Smartech Shop

48 680 toodet

Kommentaarid

3,2
37 kommentaari
51%
3%
0%
8%
38%
ostbakl
June 16, 2022 • 5:37 PM

The list price of Galaxy Buds 2 Olive on their web site is 98 euros. When I came to the shop to buy it, I was told that the actual price on spot is "slightly different" - 147 euro, and the price of 98 euros is valid only for online purchases. Avoid like plague.

Tanel
June 14, 2022 • 2:22 PM

Positiivne kogemus. Sai tellitud Jimmy JV51 tolmuimeja, mis oli Tähesaju tee esinduses olemas ja mille kohe pärast tasumist kätte sai.

Keios
January 27, 2022 • 7:22 AM

Siit kommentaaride lugemine tegi ettevaatlikuks aga kuna hind oli hea ja laoseis näitas "Kohal" siis tellisin mõned väikesed jubinad mille kättesaamisega otseselt kiire polnud. Natuke vähem kui 48h peale tellimuse tegemist tuli SMS, et pakk on jõudnud pakiautomaati. Kui sujus hästi.

ak05
January 11, 2022 • 1:59 PM

Tellitud toode oli "kohal", järgmisel päeval oli tellimuse staatus "tellitud laost" ja küsimuse peale tuli vastus et toodet polegi ja raha saab 14 päeva jooksul tagasi. Ise ei tulnud nad isegi selle peale et ostjaga ühendust võtta. Tundub et Hinnavaatlus on selle firma jaoks selline käibekrediidi platvorm. Ei tasu sealt küll midagi tellida.

amanitin
November 22, 2021 • 2:55 PM

Sai tellitud 5600x protsessor. Kõige soodsama hinnaga box versioon, mis eesti poodidest leidsin. Maksin netis ära ja toodi tasuta kulleriga koju mõne tunni jooksul veel samal päeval (Tallinn). CPU karp avamata ja ilmselgelt uus. Jättis väga positiivse mulje

Posaiko
October 10, 2021 • 4:13 PM

Minul sujus ost väga ladusalt. Ostsin drooni, mis näitas, et on kohapeal olemas. Lasin pakiautomaati Tartusse saata. Reedel ostsin, samal päeval pandi posti, pühapäeval sain kätte. Laoseis muutus üsna kiiresti peale ostu, st näitas "kohapeal" asemel "laos olemas". Pakend oli kinnine, kiles - tundus, et avamata (osad netikaubamajad müüvad kahtlasi avatud/tagasisaadetud tooteid). Teisi kommentaatoreid lugedes näib, et õnnemäng.

September 21, 2021 • 9:46 AM

Sama mure, mis teistel kommenteerijatel, lubatakse kiiret tarnet 1-3 päeva, tegelikkus on hoopis midagi muud... samuti venitavad tagasimaksetega. Ei soovita.

August 24, 2021 • 7:20 AM

Tellisin kauba pühapäeval 15. augustil, tarneaeg 1-3tp. Kolmapäeval küsisin, et kas kaup on välja saadetud, vastasid tellimus väljasaadetud, orienteeruvalt peab saabuma mainitud pakiautomaati homme. Neljapäeval küsisin jälgimiskoodi, selle nad ka saatsid ja mis ma loen pakki pole üle antud. Saatsin uuesti meili, et mis värk on, vastasid uuesti: saadetis on väljasaadetud täna. Orienteeruvalt peab jõudma esmaspäeval kuna homme on riigipüha. Lähen dpd kodulehele ja loen: 19. augustil(neljap.) enne pakiautomaatide tühjendamisaegasid pakiautomaatidesse postitatud pakid jõuavad saajateni alates 21.08(laup.). Peale tühjendamist sisestatud pakid jõuavad saajateni alates 24.08. Pakiautomaatide tühjendusaeg on Tallinnas kell 20:00. Ehk siis peaks laupäeval jõudma. Sama päeva õhtul nägin et pakk on üle antud kell 20:11. Nüüd tean, et pakk jõuab teisipäeval 24. augustil. Kellel sellise pasa jaoks aega on siis edu tellimisega sellelt firmalt. Valetavad tarneaegade kohta ja kirjutavad kirjavigadega.

kala
June 13, 2021 • 7:57 PM

Ei saa ka märkimata jätta, et kõvakettaid nende kaudu hetkel ei tasu tellida. Nädal aega seisis iseteeninduses kiri, et kaup laost tellitud ja siis tuli kiri, et kaup laost otsas. Tagasikanne tuli paari päevaga.

xTeChN0
May 21, 2021 • 4:03 PM

Tellisin 3 monitorile mõeldud jala. Kaup tuli 5 päeva. Mingit orienteeruvat tarneaega ei öeldud. Saabunud toode on vale nii kodulehe piltide kui ka kirjelduse poolest. Ehk siis tellid midagi ning saada võid ükskõik mida.

Tutvustus

- Lai tootevalik ja parimad hinnad!
- Turvaline ja lihtne ostukoht!
- Kiire tarneaeg 1-4 päeva!
- Suuremate ostude jaoks kiire ja mugav järelmaks!
- Iga ostuga boonuspunktid!
- Raha tagasi garantii ehk 14 päeva aega tootega tutvumiseks!
- Soodsad pakkumised – allahindlused kuni -75%!
- Alates 150 eurosest ostukorvist kättetoimetamine Tallinna piires tasuta!
Tagasi firmade loetellu