Firmakataloog

Näita kaarti

0 kommentaari

Expert Eesti

0 kommentaari

Expert Eesti

Aadress
Mustamäe tee 16, Tallinn, Harjumaa, 10617
Reg. kood:
10090323
Üldtelefon:
6508783
E-post:
e-pood@expert.ee
Kodulehekülg:
https://www.expert.ee/
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
0

Ettevõtte tutvustus

Expert maailmas
Expert on maailma suurim koduelektroonika kauplustekett. Expert asutati aastal 1967 Šveitsis ning on tänaseks laienenud 20 riiki maailmas.

Expert Eesti
Eesti tarbijaid rõõmustab Expert juba üle 20 aasta. Tänaseks tegutseb Eestis 12 Experti kauplust. Eesmärgiks on seatud kvaliteetkodutehnika uusimate mudelite pakkumine täna, homme ja ka mitmete aastate pärast. Pikaaegsed kogemused ja põhjalikud teadmised on meie tegutsemise aluseks ja professionaalse kodutehnika müügi eelduseks.

Head tooted, head hinnad - ikka Expertist!
Expert tehnikakauplused pakuvad oma kaubavalikus nii maailma tipp-tasemel kaubamärkide kui ka vähemtuntud, aga kvaliteeti tagavate tootjate tooteid. Kaubavaliku koostamisel ei püüa me klientide silme-esist kirjuks ajada tohutu hulga erinevate sama funktsiooni täitvate kirevate kaupadega. Pigem vastupidi - meie ostueksperdid on teinud kõikidest võimalikest saadaolevatest kaupadest oma valiku nii, et iga toode täidaks kõiki põhilisi funktsioone ning pakuks ka kliendile midagi lisaks.

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.