Firmakataloog

Näita kaarti

4 kommentaari

INSERV.EE

4 kommentaari

INSERV.EE

Aadress
Gardenes tn. 15, Riia, LV-1002, Läti
Reg. kood:
16076614
Üldtelefon:
+372 5348 3444
E-post:
info@inserv.ee
Kodulehekülg:
https://www.inserv.ee/
Hinnakiri:
HV hinnakiri
Tooted:
Tooted HV-s
Tooteid:
22123

Ettevõtte tutvustus

Tere tulemast meie e-poodi www.inserv.ee

Inserv.ee INSERV on arendanud e-kaubanduse projekti www.inserv.ee Balti riikidesse. Inserv on tööriistade ja aiatööriistade maaletooja, esindades turul kõige tuntumaid kaubamärke. Praegu töötame välja sortimenti, kus on parim valik tooteid professionaalseks kasutamiseks kodumajapidamises, autoremondiks, reisimisel jne.

Meie visioon on pakkuda igale uuele kliendile suurepärast e-kaubanduse tootevalikut ja luua oma kaubamärgi INSERV kliendile suurepärast kasutajakogemust. Meie eesmärk on olla tunnustatud klientidele kui kõige taskukohasem, kiireim ja professionaalsem ostukoht e-kaubanduses. Oleme Lätis e-kaubanduse valdkonnas tegutsenud 5 aastat ja kliendid hindavad meid väga kõrgelt.

Nagu varem mainitud, on meie esindatavad kaubamärgid kõige enam tuntud. Meie ettevõte analüüsib turu nõudmisi ja püüab ennustada klientide soove ning ootuseid populaarsemate toodete osas. Tänu sellele on meil suur laoseis, et saaksime tarnida tooteid koheselt.

Kui peame oma e-poodi iseloomustama ühe sõnaga, siis on see “kiirus”. Usume, et tänapäeval on see üks olulisemaid omadusi, et saada klientidelt positiivseid hinnanguid. Meie kliendid on meile lojaalseid läbi aastate.

Pakume teile meeldivat ostukogemust. Arendame pidevalt e-poodi edasi ja püüame teha kõik, et www.inserv.ee on mugav ja lihtne kasutada. Proovi seda!

INSERV meeskond

Inserv.ee

Kommentaarid

Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

elvin7

01.09.2021 12:27

Ryobi toode, mille tellisin oli parima hinnaga võrreldes teiste .ee poodidega.

Küll puudus pangalingi võimalus. Järgneval tööpäeval saadetud ettemaksearve alusel sai makstud ja kaup sai kiirelt teele pandud Lätist.

Tellitud sai laupäeval ja kaup käes teisipäeval.

Yanch

24.08.2021 11:38

Tellisin Makita akud. Tulid kohale pakiautomaati kiiremini, kui ootasin.

Papageno

07.07.2021 21:24

Ei oska midagi halba öelda- tellisin Dewalt akupuhuri, hind oli soodsaim, tarne kiire. Kõik nagu lubatud.

Hinnad123

03.07.2021 22:25

Palju kaupa, soodsad hinnad ja kiire tarne!