Smartech Shop

49 289 toodet

Kommentaarid

3,2
40 kommentaari
50%
3%
0%
8%
40%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Keios
July 12, 2022 • 6:49 AM

Siin teiste kommentaarid on teinud ettevaatlikuks aga mitu kuud tagasi tellisin paar pisikest jubinat millega otseselt kiiret polnud. Sain kätte paari päevaga. Hiljem olen veel mõne korra tellinud ja samuti kiirelt kätte saanud. Mõni nädal tagasi tellisin kella ja kaamera millel näitas olekuks "Laos olemas". Hiljem oma tellimuste all natuke ehmatas ära "Tellitud laost" olek. Mõtlesin, et hakkab pihta see see "jama" millest teised siin kirjutanud on ja hakkasin juba kurjaks minema. Samas paar päeva hiljem tuli email, et saan Tähesajusse kaubale järgi minna. Kokkuvõtteks mul on vist vedanud oma tellitud kaubaga, nädalani pole küll tarneaeg ühelgi korral veninud. Tähesajus leti taga ka täitsa tore tüüp, sõbralik ja räägib eesti keelt hästi.

S.Z.
July 6, 2022 • 2:42 PM

Kiirelt oli toodet vaja. Nende saidil oli kirjas, et läheb 4-6 päeva, Toode on laos olemas, kuid ootan juba üle nädala, keegi midagi teada pole andnud (Isegi bravo.ee ja muud sellised on mind teavitanud sellises olukorras ja võimalusi pakkunud). Saidil sisselogides on kirjas aind et "TELLITUD LAOST", kuigi tooteall on ikka kirjas "LAOS OLEMAS". Sai nimelt rohkem toote eest makstud, et kiirelt saaks toote kätte, kahjuks läks nii, et maksin rohkem ja ootan ka kauem.

Toomas
June 29, 2022 • 9:18 AM

Tarneaeg oli 2-5 tööpäeva ja kaup oli laos. Juba kolmas nädalas keegi ei tea millal kaup tuleb. Lao ei tea millal kaup jõuab poes, poe ei saa helista laos.

ostbakl
June 16, 2022 • 5:37 PM

The list price of Galaxy Buds 2 Olive on their web site is 98 euros. When I came to the shop to buy it, I was told that the actual price on spot is "slightly different" - 147 euro, and the price of 98 euros is valid only for online purchases. Avoid like plague.

Tanel
June 14, 2022 • 2:22 PM

Positiivne kogemus. Sai tellitud Jimmy JV51 tolmuimeja, mis oli Tähesaju tee esinduses olemas ja mille kohe pärast tasumist kätte sai.

Keios
January 27, 2022 • 7:22 AM

Siit kommentaaride lugemine tegi ettevaatlikuks aga kuna hind oli hea ja laoseis näitas "Kohal" siis tellisin mõned väikesed jubinad mille kättesaamisega otseselt kiire polnud. Natuke vähem kui 48h peale tellimuse tegemist tuli SMS, et pakk on jõudnud pakiautomaati. Kui sujus hästi.

ak05
January 11, 2022 • 1:59 PM

Tellitud toode oli "kohal", järgmisel päeval oli tellimuse staatus "tellitud laost" ja küsimuse peale tuli vastus et toodet polegi ja raha saab 14 päeva jooksul tagasi. Ise ei tulnud nad isegi selle peale et ostjaga ühendust võtta. Tundub et Hinnavaatlus on selle firma jaoks selline käibekrediidi platvorm. Ei tasu sealt küll midagi tellida.

amanitin
November 22, 2021 • 2:55 PM

Sai tellitud 5600x protsessor. Kõige soodsama hinnaga box versioon, mis eesti poodidest leidsin. Maksin netis ära ja toodi tasuta kulleriga koju mõne tunni jooksul veel samal päeval (Tallinn). CPU karp avamata ja ilmselgelt uus. Jättis väga positiivse mulje

Posaiko
October 10, 2021 • 4:13 PM

Minul sujus ost väga ladusalt. Ostsin drooni, mis näitas, et on kohapeal olemas. Lasin pakiautomaati Tartusse saata. Reedel ostsin, samal päeval pandi posti, pühapäeval sain kätte. Laoseis muutus üsna kiiresti peale ostu, st näitas "kohapeal" asemel "laos olemas". Pakend oli kinnine, kiles - tundus, et avamata (osad netikaubamajad müüvad kahtlasi avatud/tagasisaadetud tooteid). Teisi kommentaatoreid lugedes näib, et õnnemäng.

September 21, 2021 • 9:46 AM

Sama mure, mis teistel kommenteerijatel, lubatakse kiiret tarnet 1-3 päeva, tegelikkus on hoopis midagi muud... samuti venitavad tagasimaksetega. Ei soovita.

Tutvustus

- Lai tootevalik ja parimad hinnad!
- Turvaline ja lihtne ostukoht!
- Kiire tarneaeg 1-4 päeva!
- Suuremate ostude jaoks kiire ja mugav järelmaks!
- Iga ostuga boonuspunktid!
- Raha tagasi garantii ehk 14 päeva aega tootega tutvumiseks!
- Soodsad pakkumised – allahindlused kuni -75%!
- Alates 150 eurosest ostukorvist kättetoimetamine Tallinna piires tasuta!
Tagasi firmade loetellu