Firmakataloog

Näita kaarti

3 kommentaari

Starcom

3 kommentaari

Starcom

Üldtelefon:
6833 778
E-post:
hooldus@starcom.ee
Kodulehekülg:
http://www.starcom.ee
Avatud:
10.00 - 21.00
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
21266

Ettevõtte tutvustus

Starcomis on võimalik soetada uusimaid Nokia tooteid kui ka originaal lisavarustust, paigaldada kaitsekile ja -klaasi ning saada tehnilist konsultatsiooni. Starcomi esindusi võib leida Tallinna suurimates ostukeskustes Kristiines ja Ülemistes, kus on mugav ligipääs kui ka tasuta parkimine. Lai lisavarustuse valik ja mobiiltelefonide-, tahvelarvutite- kui ka arvutite remont teeb Starcomist universaalse hoolduskeskuse. Müügil on ka vahendeid ja tarvikuid nii elektroonika kui ka kodutehnika remondiks. Kohapeal hoitakse laias valikus varuosasid, kiirendamaks maksimaalselt hoolduse protsessi kuni 1 tunnini. Samuti teostatakse remonti nii kindlustuse korras kui ka Liisi järelmaksuga. Lisa informatsiooni leiad kodulehelt www.starcom.ee

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

mrartixd

18.09.2019 16:14

Xiaomi Mi A3 oli kohe saadaval hea hinnaga. Sain ka klaasi paigaldada ja ümbrise osta kui tulin telefoni järele. Super teenindus! Väga rahul

ADD

13.07.2019 23:25

Veebipoest ostes on soodushind, kohapealt ostes on kallim hind. Muidugi reklaamitakse suurelt soodsamat hinda ja selle alusel on ka otsing HV-st. Kas selline tegevus on seaduslik?

dune

10.06.2019 13:16

Veebipoes eksitavad hinnad kirjas.

Starcom veebis Nokia 6.1 hinnaks e-poest ostmisel 189 ning kohapealt ostes 199. Kohapeale minnes selgub aga, et hind on 209, mitte 199. Klienditeenindaja ütles, et minge ja tellige siis e-poest.