Hansapost

82 964 toodet

Kommentaarid

2,1
12 kommentaari
8%
17%
0%
25%
50%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Jrx
July 1, 2022 • 1:11 PM

Tarneajad ei pea üldse paika. Ise pead meeletult kaupa tagaajama, et kus on ja millal saabub. Kirjale vastatakse heal juhul nädal aega hiljem ja sealtki ei saa vastust küsimustele, et kus kaup või millal saabub. Kodulehel muidu kirjas, et kirjale vastatakse kahe tööpäeva jooksul. Ning lõppkokkuvõtteks jääd kaubast üldse ilma (tagasimakse), kuigi oled kuid oodanud ja e-poes kirjas, et sama kaup laos olemas (telli enne 21 ja homme käes). Suurem tõenäosus on antud e-poest saada peavalu kui tellitud kaupa.

December 20, 2021 • 3:22 PM

Täiesti mõttetu pood. Tellimuse tegin 6.12 ja seejärel mingit tellimust kinnitavat kirja ei tulnud. Helistades klienditeenindusse siiski öeldi, et tellimus on ilusti vastu võetud ja saabub ÜLIMALT tõenäoliselt enne 20.12, aga 20-daks on kindlasti pakk kohal. Ootasin 20-dani, helistasin klienditeenindusse, sest pakist ei olnud endiselt kippu ega kõppu. Nüüd vastati, et tooteid enam poe valikus ei ole ja nad ei saa neid saata. Lubasid raha tagastada. Kas tõesti on ühel poel nii suva oma klientidest, et ma pean ise helistama ja uurima kõike, et kui kaugel mu asjad on? Mitte mingit teavitust ei tulnud ega olnud tulemas ka, et see tellimus tühistatakse Hansaposti poolt. Loodavad, et klient ära unustab selle? Päris tõsiselt - kui teil on kindla peale mingit asja vaja kätte saada siis antud asutusest (ise nad julgevad seda jura e-poeks kutsuda) tasub pika-pika kaarega eemale hoida. Hoite närve kokku.

laurl
November 29, 2021 • 9:48 AM

Kodulehel ja hinnavaatluses kuvatud kaupa (Apple Watch) tegelikult ei olnudki. Selgus alles järgmisel päeval peale tasumist ja tellimuse vormistamist. Raha tagastati kiirelt. Hea hind küll meelitas, aga tegelt tuli lõpuks ikka lisaaega kulutada ja mujalt võtta.

Heeringas2
November 25, 2021 • 3:55 PM

Teelisin Hansapostist vinüülimängija, hind oli tesistest kohtadest palju odavam. Kaup saabus tarneajast 4 päeva hiljem. Kauba pakend oli väga räsitud ja pakendit avades selgus, et ka tootel esines mitmeid tõsiseid defekte. Eks prooviti enda rikutud saastast lahti saada. EI SOOVITA sellest kohast õrnemaid asju tellida.

jeesus188
August 27, 2021 • 5:41 PM

2-5tp asemel...6 võib rahul olla, arvestades, et mujal sama kaupa reaalselt kusagil polnud

kristo11
July 7, 2020 • 4:37 PM

Tellisin külmkapi, tarneajaks oli märgitud ca 2 nädalat. 10 päeva hiljem tuli mail, et toode on laost otsas ja juurde ka enam ei tule. 10 päeva võttis aega, et laost selline info kätte saada.

Tly
May 29, 2020 • 10:23 AM

Ootasin tellitud kaupa 2 nädalat, eeldatava tarnekuupäevani. Kui helistasin, kuulsin, et seda toodet ei tarnita enam üldse. Lubati tellimust muuta, et saaksin asenduseks teise toote. Kui küsisin järgmine päev igaks juhuks üle, ütles teenindaja, et mu tellimusel on jätkuvalt see toode, mida enam ei tarnita - st tellimus oli ikkagi muutmata. Järgnes pikk asjaajamine, kokku suhtlesin 5 klienditeenindajaga, kellest igaüks rääkis erinevat juttu. Lõpuks andsin alla, tühistasin tellimuse ja tellisin soovitud toote teisest firmast. Peale selle käis kogu suhtlus telefoni teel, midagi kirjalikult üle ei kinnitatud ja seega ei ole hiljem ka võimalik midagi tõestada. Viies teenindaja LUBAS minu küsimuse peale saata mulle kirjaliku kinnituse - aga loomulikult ta seda siiski ei teinud. Firma suudab saata iga päev oma reklaami, aga vajalik infot ei liigu absoluutselt! Teenindajad on äärmiselt ükskõiksed, ei vabandata tekkinud segaduse pärast, ainult leitakse õigustusi (me ei jõua kõike jälgida, tellimusi on palju, kliente on palju, jne). Väga väga väga negatiivne kogemus! Iialgi ei osta sellest firmast enam midagi.

yuliia7
February 28, 2020 • 1:31 PM

Tellisin külmiku, teleri ja pesumasina, valisin ka transpordi teenus mis maksis 32 eur. Helistasin, et küsida kas tehnika tuuakse tuppa, vastus oli et ei, suur tehnika tuppa nad ei too. Tellimuse vormis kusagil ei olnud nähtav, et transport ainult trepikojani. Sellega tuleb arvestada.

January 15, 2020 • 8:16 PM

6ndal tellisin. Vaikus oli 15nda kuupäevani. Saatsin 13ndal kirja. Automaatvastuses soovitati kasutada tagasiside lehte. See leht näitas 404. Peale helistamist selgus, et laos pole ja läheb kauem. Ehk siis äärmiselt sitt teenindus ja kui kodulehel on kirjas, et laos on olemas, siis seda ei maksa uskuda. Tõsi, 15ndal, nõude peale, tagastage raha, siis tehti seda kiiresti.

mighty
September 6, 2019 • 10:32 AM

Hiinast jõuab ka kaup kohale kiiremini kui sellest firmast. Ootan juukselõikusmasinat ja kodulehe chatis öledakse juba kolmandat nädalat, et järgmine nädal peaks saabuma. Hoidke sellest firmast kaarega eemale. Väga ebameeldiv ja ükskõikne suhtumine. Raha käes ja sinu tellimusest ei hoolita.

Tutvustus

Tere tulemast Hansaposti veebikaubamajja!

Hansapost on mõnusalt kodune kaubamaja tervele perele ja igaks olukorraks! Praktiliste kaupade laia valiku, kiire ja kvaliteetse teeninduse ning alati soodsate hindadega kaubamajast leiab igaüks endale midagi meelepärast ja vajalikku. Aastaringselt, 24 tundi ööpäevas.

Hansaposti kataloogi koondatud iga kaubagrupi parimad pakkumised. Meie veebikaubamajast leiad ka täpselt samad tooted ja lisaks palju suurema valiku igas kaubagrupis ning eripakkumisi ja sooduskampaaniaidRegistreeri end kindlasti meie püsikliendiks – ostuprotsess on kiirem, mugavam ja saad osaleda oksjonitel. Telli ka meie uudiskiri ja oled alati kursis kõige uuemate ning tõesti heade pakkumistega!

Postimüügikataloog HANSAPOST alustas tegevust juba 1997 aasta kevadel ja sai kiiresti tuntuks üle kogu Eesti ja Läti oma laia kaubavaliku, taskukohaste hindade ja paindliku teenindusega. Tänaseks on Hansapostil kümneid tuhandeid püsikliente Eestis ja Lätis, kellele jõuab aastas 12 korda otse koju meie parimate pakkumiste kataloog.

Olete alati oodatud tellima!

Kauplused

Luite 19a, 11313 Tallinn

Tagasi firmade loetellu