Firmakataloog

Näita kaarti

10 kommentaari

K-rauta

10 kommentaari

K-rauta

Aadress
Pärnu maantee 102c, Tallinn, 11312
Reg. kood:
10026621
Üldtelefon:
625 7401
E-post:
info@keskosenukai.ee
Kodulehekülg:
https://www.k-rauta.ee/
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
195022

Tegevusalad

Ettevõtte tutvustus

E-poest

AS Kesko Senukai Estonia opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni, mis on number 1 kodu- ja ehituskaubamaja Eestis. Tallinnas on kaks kõige suuremat K-rauta kauplust Haaberstis ja Tondil ning samuti oleme esindatud Rakveres, Tartus, Pärnus. Väiksemad K-rauta kauplused asuvad Kuressaares, Valgas, Võrus.
 
Meie kaubavaliku ja teenuste eesmärk on pakkuda klientidele kõik vajalikud tooted ja teenused kodu ehitamiseks ning remontimiseks mugavalt ja kiirelt ühest kohast. Unista. Planeeri. Teosta. Meie aitame Sind!
 
Meie tegevusvaldkonda kuuluvad tootegrupid:
• siseviimistlus- ja sisustuskaubad;
• vesi, küte, ventilatsioon ja elekter;
• üldehitusmaterjalid;
• tööriistad ja rauakaubad;
• aiakaubad.
 
Laiast tootegruppide valikust leiab õigeid vahendeid nii hobikasutajale kui professionaalile. Lisaks on vaid K-rauta kauplustes saadaval kvaliteetsed oma kaubamärgi tooted nagu Cello, FXA, Prof.
K-rauta pakub vajalikke teenuseid kujundusest kuni remondi täisteenuseni. Me pakume transporditeenust, haagise renti, mõõtu lõikamist ning K-rauta järelmaksu.
 
Miks osta K-rautast?
• Sooritades ostu meie e-poes, saad valida enda jaoks sobivaima kaupluse, kus valitud toode on laos olemas ning kust soovid oma kauba kätte saada
• Suur valik siseviimistlus kaupu, ehitusmaterjale ning remondiks vajalikke tööriistu
• Igakuised pakkumised ja kampaaniad
• Saad aega säästa – vältida järjekordi ning minna kaubale järgi juba järgneval  tööpäeval sinule kõige sobivamal ajal
• Teeme ostlemise sulle mugavaks, saad sooritada oste kodus laua tagant lahkumata
 
Kuidas osta?
 
  • Lisa tooted ostukorvi
  • Registreeru või logi sisse
  • Vali kauplus
  • Vali kättesaamise viis
  • Vormista tellimus
  • Soorita makse
  • Tulge kaubale järele või oodake kulleri kõnet
Klienditeenindus:
Telefon 630 9700
E-R 8-20, L 9-20, P 9-18
 
E-poe küsimuste puhul palume Teil pöörduda meie klienditoe pooleklienditugi@k-rauta.ee
 
Jaekaubanduse küsimuste puhul palume Teil pöörduda klienditeeninduse poole: klienditeenindus@keskosenukai.ee

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

olev111

07.05.2022 12:13

See e-pood on küll huvitav nähtus. Õhtul sooritatud ostu kohta sain hommikul 08:32 sõnumi-Teie tellimus on komplekteeritud. Pealelõunal järgi minnes tuli paraku 40 minutit väljastusalal passida millal kaup (5nimetust e-poest ostetud ja 1kohapeal juurde ostetud) auto peale saada. Kusjuures laadimisele kulus sellest max 10 minutit. Ülejäänud aja sõitis tõstuk mööda hoovi ringi et järjekordne kaubaalus leida ja auto juurde tuua. Aga muidu teenindajad lahked ja abivalmis. Vaid pisut erinev arusaam komplekteeritud tellimusest.

Killhoven

23.11.2021 19:30

See aasta olen mõne tööriista ostu teinud ja kogemus väga hea.

mina Artjom

01.06.2021 11:22

Klienditeeninduse tasemest ei oska veebist ostmisel kaasa rääkida - lükka asi korvi, maksa ja kaup toimetatakse kohale; ja seda 4 päeva varem kui eeldatav tarneaeg ette nägi. Selles osas 5/5

.. aga milleks seda samust sõprade ringi vaja on?

Virus

18.03.2021 17:03

Tarneaegade ning klienditeenindusega on neil küll probleeme. Esialgselt lubatud 4 tp tarneaja asemel sain hoopis uue saadetise numbri kui tarnekuupäev kätte jõudis. Kui ka juba teine lubatud tarnekuupäev möödas uurisin klienditeenindusest millal saadetis minuni jõuab. Vastuseks sain, et tarnekoormus on suurenenud, vabandavad. Esitatud küsimusele vastust ei saanud. Küsisin siis uuesti MILLAL saadetis minuni jõuab. Sain vastuseks, et süsteemi on märgitud XX (juba teistkordselt möödunud kuupäev) ja nemad kahjuks ei tea millal saadetis kohale jõuab. Tänaseks 11 päeva, eks ootan edasi ..

Oletan, et saadetis telliti tegelikult kuskilt Kesko Senukai Leedu või Läti laost tegelikult aga e-pood näitab rõõmsalt Eesti laoseisu.
Veel huvitavam on asjaolu, et toode on tegelikult ikka veel ka Eesti kaupluses kohapeal olemas.
Sõbralik soovitus kõigile on ise kauplusesse (loe: väljastuspunkti) järgi minna, mitte kulleriga tellida.

Icepower

25.01.2021 16:39

Hinnad kohati tõesti head, kuid klienditeenindus on olematu. Pole siiani mitte üheski veebipoes nõnda alandava klienditeeninduse osaliseks saanud. Kohutav!

muksu

09.01.2021 00:34

Tellisin LG OLED65CX summas 1700+ eur. Hind oli parim. Kaup tuli lubatud aja jooksul. Kaup oli kahjustamata. 5 tärni.

Tanel

12.09.2019 17:51

Sai Varta aku tellitud, kaup saabus lattu lubatust kiiremini, kõik sujus.

KyBer

12.09.2019 15:42

Sai üks väike asi tellitud, kaup saabus ilusti kohale lubatud tarneajaga.

Jüri Öö

08.06.2019 16:37

Ainult positiivne kogemus. Olen mitu korda kulleriga väiksemaid tööriistu tellinud. Alati on kaup järgmisel või ülejärgmisel päeval kohal.

Friedman

06.01.2018 12:45

Lühidalt - ebameeldiv kogemus.
Pikalt: Pärast turuuuringut selgus, et kaup X + tuppatoimetamine on saadaval Eestis vaid K-Rauta poes. Ostes K-Rauta netipoest X-i sain pärast maksmist ja paari päeva ootust teate, et X pole enam saadaval. Paar telefonikõne klienditeenindusega ja üks päev hiljem sai raha tagastatud. Nõnda jäi kaup ostmatta, kuid paar nädalat hiljem avastasin, et kaup oli netipoes jälle saadaval. Vormistasin uue tellimuse siis ning helistasin ette tagamaks kauba saadavust laost, kust sain kinnituse, et kaup on seekord tõesti olemas. Kui kaup saabus selgus aga, et tuppatoimetamise teenust väikestes linnades nad ei osuta. Üllatus - sellest pole neil netipoes sõnagi öeldud! Meenutuseks mainin, vaatamata sellele, et X oli teistes poodides odavam, oli see ostetud K-Rautas vaid tuppatoimetamise teenuse olemasolu pärast.
Lõpuks lisan, et X oli mõeldud mu emale kingituseks, kes pidi lõpuks tuppatoimetamise ise organiseerima, ning ostu koguhinnale võib lisada veel viie klienditeeninduse telefonikõne hinda.
Siiski, annan ühe lisatärni lootes, et K-Rauta võtab ennast kätte ning saab üheks parimaks netipoeks Eestis.