Mi-Home.ee

320 toodet
320 toodet Hinnavaatluses

Kommentaarid

5,0
2 kommentaari
100%
0%
0%
0%
0%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Alexreiman
April 20, 2022 • 8:14 AM

Sain robottolmuimejat kahe päevaga kätte. Kõik on suurepärane, kiire ning olen oma valikuga igati rahul. Soovitan soojalt. Hinnad ka palju sõbralikumad kui mujal. 5+

Alenko
November 16, 2021 • 10:07 AM

Sain dioodlindi jaoks kauba kätte ja olen kvaliteediga väga rahul. Samuti tahan tänada Mi-Home'i minu probleemi lahendamise eest: Toodet tellides ei kirjutanud ma oma telefoninumbrit õigesti ja kauba võttis vastu arusaamatu inimene (muu nime ei oska talle anda), aga tema ise seda ei tunnista. Mi-Home otsustas selle probleemi lahendamise enda peale võtta ja nad saatsid selle toote mulle tasuta. Tore on teada, et on firma, kes on küll kahjumis, aga aitab inimesi. Soovin Mi-Home'ile rohkem kliente ja kasvu ettevõtluses. Получил товар диодный ленты и очень доволен качеством. Так же хочу поблагодорить Mi-Home за решение моей проблемы : При заказе товара я не правильно написал свой номер телефона и товар получил не понятный человек ( по другому не могу его назвать) , а сам в этом не признаётся. Mi-Home решило взять на себя решение этой проблемы , а мне бесплатно отправило этот товар. Приятно осознавать, что есть компания , которая себе в убыток, но помогает людям. Хочу пожелать Mi- Home увелечения клиентов и роста в бизнесе.

Tutvustus

Tagasi firmade loetellu