Firmakataloog

Näita kaarti

3 kommentaari

KLICK EESTI AS

3 kommentaari

KLICK EESTI AS

Aadress
Mustamäe tee 44, Tallinn, 10621
Üldtelefon:
6 668 100
Faks:
6 668 114
E-post:
info@klick.ee
Kodulehekülg:
http://www.klick.ee/
Avatud:
Esindused
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
1257

Ettevõtte tutvustus

KLICK - sinu digipood KLICK on Klick Eesti AS-ile kuuluv kaubamärk, mille all tegutseb juba aastast 1996 suurim digikaupade jaekett Eesti turul. Tänaseks oleme esindatud 22 poega parimates kaubanduskeskustes üle Eesti. Meie tootevalikus on esindatud vaid parimad digitoodete brändid, mille kvaliteedis oleme veendunud ning mis vastavad meie klientide ootustele.
 
Oleme Eestis turuliider sülearvutite müügis ning digikaupade jaekaubanduses üheks suuremaks. Meie tootevalik ulatub nutitelefonidest mänguasjadeni ning lisaks jaepoodidele pakume oma klientidele võimalust ostelda ka üha populaarsemas e-poes.

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

Tafkah

27.11.2019 21:44

Klickist ostetud Samsung A40. Telefon ei laadinud enam. Esimese garantiiremondi käigus vahetatati välja emaplaat, millega sain telefoni kasutada 2 nädalat. Teisel garantiiremondil väitis Klick, et telefon on paindes ja selle tulemusena vaja vahetada ekraan, aku, emaplaat, SUB- ja FPC moodul summas 264€.

KarTmaN

22.11.2019 15:56

Paides on üsna tore ja asjalik teenindus.
Hindade poolest võibolla saab ka konkurentidelt soodsama hinnaga, kuid tasub kaaluda ka klickist ostmis, kui pood on kodu ligidal. Vahest teeb hind sama välja kui osta konkurendilt odavamalt + transport.
Minu arvates usaldusväärne pood.

The RED

15.10.2019 17:33

Proovisin osta esindusest IPhone 11-le ümbrist, mis maksis 29,99€ ja hakkasin maksma ja terminal viskas vea ette ja öeldi mulle, et selle pangakaardiga ei saa maksta, proovisin teist korda sama jama. Võtsin pangaga ühendust ja öeldi mulle, et pangakaart korras. Klienditeenidaja poolt väga halvasti teenindus, ei osata kontrollida oma terminaale.