Firmakataloog

Näita kaarti

0 kommentaari

Konverter

0 kommentaari

Konverter

Aadress
​P.Pinna 21, Tallinn, 13651
Üldtelefon:
53 82 3330
E-post:
info@konverter.ee
Kodulehekülg:
https://www.konverter.ee/
Avatud:
E-N 11.00-19.00
R 11.00-18.00
L 11.00-16.00
​P SULETUD

Lisainfo: https://www.konverter.ee/kontakt/
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
2875

Ettevõtte tutvustus

SUURIM VALIK KASUTATUD MÖÖBLIT TALLINNAS

Kasutatud mööbli pood Tallinnas

 

 

2014. aastal loodud kasutatud asjade kaubamaja Konverter tegeleb nii kasutatud asjade müügi kui ka sisseostuga. Oleme sotsiaalne ettevõte, kelle eesmärgiks on pikendada kvaliteetsete ja korralike asjade eluiga. Soovime pakkuda inimestele lihtsat võimalust oma ebavajalikest asjadest vabanemiseks ning samas ka meeldivat võimalust kasutatud asjade soetamiseks. Usume, et kvaliteetne toodang, mis on küll kasutatud, suudab tihti olla töökindlam ja pikema elueaga, kui tänapäeval levinud ebakvaliteetne ja väga odav “hiinas” toodetud uus asi. Meie kauplusest leiad endale kindlasti mõne meelepärase jalgratta, koju kasutatud kummuti või isegi kasutatud teleri või kodumasina. Paneme inimestele südamele, et pigem panustataks uute asjade ostmisel kvaliteedile, sest nende asjade eluiga on pikem ja ka kasutusmugavus suurem.

Meie suur 1000 m² kasutatud asjade kaubamaja asub Lasnamäel Laagna tee ääres Kotka keskuse 0-korrusel. Meie kasutatud asjade poes on üle 5000 unikaalse kasutatud toote ning iga päev lisandub uut kasutatud kaupa. Meie laias valikus on nii kasutatud köögimööbel, kasutatud pehme mööbel kui ka kasutatud büroomööbel. Ka populaarset skandinaavia stiilis mööblit ja romantilises stiilis mööblit käib meie kaubavalikust läbi, kuid tuleb olla kiire, sest huvilisi on nii skandinaavia mööbli kui romantilises stiilis mööbli vastu palju.
Lisaks tegeleb Konverter suuremas mahus surnud ladude kui ka kasutatud tööstustehnika ostu kui ka müügiga. Paljud alustavad ettevõtted on meie kaubavalikust leidnud soodsa hinnaga kasutatud kontorimööblit kui ka laosisustust. Rääkimata alustavatest ilusalongidest kui ka kauplustest, kes meie juurest on leidnud hea hinnaga kasutatud kaupluse või ilusalongi sisustust.
Alustavatele restoranidele kui ka baaridele on meil pakkuda kasutatud tööstuslikku köögitehnikat kui ka suuremas koguses restoranidesse sobivaid laudu ja toole.
Kõik meie tooted on testitud ning läbinud kontrolli enne müüki panemist. Kui otsid endale odavalt köögimööblit või hoopis kasutatud diivanvoodit siis tule meile külla. Meil on suurim valik kasutatud mööblit Tallinnas. Puuduste esinemisel oleme ka antud toote juurde vastava märkuse juurde lisanud.

ÜLESKUTSE:
*Soovid teha kodus remonti- Konverter tuleb teeb kogu korteri sisustusele pakkumise ja saad kogu korteri sisust kohe vabaks. Pole vaja ei kolimisteenust tellida ega ka prügiautot, et vanadest asjadest vabaneda.

*Suvekodude sisustamine- kasutatud asjade kaubamajast saab hea hinnaga mööblit ja kodumasinaid! Meie poest võid leida kasutatud teleri, külmiku, pliidi või madratsi. Meie juurest leiad kõik, mis suvilasse vajalik.
Aeg värskendus teha!

*Avad uut restorani või bürood, kindlasti tule enne Konverteri poest läbi, kus on laias valikus just antud ettevõtetele mõeldud hea hinnaga kasutatud büroomööblit, pehmet mööblit ja tehnikat.

*Konverteris on üle 200 popi retro jalgratta, mis on hooldatud ja kontroKasutatud kodumasinadllitud!


Kasutatud asjade kaubamaja pakub vajadusel nii transpordi- kui ka kolimisteenust.

Soovid midagi müüa? Kõige lihtsam on teha seda e-maili teel, saada e-mail piltide, mõõtude ja lisainfoga (materjal, defektid, kulumisjäljed) SISSEOST@KONVERTER.EE ja teeme Teile hiljemalt nädala jooksul pakkumise!


 

KUST PÄRINEB KONVERTERI KAUP?

Picture70% meie kaubast on pärit Eestist meie oma inimeste käest. Me kõik tarbime ja vahetame ja vajame muutusi oma ellu. Ka Eesti inimestelt saab väga korralikke ja häid asju, mida teisele ringile saata. Kasutatud asjade kaubamajas on hea võimalus konverteerida oma kasutatud asjad rahaks ja leida oma vanadele asjadele uued omanikud, ilma suurema vaevata.

Kommentaarid

Firmakommentaare saavad postitada vaid ID-kaardiga autentinud registreeritud Hinnavaatluse kasutajad.
Konto saab ID kaardiga siduda Hinnavaatluse konto halduse lehel