INSERV.EE

33 486 toodet
Kontakt
Gardenes tn. 15, Riia, LV-1002, Läti
+372 5348 3444
info@inserv.ee
www.inserv.ee
33 486 toodet Hinnavaatluses

Kommentaarid

4,3
7 kommentaari
71%
14%
0%
0%
14%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
kullar
May 10, 2022 • 6:58 PM

Kuna kommentaari kustutada ei saa, siis täpsustan, et raha sain lõpuks kätte.

kullar
May 6, 2022 • 6:45 PM

Väga halb kogemus, esmalt ei saadetud tellitud eset ja kui hakkasin ise uurima(2 nädalat hiljem, et miks kaupa pole) , siis pidi 2 nädala pärast lattu jõudma. Tühistasin tellimuse, kuid raha tagasi ei kantud. Ei soovita kellegile.

echo
February 2, 2022 • 10:42 PM

Soodne hind, arve alusel sai makstud, kiiresti tuli Omniva pakiautomaati kohale, seade (soojapuhur) töötab samuti. Hea kogemus.

elvin7
September 1, 2021 • 9:27 AM

Ryobi toode, mille tellisin oli parima hinnaga võrreldes teiste .ee poodidega. Küll puudus pangalingi võimalus. Järgneval tööpäeval saadetud ettemaksearve alusel sai makstud ja kaup sai kiirelt teele pandud Lätist. Tellitud sai laupäeval ja kaup käes teisipäeval.

August 24, 2021 • 8:38 AM

Tellisin Makita akud. Tulid kohale pakiautomaati kiiremini, kui ootasin.

July 7, 2021 • 6:24 PM

Ei oska midagi halba öelda- tellisin Dewalt akupuhuri, hind oli soodsaim, tarne kiire. Kõik nagu lubatud.

Hinnad123
July 3, 2021 • 7:25 PM

Palju kaupa, soodsad hinnad ja kiire tarne!

Tutvustus

Tere tulemast meie e-poodi www.inserv.ee

Inserv.ee INSERV on arendanud e-kaubanduse projekti www.inserv.ee Balti riikidesse. Inserv on tööriistade ja aiatööriistade maaletooja, esindades turul kõige tuntumaid kaubamärke. Praegu töötame välja sortimenti, kus on parim valik tooteid professionaalseks kasutamiseks kodumajapidamises, autoremondiks, reisimisel jne.

Meie visioon on pakkuda igale uuele kliendile suurepärast e-kaubanduse tootevalikut ja luua oma kaubamärgi INSERV kliendile suurepärast kasutajakogemust. Meie eesmärk on olla tunnustatud klientidele kui kõige taskukohasem, kiireim ja professionaalsem ostukoht e-kaubanduses. Oleme Lätis e-kaubanduse valdkonnas tegutsenud 5 aastat ja kliendid hindavad meid väga kõrgelt.

Nagu varem mainitud, on meie esindatavad kaubamärgid kõige enam tuntud. Meie ettevõte analüüsib turu nõudmisi ja püüab ennustada klientide soove ning ootuseid populaarsemate toodete osas. Tänu sellele on meil suur laoseis, et saaksime tarnida tooteid koheselt.

Kui peame oma e-poodi iseloomustama ühe sõnaga, siis on see “kiirus”. Usume, et tänapäeval on see üks olulisemaid omadusi, et saada klientidelt positiivseid hinnanguid. Meie kliendid on meile lojaalseid läbi aastate.

Pakume teile meeldivat ostukogemust. Arendame pidevalt e-poodi edasi ja püüame teha kõik, et www.inserv.ee on mugav ja lihtne kasutada. Proovi seda!

INSERV meeskond

Inserv.ee
Tagasi firmade loetellu