Mobipunkt

869 toodet

Kommentaarid

0,0
0 kommentaari
0%
0%
0%
0%
0%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

Ole esimene, kes müüjat kommenteerib

Tutvustus

Mobipunktist

Mobipunkt OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb uute ning kasutatud iPhone, iPad, MacBook, iMac, Apple Watch seadmete ja lisatarvikute müügi, remondi ning hooldusega. 

Kõik Apple toodetega seotud soovid ja mured saavad lahenduse ühest kohast!

Meie arvame, et parim tulemus saavutatakse siis, kui ollakse maksimaalselt pühendunud oma parimatele oskustele. Sellele mõttele toetudes oleme loonud oma firma, milles oleme spetsialiseerunud ainult Apple toodetele.

Mobipunkt on üks suurimaid uute ning kasutatud Apple toodete müüjaid Eestis. Ei pea ootama pikki päevi, et oma soovitud seadet kätte saada. Meil on kohapeal olemas väga suur valik erinevaid seadmeid! Saadaval on kõik seadmed, mis on ühele edukale ja töökale inimesele või ettevõttele hädavajalikud.

Toodetega on võimalik tutvuda
Kõikide toodetega on võimalik tulla tutvuma meie esindusse. Kontor asub Tallinnas, Rumbi 4, 10111, Tallinn. Samuti on võimalik tellida omale seade posti teel. Kõik laos olevad tooted on meie kontoris olemas (vastav märge on toote kirjelduses). Oleme avatud E-R 9-19, L 11-17, P 11-15. Lisainfo meie kontakt lehel.

Müük ning remont ühest kohast
Tegeleme ka Apple toodete hooldus- ning remonttöödega. Abistame Teid kõikide Apple toodetega (iPhone, iPad, MacBook, iMac, Watch) seotud muredega alates nupu vahetusest kuni emaplaadi remondi ja vedelikukahjustuse eemaldamiseni välja. Remonditööde hinnakiri on leitav meie remondi lehel.

Meie poolt müüdavad kasutatud seadmed (iPhone, MacBook, iPad, Apple Watch, iMac) on:
• 100% töökorras (kõik seadmed on enne müüki läbinud põhjaliku kontrolli).
• Omavad Mobipunkti 12 kuud garantiid.
• Seadme korpused on puhastatud spetsiaalse antibakteriaalse puhastusainega
• Teile kasutamiseks kohe valmis (ei oma mingeid võrgulukke ega piiranguid).
• Puhta ajalooga.
• Ostuarvega Teie või ettevõtte nimele.

Too oma vana seade tagasi ja saa uus soodsamalt
Meile on võimalik tuua oma vana Apple seade ning saada selle võrra soodsamalt omale uus seade. Võimalus kehtib ka kasutatud seadme ostmisel! Ostetava seadme hinnast lahutame maha vana seadme hinna. Täpsem info on leitav meie vana seade uueks lehel.

Järelmaksu võimalus
Kõikidele meie toodetele on võimalik taotleda järelmaksu. Teeme koostööd InBank, LHV ja Liisi järelmaksuga. Täpsem info on leitav meie LHV või Liisi järelmaksu lehel. 

Tagasi firmade loetellu