas on viivitusi tekkinud. Õhtuks vastus, et kaup polnud laost välja saadetud, sest pakend ja toode oli vigastatud ning see oli viimane tükk. 11 päeva, et saada teada, et tellitud kaupa ei saa...

Fugitive

31.07.2019 12:01

Tellisin 21.07 pühapäeva õhtul peale kella 22 kohvimasina. Pool tundi hiljem tuli juba kiri, et tellimus välja saadetud (võttis veidi kukalt kratsima, et keegi entusiast teeb ületunde või) ja esmaspäeva õhtul 22.07 oli kaup juba pakiautomaadis.

KAdosson

31.07.2019 08:42

Tarneaeg kiire ja teenindus super :)

erkv

30.07.2019 11:10

Eelmisele kommentaarile hinne ka juurde.

erkv

30.07.2019 11:09

Tegime uue tellimuse reset.ee’s 18.07. Nii nagu kodulehel kenasti kirjas, siis vormistamine toimus samal päeval ja paki välja saatmine makse laekumise järgneval tööpäeval. 19.07 oli kasutajakontol tellimuse juures märge „tellimus välja saadetud“. Lähtudes sellest, et smartpost töötab iga päev, oleks pakk pidanud kohal olema hiljemalt pühapäevaks. Kui ka esmaspäeval, 22.07, ei olnud sõnumit tulnud, kirjutasin ja helistasin reseti küsimusega, et mis seisus tellimus on – lubati uurida ja teada anda. Enne tööpäeva lõppu ei olnud mingit infot tulnud, helistasin uuesti. Klienditeenindaja väitis, et tegi päringu ning pole vastust saanud, hiljemalt järgmise päeva hommikuks lubati vastust. 23.07 tuli meilile lühike kiri
„Tere!

Teie tellimus saabub uue nädala esimeses pooles.

Vabandame viivitluse pärast.

Head päeva !“

Vastasin koheselt saadud kirjale ja uurisin mis on viivituse põhjus ja kuidas saan kindel olla, et pakk jõuab uue nädala esimeses pooles. Tarne antud toodete juures oli 1-4 tööpäeva ja väidetavalt oli pakk teele pandud 19.07, seega nende andmetel võtaks tarne aega kokku pea 2 nädalat?? Kirjale ilmselgelt vastust ei saanud, helistasin hiljem reseti ja sain klienditeenindajalt umbmääraselt formuleeritud põhjenduse, et kesklaost peaks kuller paki peale korjama ja kontorisse tooma ja siis saab teele panna. Küsimuse peale, et millal see peaks toimuma, vastati, et meil peaks pakk käes olema reede, hiljemalt laupäev (ehk siis 26-27.07). Küsisin ka üle, et miks meile eelnevalt vastati siis uue nädala esimeses pooles ja kumb variant õige on – 26-27.07 peaks kindlasti olemas olema. Jäime ootama ja võtsime reedel ühendust smartpostiga – eeldusel, et pakk peaks jõudma hiljemalt laupäeval, peaks asjad juba kenasti postis olema. Pakist ei olndud jälgegi. Helistasime uuesti reseti, kust lubati uurida ja kirjutada kiiremas korras. Vastuseks saime
„Tere!

Vabandame, et olete pidanud nii pikalt ootama tellitud kaupa.

Saatsime lattu päringu ning saime vastuseks, et kaupadele on kuller järgi kutsutud ja need peaksid Teieni jõudma kõige hilisemalt 29-30.07.

Loodame, et selline variant Teile veel endiselt sobib? „

Ka sellele kirjale vastasin, kuid vastust ootame siiani. Helistasime eile reseti (sest reedel enam keegi kõnedele ei vastanud) ning küsisime, et mis seis tellimusega on – smartpostis ühtegi pakki jätkuvalt pole ja meile lubati tooteid kätte hilisemalt 30.07. Jälle umbmäärane jutt klienditeenindajalt, et kuller toob 29.07 paki kesklaost ja paneb posti. Küsimuse peale, et kas reedene klienditeenindaja ei teadnud seda infot ja mis nipiga pakk peaks meieni 30.07 jõudma, ei osatud midagi vastata peale selle, et pakk jõuab hiljemalt 31.07 ja me oleme oodanud ainult 8 tööpäeva. Keskladu pidavat olema Tallinnas ja kuna meile korduvalt väideti, et kuller korjab peale ja viib tellimuse automaati, siis kahjuks jääb lihtsalt mulje, et keegi ei viitsinud asjaga tegeleda ja pakki posti viia. Kui lõpuks ütlesime, et ootame pakki 31.07 ja kui selleks ajaks ei ole seda kuskilt paistmas, siis suhtleme edasi tarbijakaitsega. Õhtune kõne smartposti kinnitas, et reset on teinud tellimuse paki saatmiseks. Eks ole näha mis sellest edasi veel saab..
Täiesti arusaamatuks jääb suhtlemine ja lausvaled klienditeeninduse poolt – öeldakse seda, mida klient kuulda tahab ja öeldust kinni ei peeta.

erkv

30.07.2019 07:47

Tellisime märtsi alguses õhuniisuti (tellimus nr 100029959)
05.03 märgiti saatuseks, et pakk on välja saadetud. Kuna pakki ei jõudnud, siis 11.03 uurisime paki kohta reset.ee lehe reaalaja chatis. Pakki lubati 13. märtsiks. Vabanduseks toodi, et antud toodet laos ei olnud ning oodati selle jõudmist aga nüüd on teele pandud.
Esiteks eeldaks, et kui toodet laos ei ole, siis ei saa seda märkida välja saadetud staatusesse, teiseks, et tellijaid teavitatakse tegelikust laoseisust.
Sellega muidugi pakisaaga ei lõppenud, kuna ka 18ndaks märtsiks ei olnud pakk saabunud - võtsime ühendust klienditeenindusega telefoni teel. Esialgu ootasime toru otsas pikalt, lõpuks loobusime. Kirjutasime chatis kus vastust samuti ei saanud, hiljem saime lõpuks kätte inimese telefoni teel.
Kui selgitasime olukorda ja uurisime kus pakk on, oli klienditeenindaja vastuseks “ma ei tea, uurin”.. mida ta ka pikalt tegi ja siis teatas, et hiljemalt kolmapäevaks või neljapäevaks peaks kohal olema. Täpsustasime ka üle, et kumb päev siis oodata tasuks - öeldi vastu “no neljapäevaks siis”. Tõepoolest, klienditeenindaja ei täpsustanud milliseks neljapäevaks pakki oodata on, kuid meie eeldus oli 21.03.2019. Mida aga ei jõudnud, oli õhuniisuti. 22.03 kirjutasime uuesti ja saime vastuseks
"Meie eesmärk oleks tekkinud olukord siiski positiivselt lahendada ning pakuksime Teile samaväärset alternatiivset toodet. Laos oleks olemas see sama mudel aga valget värvi, kas Teile sobiks ka see? See jõuaks Teile 26.03, hiljemalt 27.03 kuupäeval." Nõustusime sellega. Pakk jõudis meieni 28.03, kuid ühtegi vastust sellele, et miks meile siis valetati ja kohe ausalt ei öeldud, et toodet ei ole, meie ei saanudki. Saadeti vaid "juhtkonda arutlusele". Siinkohal toon välja, et sama "laost otsa lõppenud" toode on siiani müügis, on kogu selle aja olnud ja tarneaeg polnud viimati vaadates ka muutunud.
Kuna ettevõte on välja toonud, et inimesed teevad mitu negatiivset kommentaari sama tellimuse kohta, mis nende hinnangut alla toob, siis ühe postituse alla erinevate tellimuste infot ei hakka määrama. Hetkel ootame teist tellimust, mille samuti naiivselt sealt tellisime lootuses, et ehk oli eelmine kord lihtsalt jama, sest mõne asja oleme varasemalt ka probleemideta kätte saanud.

KyBer

28.07.2019 18:46

Negatiivne kogemus, soovisin osta televiisorit 7. juulil, sain vastuseks, et pole enam pakkuda. Lubati raha kiirelt tagastada kuid raha pole praeguseni tagastatud - summa üle 1000€

raidi66

28.07.2019 16:48

Negatiivseim kogemus e-kaubanduses. 24.06.2019 tellitud sügavkülmikut (kodulehel tarneaeg 1-4 tööpäeva) ei suudetud tarnida ka 04.07.2019.Et asjaga oli kiire sai tellimuse tühistada ja paluda raha tagasi kanda. Raha lubati tagastada hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.Paraku käesoleva hetkeni raha tagastatud ei ole ja ka 16.07.2019 saadetud meilile ei ole vaevutud enam
vastama.Eriti huvitavaks teeb asja see et reset.ee leiab e-kaubanduseliit.ee usaldusmärgisega "Turvaline ostukoht" e-poodide nimekirjast.

Kristiolen

28.06.2019 21:06

Tellisin teisipäeval külmiku, reedel tõi kuller selle Tartusse. Külmik oli soodsam kui mujal, lisaks tasuta transport. Mina olen rahul.

GuidoS

28.06.2019 14:19

Hoia nii kaugele eemale kui saad
Tellisin kauba, tegin ettemaksu ja siis ootasin üle kahe nädala, lubati teha kõik et kaup saabuks kohe. Veebileht lubas paar päeva tarnet.
Kahe nädala pärast puhkuselt tulles, polnud ei kaupa ega keegi ühendust võtnud - uurisin ja vastati et ei suuda tarnida. Väljastati kreeditarve aga raha tagasi maksmist ootan nüüd juba pea 2 kuud.

Kuna firmakesele käib 2000€ üle jõu, siis selge, et lõhki minemas või petised.
Näis, mis inkasso sealt kätte saab

Ivov

21.06.2019 23:37

Tellisin Philips Sonicare laste elektrilise hambaharja ja varuotsikud. Nagu lubatud, oli kaup mõne päeva pärast nende Laki tänava kontoris kohal. Seega esimene kogemus oli positiivne.

M-S

20.06.2019 00:59

Tellisin JBL kõrvaklapid. Esimesel katsel küll SEB pangalink ei toiminud ja tellimus jäi kinnitamata statusesse. Siiski vastati mu küsimustele e-posti teel kiirelt ja efektiivslt. Teisel ostmiskatsel kõik toimis kenasti ja kaup jõudis pakiautomaati kiirelt.

DaiBoh

14.06.2019 13:45

Sama kogemus eelmistega. Kaupa ei tarnitud ja kui tagasimakse aeg käes oli, siis vaikus eetris. Tagasimakse tehti alles Tarbjakaitse sekkumisel.

peps2

07.06.2019 09:58

eelmise kommentaarile ka lisan hinde

peps2

07.06.2019 09:57

Kahjuks on kogemus negatiivne. Tellisin Garmin spordikella järelmakusga, maksin sissemaksu ja vaikus. Mõne päeva pärast , uurisin, lubati saata. Kohe pidid jõudma. Ootasin paar päeva ja kirjutasin uuesti ja nii mitu korda. Lõpuks lubati, et panevad kohe posti ja paari päeva pärast jõuab toode minuni. Võtsin ühendust sellel päeval, et kontrollida, kas postis ja kuna jõuab ning vastus olis standartne, et homme jõuab ja siis tarnime. Selle peale tühistasin tellimuse ja võtsin ühendust järelmakus pakkujaga, et kuidas ja kunas tagastatakse sissemaks. Kahe tööpäeva jooksul lubati seda teha, kahjuks on juba kolmas päev ja kippu ega kõppu. Seega minu kogemus on negatiivne nii Reset kohta, kui ka Esto, kes on nende partner. Loodan, et raha laekub ning ei pea nendega kemplema.

johank

07.05.2019 22:42

Meil oli kahjuks sarnane kogemus, nagu paljudel eelkommenteerijatel. Probleemi ilmnemisel ja 14 päeva jooksul toodete tagastamisel tehti kreediitarve raha tagastamiseks, kuid peale korduvaid meeldetuletusi ja tühje lubadusi laekus raha tagasi kontole alles pärast inkassoga ähvardamist pooleteise kuu möödudes.

Põhjus miks tooted tagastasime väärib ka selgitamist. Nimelt olime huvitatud monitorist, millele Reset.ee pakkus mitut erineva hinnaga vastet. Kuigi veebipoe tootekirjeldustes ei olnud midagi, mis oleks võinud viidata, et need vasted peale hindade millegi poolest erinevad, küsisin siiski selle kohta nende veebichati kaudu. Seal väideti, et erinevaid hindu selgitab see, et tooted pärinevad erinevatest ladudest ja sisulist vahet neil pole. Kauba kättesaamisel selgus siiski, et tellitud versioonil puudus monitori jalg.

mrmick

06.05.2019 12:48

17.04.2019 kirjutasite siia omapoolse vabanduse - AGA raha on mulle tänaseni tagasi maksmata!!!

Tsiteerin: "Omalt poolt soovime ainult head ning oleme nõus Teile negatiivse kogemuse kompenseerimiseks pakkuma järgmiselt tellimuselt soodustust -10%."

See pakkumine ei kompenseeri mitte kuidagi mitte midagi - mitte kunagi ei taha ma RESET-ist enam midagi tellida.

Loodan, et minu kogemus on hoiatuseks ka teistele kodanikele ja selliste petturite ohvriks ei peaks rohkem keegi sattuma!

dwdw

25.04.2019 20:02

sattusin jälle selle Шарашкина контора otsa. esimene tellimus tühistati järgmine päev. tegin päringu teisele tootele, 3 päeva ja kohal. 2 nädalapärast kiri, kaup veel tehases. blokeerisin selle veebilehe endale ära et rohkem ei satuks sinna, see oli kolmas kord.

Petr

23.04.2019 23:46

Ei tagastanud raha määratud ajaperioodil 14 tp. Tehing lõpetati kaupade puudumise tõttu 08.04.2019. Ootan veel tagasimakse. Ma ei soovita siin osta, see sama sinuga ei juhtuks.
Не вернули деньги в положенный период времени 14 tp. Сделка была расторгнута в результате отсутствия товара 08.04.2019. До сих пор жду возврат. Не советую здесь покупать, чтобы такое с вами не случилось.

mattias

21.04.2019 23:15

Kõik viimased positiivsed kommentaarid olevat sama ip-aadressi pealt tehtud. Vältige seda kaubamaja!

mattias

21.04.2019 23:13

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=751578&postdays=0&postorder=asc&start=25

Kogemusest pikemalt foorumis.

mattias

19.04.2019 09:00

Sellest kohast ei telliks enam ka viimases hädas mitte mingil juhul. Väga negatiivne.

MaarjaLiis

18.04.2019 16:29

Jah, peale seda kandsite, kui selle HV kommentaari avastasite! Enne seda ei vaevunud keegi minu probleemiga tegelema! Lubati järgmiseks esmaspäevaks tagasikannet!


Ikkagi igati negatiivne kogemus! Ei mingit teavitust, et tarne hilineb tagasikandeks leitakse võimalused alles siis, kui negatiivne kommentaar kirjas!

reset

18.04.2019 16:17

Tere Maarja-Liis!

Täname Teid tagasiside eest!

Vabandame, et olete pidanud kogema negatiivset emotsiooni.

Soovisite tellimusest loobuda ning vastavalt sellele tühistasime Teie tellimuse.

Kinnitame, et tagasikanne sai Teile vastavalt müügitingimustele ka 5 tööpäeva jooksul tehtud.

Lugupidamisega,
Reset.ee

MaarjaLiis

18.04.2019 15:47

Tellisin antud internetipoest külmkapi, kuna lubatud tarneaeg oli mõistlikult lühike. Tähtaja saabudes hakkasin uurima, et millal jõuab, vastuseks sain, et uurivad ja annavad teada. Õhtul uuesti helistades öeldi, et alles järgmise nädala teiseks pooleks. Soovisin selle peale tellimuse tühistada, mille peale lubati raha tagasi kanda koheselt, hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Nüüd on ka 5 tööpäeva möödas ja minu raha on ikka nende käes!!!!!!! Helistades lubatakse vaid uurida, mingeid vastuseid ei anta!

Selline siis on Eesti E-kaubanduse liidu väitel turvaline ostukeskkond!

reset

17.04.2019 12:30

Tere Mrmick!

Täname Teid tagasiside eest!

Vabandame, et olete pidanud kauem antud olukorra lahendusega ootama.

Saime Teie toote kätte ning suunasime toote edasi garantiiremonti. Kahjuks kulus garantiiremondi väljavahetusakti väljastamiseks oodatust kauem aega ning seetõttu lükkus ka kogu protsess edasi.

Oleme Teie kirjadele vastanud ning suhtleme Teiega meili teel edasi.

Omalt poolt soovime ainult head ning oleme nõus Teile negatiivse kogemuse kompenseerimiseks pakkuma järgmiselt tellimuselt soodustust -10%.

Lugupidamisega,
Reset.ee

mrmick

17.04.2019 08:25

Tooteid võib ju Reset odavalt müüa, aga ka kogu teenindus on odav, et mitte öelda olematu. Sai üks monitor ostetud, mis osutus garantiiliseks. Viisin kohe järgmine päev tagasi. Kõik tundus kena. Aga siis...
Lubati 2-4 nädala jooksul teada anda, vaikus...
4 nädalat möödas, sisi küsisin ise - sain teada, et toode garantiiline ja anti valik kas raha tagasi või uus toode. Mulle sobis raha tagasi.
Lubati 14 kalendripäeva jooksul raha tagasi... Lubadus tuli 21 märts - aga seda raha ootan tänaseni... varsti kuu aega möödas.
Nüüd ignoreeritakse juba ka minu emaile...

reset

12.04.2019 00:33

Tere Retratk!

Täname Teid tagasiside eest!

Tegelikult on meie ostukeskkonnas ilma registreerimata võimalik valida tasumine pangalingi, järelmaksu, krediitkaardi või arvega.

Eelnevalt meie tegutsemisperioodil ühelgi kliendil sellega probleeme ei ole olnud.

Kas võiksite palun avaldada oma tellimuse numbri või tellija nime, et saaksime kontrollida Teie tellimuse tausta?

Jääme ootama Teie vastust aadressil info@reset.ee.

Lugupidamisega,
Reset.ee

Retratk

11.04.2019 16:57

Kahjuks ei saa firmat kiita. Ostukeskkond on osaliselt veel eelmises sajandis - ilma registreerimata ostes peab nt tasuma arve alusel. Paari päevaga lubatud toode ei ole ka 9 päeva möödudes saabunud. Hilinemise aja ja põhjuste suhtes ühtegi (vabandus)kirja ei saadeta ning kui firmasse helistada, siis öeldakse, et võib-olla järgmisel nädala lõpus u 10 päeva pärast saabub...

Soovitan paar eurot juurde maksta ja tellida oma kaup mõnest asjalikumast asutusest.

reset

01.04.2019 00:22

Tere Erki5!

Kindlasti ei ole me Teiega suhelnud ainult siin kommentaariumis vaid suhtlesime Teiega kirja teel. Meie kirjavahetus on arhiveeritud.

Nagu ka algselt Teile kirjutasime, siis kahjuks ei saa me omalt poolt garantiiremondi protsessi kiirendada, sest garantiiremonti teostab meist sõltumatu kolmas osapool.

Antud brändi toode tuli saata garantiiremonti Baltikumi maaletoojale Leedus ning oodata ekspertiisi vastust.

Jõudsime Teiega kirja teel suheldes lahenduseni, et ei jäta Teid pikemaks ajaks garantiiremondi vastust ootama vaid kanname Teile raha tagasi.

Tagasikanne sai ettenähtud reeglitele ja müügitingimustes ettenähtud aja jooksul tehtud.

Loomulikult peame oluliseks, et ostetud tootele toimuks garantiiremont võimalikult kiire aja jooksul.

Palume suunata tulevikus tootjal rohkem tähelepanu garantiiremondi kiirusele, et garantiiremondi kvaliteeti parandada.

Lugupidamisega,
Reset.ee

erki5

29.03.2019 07:00

Reset ainult vastab,siin kommentaariumis,et vabandavad ja teevad endast kõik parima.Tegelikkuses ei vasta nad enam isegi mitte minu kirjadele.
Garantiiremondi saaga on võtnud juba poolteist kuud,ootavad koguaeg jätkuvalt mingit vastust.Siis lubati raha tagasi maksta,millest möödas jälle nädal-mida pole on raha.
Ostsin konkureerivast firmast sama asja asemele,mis oli järgmise päeva lõunaks käes,arvestades veel seda,et elan riigi ääremaal.Õppige firm Reset-saamatuse tipp.
Mitte ainult ei soovita nendelt midagi osta,vaid ka isegi mõelda sellele.

reset

28.03.2019 18:02

Tere krmk!

Vabandame ebameeldiva kogemuse pärast ja anname endast parima, et edaspidi oleksid Teie külastused ainult positiivsed!

Lugupidamisega,
Reset.ee

krmk

27.03.2019 18:42

Sama mis teistelgi siin - kaup veebis tarneajaga 1 - 4 tööpäeva, kui selle täis tiksudes uurima hakata kus kaup on siis öeldakse et laost otsas ja pakutakse kallimat asendust. Ei soovita.

reset

15.03.2019 15:14

Tere erki5!

Täname Teid tagasiside eest!

Vabandame siiralt kui olete saanud negatiivse kogemuse.

Juhul, kui tegemist on garantiiremondiga, siis me tõesti omalt poolt protsessi kiirendada ei saa - garantiiremonti pakub kaubale üldiselt meist sõltumatu kolmas osapool.

Kui saame Teile negatiivse emotsiooni korvata, siis palun võtke meiega ühendust ning saame Teile järgmise ostu pealt pakkuda erisoodustust.

Lugupidamisega,
Reset.ee

erki5

14.03.2019 21:12

Kui kardate pettuda,siis hoidke kauge kaarega eemale sellest firmast.Ühinen kõige eelnevate pettunud kommentaatorite argumentide ja negatiivsete kogemustega.Skeem sarnane.Kõige sellega mis puudutab tellitud kauba "kohest"olemasolu,tarneaegu,raha "kiiret"tagastamist ja nüüd siis ka garantiiremonti - ainult üks hämamine ja asjade edasi lükkamine.Kõigi väljatoodud probleemidega olen kokku puutunud enne, ja otseselt praegu garantiiremondi tähtaegadega,ning mõttetute jooksutamistega mida omast ajast ja rahakotist korvan.Ostjaid ei huvita Teie suhted(loe koostöö) tarnijatega,garantiiremondi teostajate,kullerfirmadega jne.Kui firma on võtnud äri ajada,siis tehku seda,ega ajagu probleeme kellegi teise kraesse.Kui kirjutaksin lahti kõik brobleemid millega konkreetselt olen kokku puutunud,siis ei jätkuks kommentaariumi lahtris ruumigi(milleks oleksin valmis valmis,kuigi arvestades millise aja,närvid ja raha ma olen juba kulutanud,ei tõmba mind selleks enam eriti miski.Olen samuti salvestanud kõik meievahelised kõned "üksteise parema mõistmise eesmärgil",alles hoidnud kogu omavahelise huvitava kirjavahetuse,dokumendid,et oma seisukohta edukalt kaitsta).Kui asjad ei lahene,peavad sellega tegelema teised ametid ja miks mitte ka avalikkus.
Kokkuvõtteks saate petta igaljuhul,kas siis esimesel korral või järgmisel,vahet pole.


dwdw

13.03.2019 21:43

tellisin tolmuimeja, sai ka üle küsitud kas jõuab konkreetseks päevaks kohale, vastati ales gut. oli sünnipäeva kink mis mudugi ei jõudnud. tuli 3 päeva hiljem. ei soovita

TMerle

17.02.2019 23:06

Sai tehtud esimene ost sellest e-poest. Ostsime külmkapi, mille hind oli võrreldes teiste kauplustega väga hea. Tarneks lubati 1-4tp, meieni jõudis kaup kolmandal päeval ning kauba kohale toimetanud kuller oli sõbralik ja abivalmis. Meil oli väga meeldiv kogemus, suur aitäh ja tellime kindlasti veel! :)

reset

15.02.2019 21:12

Tere SiimA87!

Täname Teid meeldiva tagasiside eest!

Juhul, kui saame Teile veel tulevikus kasulikud olla, siis palun andke teada ning oleme nõus omalt poolt Teile järgmise tellimuse pealt eripakkumise tegema.

Lugupidamisega,
Reset.ee

reset

15.02.2019 21:11

Tere Pettunud!

Täname tagasiside eest!

Kas võiksite palun avaldada oma tellimuse numbri või tellija nime, et saaksime kontrollida Teie tellimuse tausta ning Teie väidet tegemata jäänud tagasikandest?

Jääme ootama Teie vastust aadressil info@reset.ee.

Lugupidamisega,
Reset.ee

Pettunud

12.02.2019 12:24

12.02 juba ja lubatud 1-7 tööpäeva jooksul raha tagagasi pole kantud, seitsmes tööpäev oli juba reedel, s.o 8.02.19. Oma raha ei näe ma ikka oma kontol. Mida te teete minu rahaga, et seda pean ootama ja ootama, kaupa ei suuda tarnida, raha ei suudeta tagasi maksta? Ainult lubadused ja vabandused.

reset

11.02.2019 16:13

Tere Kheinala!

Täname Teid meeldiva tagasiside eest!

Lugupidamisega,
Reset.ee

reset

11.02.2019 16:12

Tere scattt!

Täname Teid tagasiside eest!

Antud juhul oli tõesti Teie algselt soovitud televiisor lõppenud laost otsa - vabandame siiralt selle tõttu.

Leppisime kokku, et tellime Teile alternatiivse toote. Kahjuks alternatiivtoote tarneaeg ei olnud Teile sobilik.

Kandsime Teile tellimuse summa ettenähtud aja jooksul tagasi.


Lugupidamisega,
Reset.ee

scattt

08.02.2019 22:44

08.02 - 10 päeva möödunud aga raha ikka ei ole tagastatud.
Lugege kõik alljärgnevaid komentaare ja ärge sealt midagi ostke!

scattt

06.02.2019 12:18

Täpselt sama skeem!
22.01.19 tellisin teleri. Siis kui tarneaeg hakkas saabuma, tuli kiri et antud mudeli ei ole laos ja tuleb valida muud.
Olgu, leppisin teise mudeliga.
Siis hakkavad tarneaja edasilükkama.
Ja mingit infot selle kohta ei saa enne kui ise ei uuri.
Kuna uus tarneaeg mulle ei soobinud, loobusin tellimusest ja nüüd on sama lugu raha tagastamisega (U 700eur)
Lubasid tagastada 01.02
06.02 ei ole veel käes
Tundub et see skeem tehtud selleks et klientidest intressivaba laenu võtta.

reset

05.02.2019 15:35

Tere!

Täname Teid tagasiside eest!

Vabandame siiralt, et pidite kogema negatiivset emotsiooni.

Teie soovitud telefon oli kahjuks lõppenud meie partnerlaost otsa ning seetõttu pakkusime Teile ka alternatiivset varianti, mis oli kohe laos olemas.

Juhul, kui toode on lõppenud laost otsa, siis uueneb meie tarneinfo iga 24 tunni jooksul.

Kuna alternatiivne telefon ei osutunud sobilikuks, siis vastavalt soovile tühistasime Teie tellimuse ning kanname Teile lubatud aja jooksul raha tagasi.

Juhul, kui saame selle kogemuse Teie jaoks kompenseerida, siis oleme nõus pakkuma järgmiselt tellimuselt -10% soodustust.


Lugupidamisega,
Reset.ee

Pettunud

05.02.2019 10:34

Järjekordne väga sarnane VÄGA HALB kogemus nagu väga paljudel eelnevatel. Müüakse toodet, mida ei ole reaalselt olemas. Keegi ei informeeri ega teata, et toodet tegelikult olemas ei ole. Tellisin telefoni, kirjas kodulehel tarneaeg 2-5 tp nagu ka kõikidel teistel telefonidel. Kui oli käes viimane tarnepäev hakkasin ise uurima, millal saabub minu tellitud telefon. Sain vastuseks nagu kõik eelnevad, et kahjuks teie soovitud kaup jõudis otsa lõppeda meie kesklaost ning ka partnerladudest, aga pakume hoopis teist värvi ja kallimat telefoni, see meil kohe olemas. Ja eriti tore on lause:"Teeme omalt poolt kõik, et see jääks esimeseks ja viimaseks korraks", lugedes siinseid kommentaare, siis kindlasti ei olnud see esimene kord ja kindlasti ka mitte viimane. Nagu näha, siis sellise müügitehnikaga see ettevõte töötabki. Peale minu vastust sellel kirjale, ei vastanud jälle keegi ja hakkasin ise otsima, et mis siis lahendus on. Noh, et kui ikka kuidagi seda ainust olemasolevat telefoni ei soovi, siis võime tellimuse ka tühistada. Palusin kiiremas korras tellimus tühistada ja mulle raha tagastada. Kuna telefon oli tellitud sünnipäevakingiks, siis ei olnud midagi kinkida ja ei ole ka raha mille eest usaldusväärsest kauplusest kaup endale soetada. Masendav on see, et kõik need telefonid on jätkuvalt E-poes saadaval 2-5 tp. Raha ei ole ma ikka tagasi saanud!!! Kokkuvõtvalt, ärge tellige Reset Eesti OÜ kaupa. Saate petta, katteta lubadusi ja teadmatuse, kas raha tagastatakse või mitte.

reset

29.01.2019 23:03

Tere kopikas80!

Täname Teid tagasiside eest!

Vabandame siiralt, et Teie soovitud tellimuse tarneaeg lükkus algsest tarneajast pikemaks ning pidite kogema negatiivset emotsiooni. Töötame igapäevaselt oma süsteemi kallal, et meie tarneajad oleksid veelgi täpsemad.

Juhul kui toode lõppeb kesklaost otsa, siis jääb toode meie veebi ülesse "Küsi tarneaega" märgistusega.

Selle märgistuse eesmärgiks on pakkuda kliendile võimalust täpsustada tarneaega ja sobivuse korral tellida toode pikema tarneajaga ning saada kaup meie käest hea hinnaga kätte.

Samuti on kurb kuulda, et pidite pettuma "leidsid odavama" funktsioonis - soovides olla kliendisõbralik, siis müüme reeglina kaupa oma veebis juba võimalikult parima hinnaga ning seetõttu ei pruugi olla alati võimalik paremat hinda pakkuda.

Loomulikult kui meil on võimalik hinnas vastu tulla, siis teeme seda rõõmuga.

Meie omalt poolt soovime ainult head ning oleme nõus Teile negatiivse kogemuse kompenseerimiseks pakkuma järgmiselt tellimuselt soodustust -10%.


Lugupidamisega,
Reset.ee

kopikas80

29.01.2019 10:24

Väga sarnane HALB kogemus, nagu paljudel eelnevatel.
Müüakse mitte olemas olevat toodet, alternatiivid mida pakutakse kõik kliendi kahjuks. Ainuke positiivne asi, et vabandada oskavad lõputult.

Tellisin 16. jaanuaril kohvimasina, tarneajaks märgitud 5-7 tööpäeva. Järgneval päeval küsisin kas toode olemas ja kunas kohale jõuab. Öeldi et veebilehel oleva tarneaja viimasel päeval jõuab kontorisse. Kuna Reset minuga ühendust ei võtnud, küsisin lubatud tarne päeval kas kaup kohal. Vastu et kahjuks kaup laost otsas.
Väga nördimapanev, et ostule järgneval päeval nad ei vaevunud seda kontrollima vaid andsid tühja lubaduse. Pakuti alternativiks 130 eur odavamat palju kehvemat kohvimasinat. Küsimuse peale kas saavad alternatiiviks pakkuda mu tellitud masina teist värvi varianti,
mis reset'is 50 eur kallim mu tellitust (aga konkurentide juures mu tellitud masinast odavam), vastati et saavad pakkuda ainult veebis oleva hinnaga seda alternatiivi. Seega oleksin pidanud 50eur juurde maksma. Loomulikult tühistasin tellimuse (eelmine nädal) ja ootan raha tagasi laekumist.
Kõige muserdavam, et toode neil siiani müügis, ju siis vaja veel lühiajalist intressita laenu selle tellijatelt.
Kokkuvõtteks sellel pakkujal puudub igasugune kontroll, mis müügis olevast tegelikult olemas ja antakse katteta lubadusi. Ja eksimuse korral mingit kliendile vatutulekut ei ole. Toote juures olev 'Leidsid odavama' päring on lausa naljanumber.

reset

23.01.2019 22:44

Tere Siim / Kalamees2!

Täname tagasiside eest!

Kahjuks oli Teie soovitud toode lõppenud tõesti laost otsa ning pakkusime Teile alternatiivset telerit, mis ei osutunud sobilikuks variandiks.

Vastavalt Teie otsusele kandsime Teile lubatud ajavahemikus raha tagasi.

Lugupidamisega,
Reset.ee

kalamees2

23.01.2019 14:30

Suht sama kogemus mis afropatsil. Tellisin 09.01 teleri, tarneajaks lubati 2-5 päeva. Nädala pärast sain teada, et nad ei suuda kaupa tarnida ja pakkusid kehvemat mudelit. Tühistasin tellimuse ja raha lubati tagasi kana 1-5 tööpäeva jooksul. Võtsin 5. tööpäeval uuesti ühendust ja nüüd lubati raha tagasi kanda 6 päeva pärast. Eeldusel, et selleks päevaks raha tagasi tuleb, olen Reset.ee-le andnud 20 päevaks 0% intressiga pea 700€ laenu.

reset

14.01.2019 01:14

Tere!

Täname kõiki kliente tagasiside eest!

Samuti täname kõiki kliente, kes meilt detsembrikuus ning 2018. aasta vältel ostsid!

Aitasite meil teha eelmisest aastast rekordaasta ning täitsime aastaga üle 75 000 tellimuse. Sellel aastal laiendame kindlasti sortimenti, parandame tarneaegade kiirust ja töötame aktiivselt teenuse kvaliteedi suurendamise kallal.

Vabandame kui seoses jõulude aegse ülekoormusega esines meie logistikas või transpordifirmade logistikas hilinemisi. Oleme kindlasti selle hooaja jõuludest õppinud ning teeme järgmise aasta jõuludel vastavad korrigeerimised.

Juhul kui Teil tekkis negatiivne kogemus, siis palun võtke ühendust meie klienditeenindusega ning teeme Teile järgmiselt tellimuselt kompensatsiooni ja kontrollime järele, kust viga sisse võis juhtuda.

Lugupidamisega,
Reset.ee

reset

14.01.2019 01:07

Tere Afropats!

Täname Teid tagasiside ja hinnangu eest!

Juhul kui selline olukord on tõesti tekkinud, siis vabandame ebameeldivuste pärast.

Palun võtke ühendust meie klienditeenindusega, et saaksime teha kindlaks kust selline viga võis sisse juhtuda.

Lugupidamisega,
Reset.ee

afropats

13.01.2019 22:12

Tarneajast kinni ei peeta. Lastakse arvata, et jõuludeks on kaup kohal kuigi tegelikkuses polnud neil kaupa isegi käes. Siis kui kaup jõudis, oli tegemist vale kaubaga, mis saadeti tagasi. Katkestasin ostu ning vastati, et teevad tagasikande 1-5 päeva jooksul AGA MITTE ROHKEM KUI 21 PÄEVA PÄRAST! Kui küsisin, et miks nii vstuoluline lause, siis lubati 14 päevaga tagasikanne teha - sea aga muidugi ei juhtunud.

Palun tehke endale teene ja ärme poputa selliseid ebaausate võtetega kauplejaid. See hind tuleb millegi arvelt ja see miski olete arvatavasti TEIE

muri666

22.12.2018 01:22

Veebipood näitab tarneajaks 2-5tp. Nädal peale tellimust ja makset uurisin kus kaup on. Lubati, et kaup saabub järgmise nädala keskel. Järgmise nädala keskel küsitud, et kus kaup on ning siis anti järgmine tähtaeg 10 päeva päeva pärast. 10 päeva hiljem küsitud ning siis juba tuli vastus, et kaupa laos ei ole ja äkki soovite mõne teise mudeli tellida.
3 nädalat valetati minule ning vastuseid sain ainult siis kui ise uurisin. Nõudsin raha tagasi ja enam sellise poega tegemist ei tee. Selleks aastaks siis jõulukink jääb ära kuna on sellised poed meil kahjuks olemas. Teliast oleks sama kauba natukene kallimalt kohe kätte saanud ja mured murtud.

SvenM

21.12.2018 17:23

Firma Reset ei pea kinni tähtaegadest ega lubadustest: 17 detsembril võetud firmaga telefonitsi ühendust ja küsitud sülearvuti tarnimistähtaja osas (veebilehel tarneaeg 2-5tp) - saadud kinnitus, et arvuti on Riia laos ja tuleb kindlasti 21. detsembriks kohale. Selle info alusel loobutud tellimuse tegemisest konkureerivast firmast. Samal päeval tehtud tellimus ja makstud. Vahepeal saadud veelkord e-mailitsi kinnitus, et tarneajaks on 21. detsember ja kontorisse järele tulles saab kätte. Tarnepäeva saabudes, pärastlõunal võetud uuesti firmaga ühendust ja saadud süüdimatu vastus, et kaup saabub kunagi jaanuari alguses. Ehk vaadates kalendrit ja arvestades tööpäevi tueb vähemalt 8 päeva (eeldades, et kaup on kohal 2 jaanuaril, milles kahtlen). Andes välja katteta lubadusi ei võideta kliente vaid kaotatakse!
NB! Soovitan mitte tellida kui tegu kindla tähtajaga!

Siim4k

20.12.2018 22:28

Soovitan hoida eemale sellest veebilehest ja paar eurot rohkem maksta ning mõnest teisest epoe kasuks otsustada.

Tellisin soodushinnaga 65 tollise Samsungi QLED. Järgmise päeval sain emaili, et antud toode on laost otsas ning pakutit "alternatiivset" toodet, mis oli kaugel sellest, mis ma tellisin. Võttes ühendust klienditeeninudega, öeldi, et toode tuleb lattu 2 nädala pärast ning pakuti võimalust see ära oodata. Kuid juba järgmisel päeval saadeti raha ilma mingi põhjenduseta tagasi. Ning sain teada, et minu tellitud toode on just lattu jõudnud.
Raha tagasi saanud, tellisin 55 tollise Samsung QLED. Ootasin, mis ma ootasin, paari päeva pärast helistasin klienditeenidusse ja sain teada, et tellimus on suunatud jälle ilma mingi põhjendusta tagasimaksmisele.

Nüüd ostsin TV teisest kohast ning olen rahul. Soovitan ka teistel väga kriitilise pilguga reset.ee keskkonna suunas vaadata.

reset

12.12.2018 21:56

Sooviksime tänada kõiki oma kliente tagasiside eest!

Meil on hea meel, et oleme saanud teenindada paljusid õnnelikke kliente ning vabandame siiralt klientide ees, kes on saanud negatiivse kogemuse osaliseks, mis ei ole vastanud ootustele.

Oleme kõikide klientide tagasisidet analüüsinud ning viinud ellu muudatusi, et pakkuda parimat teenust ja teha oma kliendid õnnelikuks.

Oleme lisaks avatud kõikidele mõtetele ja ettepanekutele, mida võiksime teha paremini või lihtsalt teisiti.

Ootame julgelt tagasisidet selleks spetsiaalselt mõeldud aadressile: kvaliteet@reset.ee.

Teie Reset.ee

reset

12.12.2018 21:46

Tere Kristo!

Täname Teid tagasiside eest!

Vabandame veelkord, et selline olukord tekkis. Tänu Teie tellimusele ilmnes, et antud Samsung QLED TV oli tõesti sattunud müüki valehinnaga - ligi 400 eurot odavamalt, kui oli turu odavaim hind. Kahjuks oli ka toode jõudnud samal päeval laost otsa lõppeda.

Tänu Teie tagasisidele karmistame kindlasti oma toodete kvaliteedikontrolli protseduure, et edaspidi selliseid ebameeldivaid kogemusi vältida.

Oleme tõesti meie kaupluse müügitingimustes välja toonud, et kui on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis, siis on tegemist ilmselge veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks mõistma, et tegemist on veaga ning toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele.

Soetasite kauba järelmaksuga ning vastavalt sellele suunatakse ka Teie tellimus ja leping tühistamisele.

Tänaseks on toode jõudnud lattu tagasi ning saame toodet pakkuda oma klientidele turu parima hinna ja kiire tarnega.

Lugupidamisega,
Reset.ee

kristo11

12.12.2018 20:05

Ostsin soodushinnaga (1200€) Samsung QLED teleri, järgmisel päeval teatati, et kaup kesklaost ja kõigist partnerladudest otsas, kuigi tarneaeg suurelt juures 2-5 päeva. Pakuti "samaväärset" alternatiivset toodet - mingit kehvemat LG-d. Kuna ma sellega ei nõustunud, siis 3 päeva hiljem pakuti LG OLEDi ja ma oleksin pidanud ligi 800€ juurde maksma. Samas müüakse minu soovitud Samsungi mudelit ka siiani, kuigi see on kõigist ladudest otsas (ja hind on 400€ tõusnud). Kui hakkasin uurima, kuidas saan kindel olla, et kallim LG minuni jõuab, siis selle kohta mingit vastust ei saanudki. Hakati hoopis ennast õigustama, et ostsin Samsungi teleri liiga soodsa hinnaga ja neil on mingites tingimustes kirjas, et nad ei pea kaupa müüma. Sellega ma muidugi nõustun, et ükski pood ei peagi midagi müüma, aga kui raha vastu võetakse, siis oleks ikka viisakas ka kaup vastu anda. Raha lubati küll tagasi kanda, aga kahe päeva jooksul ei ole see veel juhtunud.
Soovitan selle poe sooduspakkumisi siis mitte vaadata ja osta ainult täishinnaga tooteid. Võibolla siis saate kauba kätte ka.

kastro

01.11.2018 13:20

Ei soovita RESET-i absoluutselt mitte kellelegi, täiesti süüdimatu suhtumisega.
Panevad tellijad asjatult ootama.
Pärast seda kommentari arvatavasti rodu positiivseid, et reiting alla ei läheks.

kännuämmelg

09.10.2018 19:17

Hinnavaatluse lehel laiutab teiste müüjatega võrreldes kõvasti soodsama hinnaga pesukuivati. E-poodi ostma minnes on tootevalikus asi kenasti sees, tarneajaks märgitud 3-7 päeva ning muu suu vesiseks ajav jutt.....Aga kui oled ostu sooritanud , siis paari päeva jooksul maandub postkasti vabandav kiri, millega teatatakse antud toote lõppemisest nii põhi- kui partnerladudest ning pakutakse "alternatiiviks" teist suvalist toodet, millel algsega on samapalju ühist kui näpul ja tillil.
No on ikka ärikombed siin Eestimaal!

paf

09.10.2018 16:54

See firma ei austa klienti, valetab tarneaegade osas, annab valelubadusi ja ei vasta päevade viisi kirjadele.
Olen tellinud 2 toodet, nõudepesumasina ja kaamera.
Esimesel puhul ei peetud kinni kodulehel toodud tarneajast, kuigi enne spetsiaalselt küsisin, kuna oli väga kiire (ettevõtte üritus jne) ja kinnitati, et olemas. Siis avastati, et kesklaos siiski pole. Pika ootamise järel jõudis ikka kohale.

Kaamera puhul läks õnnetumalt. Küsisin ka spetsiaalselt, kas on laos olemas, öeldi, et jah. Ära tellides selgus, et siiski ei olnud, anti mitmeid valelubadusi, lõpuks tühistasin tellimuse ja küsisin raha tagasi.
Raha lubati algul tagastada 1-3 päeva jooksul. Ei saabunud. Vahepeal mitmele kirjale ei vastatud, kuni 5 päeva. Lõpuks 13 päeva pärast tühistamist laekus siiski raha, nii et ilmselt teadlik venitamine ja kliendile valetamine.
Klienditugi oskab ainult öelda, et "edastasin info raamatupidamisele". Kulus palju närvirakke ja ei soovita kellelegi.

lauri313

26.09.2018 14:08

Tellisin lehelt esimest korda JBL kõrvaklapid, jõudsid varem kohale kui ootasin. Töötavad hästi, hind on hea, probleeme polnud

karumihkel

24.09.2018 21:20

Muidu kõik tore, aga tarneaegadest ei peeta absoluutselt kinni. Ei soovita kellelegi.
Tellisin aktiivsusmonitori 13.08 ja kirjas oli et jõuab kohale 1-5 päeva jooksul. 22.08 ehk 9 päeva hiljem saatsin emaili Reset.ee'le, lubati et kaup saabub järgmine päev ja saabus ka. Seega 1-5 päeva asemel läks 10 päeva. Ostsin selle kingituseks oma tüdruksõbrale, kuid sünnipäevaks see kohale ei jõudnud ja seega ei olnud mul midagi kinkida. Mingit hüvitist ka selle eest Reset.ee'lt ei saanud. Väga ebameeldiv.
Kui aktiivsusmonitori kätte sain, siis selgus et värv ei sobi ja tellisin Reset.ee'lt vahetusrihma 23.08, mis pidi jõudma 1-5 päeva jooksul. 06.09 ehk 14 päeva hiljem võtsin Reset.ee'ga ühendust, siis nad avastasid ladu et on selle kogemata jätnud välja saatmata (kui ma poleks ühendust võtnud siis ilmselt poleks keegi märganud ja ootaksin rihma siiani!) ja lubasid et rihm jõuab minuni 10-12.09. 18.09 võtsin uuesti Reset.ee'ga ühendust, kuna rihm polnud ikka veel jõudnud. Lubati et jõuab 20.09. 21.09 võtsin uuesti ühendust kuna rihm polnud jõudnud, lubati et jõuab 22.09 ja 22.09 jõudiski. Seega 1-5 päeva asemel läks kokku 29 päeva, palju närvikulu ja pärimisi!

lufik

11.09.2018 15:59

Kogemus kahjuks negatiivne. Lubatud tarneaeg oli 1-5 tööpäeva. Alles kuuendal päeval teatati, et tellitud kaup on nii kesklaos kui ka partnerladudes otsas. Asenduseks pakuti sama kategooria suvalist toodet, mille saaks teisest veebipoest 50% odavamalt. Makstud raha tagastati kiiresti, selle eest ka ainus punkt.

Zartuna

06.09.2018 19:17

Ostsin perele tolmuimeja, kohale toimetati paari päevaga, olen tootega väga rahul.

JakeD

27.07.2018 13:50

Peale nädala pikkust ootamist ja päringu peale, et millal on tarnet oodata, selgus, et neil puudub see toode. Esiteks miks üldse kliendile sellest teada ei anta ja oodatakse kuni hakatakse uurima alles?
Peale soovi raha tagasi saada, lubati korduvalt täna/homse päeva jooksul ülekanne ära teha aga ei midagi.

Kokkuvõtteks hoidis reset lihtsalt 2 nädalat raha kinni, soovitan nendega mitte mingit tegemist teha. Klienditeenindus on olematu, annaks 0 punkti kui see võimalik oleks.

Karins

19.07.2018 12:59

Tellisin videomonitori. Kuna vajasin seda kindlal kuupäeval, siis eelnevalt enne tellimuse tegemist ja tasumist kinnitas reset.ee klienditeenindaja selgelt üle, et hiljemalt 4 tööpäeva pärast on kaup kohal ja saan järgi minna. Kui 6 tööpäeva pärast helistasin, sest polnud tulnud teavitust saanud ega kontakteerutud, siis selgus, et monitori tarnetähtaeg ei vasta kaugeltki oodatule ning pakuti raha tagasi. Ülekanne toimus peale minu sooviavaldust kiirelt, kuid meelepaha tekitas olukord, kus pidin sama toote ostma tunduvalt kallimalt, kuna polnud enam aega teiste netimüüjate käest osta. Reset.ee kasutas minu raha üle nädala, kuid teenust ei osutanud. Nendega asjaamine oli minule rahakulukas.

Tõenäoliselt jah polnud kaupleja poolt otseselt pahatahtlik tegevus, kuid kindlasti rohkem nende teenuseid ei kasuta ning kaugeltki ei soovita ka teistele kasutajatele.

marko691

10.07.2018 15:18

Otsisin endale külmikut kuna enda vana külmik lõpetad funktsioneerimise. Sattusin siis oma otsingutega Reset internetipoodi ning pöördusin murega nende poole. Sobiva külmiku leidsime samal päeval ning juba kahe päeva pärast toodi külmik koju ära.
Igati meeldiv kogemus ja soovitan ka teistele just Reset internetipoodi.
näiteks selline jutt

Edgar

30.06.2018 15:51

Kokkulepped on selleks, et nendest kinni pidada.

Reset.ee (Reset Eesti OÜ) kokkulepetest kahjuks kinni ei pea.

Meil oli köögimööbel tellitud ja kuna tehnikaga oli aega, siis rõhusime kindla tehnika puhul pigem odavale hinnale ja Reset.ee pakkus kokkuvõttes soodsamat hinda. Tellimuse tegime mai teine pool tingimusel, et tehnika on juuni viimaseks nädalaks nende laos olemas ja tarnitakse etteteatamisel 3-5 tööpäeva jooksul kohale (siinkohal tegime 50% ettemaksu).
Kui nädal enne tähtaega täpse tarnekuupäeva teada andsime (kandsime üle ka teise osa summast), siis ei olnud mingit juttu, et midagi ei ole või midagi ei jõua soovitud ajaks. Alles tarne nädala alguses saime info, et ühte toodet nad siiski koos sama kaubaga tarnida ei saa ja siinkohal ei osatud informeerida ka võimaliku uue tarneaja kohta.
Tähtaegade kohta uurides ei osanud Reset anda ühtegi kindlat vastust, kulleri kontakti ega seda, miks kaup tuleb hiljem või midagi jääb toomata. Anti pidevaid lubadusi „uurida ja teada anda“. Ülejäänud tellimus toodi kohale kahes osas erinevatel päevadel samuti etteteatamata.
Puuduoleva toote müümisest loobus Reset.ee lõplikult, väites, et neil siiski puudub sellele kindel tarnekanal ja seda alles siis, kui kaup pidi juba kohal olema.

Jann645

22.05.2018 17:27

Ei soovita kohta. Sai ka ette helistatud ja küsitud kas toode olemas. Juttu järgi viimane laos 2-5 tööpäeva.
Sai oodatud 20 päeva ja helistatud et võib olla nüüd on olemas. Tüüp vastus, me võtame sinuga ühendust. Keegi pole ühendust võtnud. On lubatud, et helistavad tagasi 3 korda, ikka mitte midagi. Ehk siis kui juba nüüd pole kaupa tellinud, raha tagasi. Raudselt viivitavad sellega ka nii kaua kui saavad. Peaks intressi võtma. Küsisin, et miks siis toodet pole, siis vastus, et populaarne toode. Kui ei suuda siis ei peaks ka reklaamima, et on mugav.

Ei soovita üldse, makse parem mingi 20 eurot lisaks ja saate kohast kus ikka suudavad tooteid õigel ajal kohale toimetada.

Sjögel

04.05.2018 13:03

TÄIELIK FAIL. Sai spetsiaalselt enne ostu küsitud kas kaup on laos ja garanteeriti, et olemas. Räägiti muidugi, et seoses tarnijatega saan alles järgmise nädala alguses. Tellitud sai siin neljapäeval. Nüüd nädal möödas ning reede ja mida pole on kaup. Peale 2-3 tunnist spämmimist tuli siis vastus, et kaup sai paraku laos otsa ja hetkel defitsiit, äkki viitsite oodata, kui ei siis raha tagasi..
AJUVABA. HOIDUGE. SEE E-POOD on PRÜGI.

CroiX

20.09.2017 15:29

Telllisin ja maksin kauba eest ära - siis tuli vastus et kaupa neil pole ega tule. Nõudsin raha tagasi.

enigma

23.10.2016 00:56

Ostsin Philips pardli.Hea hind.Sain paari päevaga asja pakiautomaati.Transpordi eest ei pidanud maksma.

Ed_vin

26.09.2016 11:43

Заказали радиатор, а его оказывается нет больше в продаже. Хорошо, что отопление дали, а так бы пришлось с маленьким ребёнком несколько дней мёрзнуть. Один плюс, что деньги вернули сразу. Перед заказом лучше позвонить. А ещё лучше на другом сайте заказывайте.