Instore.ee

12 636 toodet

Kommentaarid

5,0
1 kommentaar
100%
0%
0%
0%
0%
Firmale kommentaari ja hinnangu andmiseks pead esmalt end autentima ID-kaardiga või siduma enda konto Facebooki kontoga.
Seda saad teha Hinnavaatluse konto halduse lehel
NB! Pärast toimingu teostamist nõutav välja-ja sisselogimine.
Viivi
April 7, 2022 • 5:12 PM

Kiidan! Tellisin pesumasina ja kaup jõudis kokkulepitud ajaga kohale. Hea klienditeenindus.

Tutvustus


Mis on Instore.ee?

Pakume kiiret ja soodsat ja võimalust soetada erinevaid kaupu otse kohalikelt maaletoojatelt ja Euroopa juhtivate hulgiladude valikust. Kõik tellitud kaubad tarnitakse võimalusel hulgilaost otse kliendile, mis lühendab oluliselt kaupade tarneaega.

Instore.ee põhineb eestimaisel kapitalil ning soovime pakkuda valdkonna parimat ostukogemust ja paindlikku järelmaksu võimalust. Teeme selle nimel koostööd ainult parimate pakkujatega ning lähiajal on kindlasti veel uudiseid lisandumas. Et olla valdkonnas toimuvaga lähedalt kursis, kuulume Eesti E-kaubanduse Liidu ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ridadesse. Pöörame erilist tähelepanu nii olemasolevale kui uuele äri- ja partnervõrgustikule, et tagada süsteemide igakülgne toimimine.

Instore.ee valikusse kuulub tavapäraselt umbes 15 000 erinevat toodet ja kõik pakutavad kaubad tarnime kas tootjalt või erinevatelt maaletoojatelt üle Euroopa. Alati võib küsida infot toodete kohta mida koheselt meie e-poest otsides ei leia, sest mitmed tellitavad kaubad ei pruugi olla jõutud veel e-poe valikusse lisada.

Soovime, et kõik meie e-poe külastajad tunneksid ennast kaupu valides kui ostu sooritades kindlalt ja pöörame seetõttu väga suurt tähelepanu avatud klienditeenindusele ning ostuturvalisusele. Kasutame turvaliseks ostlemiseks SSL sertifikaati, mis tagab andmete autentsuse, kaitstes nii meie klientide andmeid maksimaalse turvalisusega.

Läbi erinevate suhtluskanalite saame pakkuda klientidele professionaalset tuge ja järelteenindust, omame valdkonnas pikka kogemust ja parimaid partnereid, kelle poole alati saame probleemide korral pöörduda.

Loodame, et leiate meie valikust endale vajaliku, aga oleme avatud kõikidele küsimustele ning samuti ettepanekutele koostöö osas ja palume oma mõtetest kindlasti teada anda: info@instore.ee

Teie Instore.ee meeskond

Tagasi firmade loetellu