Firmakataloog

Näita kaarti

0 kommentaari

KTS Kliima

0 kommentaari

KTS Kliima

Aadress
Ehitajate tee 110A Tallinn
Reg. kood:
10702683
Üldtelefon:
6 547 150
E-post:
info@ktskliima.ee
Kodulehekülg:
https://www.ktskliima.ee/
Avatud:
E-R 8.30-17.00
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
48

Tegevusalad

Ettevõtte tutvustus

Osaühing KTS Baltic loodi 2000. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on sanitaar– ja soojustehnika toodete hulgi–ja jaemüük. Pakume valmislahendusi ja tooteid nii veevarustus-, kui ka gaasi- ja küttevaldkonnas. Firma missiooniks on kvaliteetse kauba pakkumine mõistliku hinnaga. Meie koostööpartneriteks on tuntud tootjad, kes tagavad toodetele vastava kvaliteedi ja regulaarsed kaubatarned. Kõik meie tooted on sertifitseeritud, nad vastavad kõige kõrgematele nõuetele ning omavad tootjapoolset garantiid.

ELECTROLUX

Rootsi ettevõte AB Electrolux on maailma suurim kodumasinate ja profiseadmete tootja.
Electrolux on kodumasinate turuliider Euroopas ja USA selle valdkonna suuruselt kolmas turuosaline. Ettevõtte käive ületab 14 miljardit eurot aastas.
Aastakümneid oli laitmatu kvaliteet Electroluxi toodete peamine koostisosa. Ajaloo algusest tuleb põhimõte, et erinevus Electroluxi toodete hinnas tuleneb lisafunktsioonide saadavusest või puudumisest, mitte aga kaupade kvaliteedist. See seletab Electroluxi stabiilset ja teenitut populaarsust oma klientide seas kogu maailmas.

 


             

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.