Benu

1059 toodet
Kontakt
1059 toodet Hinnavaatluses

Kommentaarid

0,0
0 kommentaari
0%
0%
0%
0%
0%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.

Ole esimene, kes müüjat kommenteerib

Tutvustus

BENU APTEEGID

BENU on üle-euroopaline apteeke ühendav kaubamärk, mis tegutseb kümnes riigis ning hõlmab ligi 1300 apteeki. BENU Apteegid asuvad Leedus, Lätis, Eestis, Ungaris, Šveitsis, Tšehhis, Slovakkias, Serbias, Hollandis ja Montenegros. Üle Euroopa töötab BENU kaubamärgi apteekides rohkem kui 7500 töötajat ning aastas tehakse üle 50 miljoni ostu. BENU apteekrite professionaalne teenindus tagab klientidele alati kvaliteetse nõustamise.

BENU Apteekide omanik Lätis ja Leedus on Tamro Baltics - üks juhtivaid ravimite jaemüüjaid Baltimaades. Eestis kuuluvad BENU apteegid iseseisvatele proviisoritest omanikele. Kokku kannab Eestis BENU kaubamärki üle 140 apteegi.

BENU VÄÄRTUSED

Apteekides üle Eesti pakutakse ainulaadset BENU kaubamärgile väärilist kliendikogemust. Igas apteegis on loodud usaldusväärne keskkond, kus iga klient tunneb end oodatuna, turvaliselt ja heades kätes. BENU apteegid lähtuvad oma töös viiest põhiväärtusest, hinnates teeninduses pädevust, sõbralikkust, värskust, innovatiivsust ja pühendumust.

 

Tagasi firmade loetellu