Professionaalne helitehnika

Thumbnail
Streamplify Statiiviga MIC RGB - Must, USB-A (Käpp)
Tootekood: SPMC-MZ1C227.11 GTIN: 4251442506377 Mikrofonid
Sensor type: Ø16 mm condenser capsules Number of condensers: 1 Pick-up pattern: Cardioid Sampling rate: 16bit, 48kHz Frequency response: 100Hz-18kHz Signal to noise ratio: >85 dB Sensitivity:
6
70,85 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech USB - 5,5 x 2,5 alalisvoolu adapterit, 1m
Tootekood: 55155 GTIN: 4040849551550 Kaablid ja adapterid
Goobay USB DC, 1 m.
6
6,34 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech LC-LC SM OS2 1m kiudoptiline kaabel
Tootekood: LCLC-1S GTIN: 7340004620464 Kaablid ja adapterid
Kaabel DELTACO 1.0m / LCLC-1S
2
11,69 €
Thumbnail
K&M 233 - table / floor stand
Tootekood: 23300-300-55 GTIN: 4016842203529 Lauad ja statiivid
K&M 233
6
61,00 €
Thumbnail
Shure MVL-3.5mm
Tootekood: MVL-3.5MM GTIN: 42406677806 Mikrofonid
Shure MVL Lavalier Microphone for Smartphone or Tablet
2
78,75 €
Thumbnail
Rode Wireless Go II
Tootekood: WIGOII GTIN: 698813007110 Mikrofonid
Maailma väikseim ja mitmekülgseim juhtmevaba mikrofonisüsteem on uuesti sündinud. Rode Wireless Go II komplekt koosneb kahekanalisest vastuvõtjast ja kahest saatja-mikrofonist. Saatjaid saab kasutada nii clip-on mikrofonina kui ka kinnitada see vööle ning kasutada saatjana, millega saab ühendada eraldi lavalier mikrofoni. Rode Wireless GO II mikrofonisüsteemil on terve rida uusi võimsaid funktsioone, sealhulgas universaalne ühilduvus kaamerate, mobiilseadmete ja arvutitega. Laiendatud leviala (200 meetrit nägemisulatuses) ja parem edastamise stabiilsus. See on järgmise põlvkonna juhtmevaba heli. Kahekanaliline juhtmeta mikrofonisüsteem kahe mikrofoni samaaegseks salvestamiseks Neljanda seeria 2,4 GHz digitaalne edastus ja 128-bitine krüpteering Kristallselge heli kuni 200 m kaugusel 3,5 mm TRS analoogväljund USB-C ja Lightning digitaalväljund Mono- või stereosalvestusrežiimid Sisseehitatud kuni 7 tunnine liitiumaku Komplektis: 1 × Kahekanaliline vastuvõtja 2 × Saatja-mikrofoni 3 × USB - USB-C kaablit 1 × 3,5 mm TRS helikaabel 3 × Rode tuulekaitset 1 × Kandekott
Laos
29
268,99 €
2
6,50 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech USB 2.0 A - Micro-B kaabel, 2 m
Tootekood: USB-302 GTIN: 7340004642442 Kaablid ja adapterid
Kaabel Deltaco USB 2.0 "A-micro B", 2 m, valge-must / USB-302
5
8,09 €
Thumbnail
Behringer U-Phoria UMC22
Tootekood: IDS0024848 GTIN: 696859053863 Helikaardid ja -salvestajad
2
90,99 €
Thumbnail
Rode M1
Tootekood: IDS0003409 GTIN: 698813000845 Mikrofonid
Rode M1 Dynamic
1-3 tp
14
88,61 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech USB-A PS / 2 adapter
Tootekood: USB-81 GTIN: 7340004617686 Kaablid ja adapterid
1-3 tp
3
2,60 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech LC-LC SM OS2 0,5 m kiudoptiline kaabel
Tootekood: LCLC-0S-5 GTIN: 7340004691327 Kaablid ja adapterid
Deltaco, LC - LC, 0,5 m
3
7,18 €
Thumbnail
Shokz Juhtmevabad kõrvaklapid Open Move, roosa
Tootekood: S661PK GTIN: 850033806281 Kõrvaklapid
Painduva kaelapaelaga juhtmevabad OpenMove luu juhtivad kõrvaklapid on inspireeritud tippsportlaste nõudlikest vajadustest, kuid mitmekülgselt disainitud igaühe aktiivseks eluks ja igapäevasteks olukordadeks. Kõrvaklapid, mis reprodutseerivad heli mööda kõrvakonte, pakuvad mugavust ilma kõrvaklappideta ja võimaldavad teil igas olukorras valvel olla. OpenMove on loodud higi, tolmu ja niiskuse tõrjumiseks, nii et saate igas olukorras piire murda.
Laos
19
70,99 €
Thumbnail
K&M 23105 - table stand for microphone
Tootekood: 23105-300-55 GTIN: 4016842215898 Lauad ja statiivid
König & Meyer statiiv K&M 23105 Tischstativ must
7
11,03 €
Thumbnail
Shure SM7B
Tootekood: IDS0011506 GTIN: 42406088879 Mikrofonid
Shure Vocal Microphone SM7B
Laos
7
414,00 €
Thumbnail
Sennheiser E 835-S mikrofon, must
Tootekood: E835-S GTIN: 4006087045145 Mikrofonid
1-3 tp
4
93,00 €
1-3 tp
3
62,98 €
Thumbnail
Goobay RJ45 - RJ45 läbilaskekaabel, 50 cm
Tootekood: 71413 GTIN: 4040849714139 Kaablid ja adapterid
Goobay 71413 RJ45, 50 cm
6
11,49 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech HDMI-DVI-D ühe lüliga kaabel, 1,8 m, must
Tootekood: 2162-0352 GTIN: 4043718042722 Kaablid ja adapterid
Üks link; 1,8 meetrit
4
10,69 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech LC-SC dupleks, multimode 10m fiiberoptiline kaabel
Tootekood: LCSC-10M GTIN: 7340004613022 Kaablid ja adapterid
Deltaco LC-SC, 10 m
1-3 tp
7
9,72 €
Thumbnail
Lenco LBT-188 P pine
Tootekood: LBT-188 Pine GTIN: 8711902041122 Vinüülplaadimängijad ja tarvikud
Lenco plaadimängija LBT-188 Pine
Laos
10
155,90 €
Thumbnail
K&M 252 microphone stand
Tootekood: 8KM252 GTIN: 4016842205004 Lauad ja statiivid
Kõrgus: 620 - 1470 mm; Poomi pikkus: 425-725 mm; Kaal: 2,68 kg
6
86,70 €
Thumbnail
Shure SM57
Tootekood: IDS0011501 Mikrofonid
Laos
1
112,00 €
Thumbnail
Saramonic UHF juhtmevaba mikrofoni süsteem
Tootekood: TX9+TX9+RX9 GTIN: 4897040885928 Mikrofonid
Drahtloses UHF-Lavalier-Mikrofonsystem (1 Empfänger/2 Sender) mit Broadcast-Qualität für stabile, störungsfreie Audiosignale. Perfekt für DSLRs-Videografie, feldaufnahmen und - Interviews, TV-Sendungen und ENG geeignet.
2
518,00 €
Thumbnail
Audio Technica Audio Technika ATR4697-USB Omnidirectional Microphone, USB-C
Tootekood: ATR4697-USB GTIN: 5055145752722 Mikrofonid
Audio Technika ATR4697-USB Omnidirectional Microphone, USB-C, Black, Wired
4
30,44 €
Thumbnail
Blackstorm Scout-mikrofon USB jaoks
Tootekood: Scout GTIN: 6438148032531 Mikrofonid
Blackstorm Scout
6
36,09 €
Thumbnail
Samson Stage XPD2 esitluse juhtmevaba Lavalieri süsteem
Tootekood: 1500464 GTIN: 809164220381 Mikrofonid
USB digitaalne; 3,5 mm kõrvaklappide väljund
1
169,00 €
Thumbnail
Shure SV200
Tootekood: SV200 GTIN: 42406186858 Mikrofonid
Shure mikrofon Shure SV200
5
51,00 €
Thumbnail
Sony juhtmevaba mikrofon ECM-W3S + laadimiskarp
Tootekood: ECMW3S.CE7 GTIN: 4548736157804 Mikrofonid
Sony ECM-W3S. Tüüp: Digitaalse kaamera mikrofon, Bitisagedus: 24 bitti, Diskreetimissagedus: 48 kHz. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba, Seadme liides: Bluetooth/3.5 mm, Maksimaalne kasutuskaugus: 150 m. ...
Laos
16
274,84 €
Thumbnail
DNC DNA GAME
Tootekood: DNCGAME GTIN: 5908249804456 Mikrofonid
DNA PROFESSIONAL mikrofon DNA DNC Game - kondensaator
1
40,65 €
Thumbnail
LC Fuj:tech Fuj: tehnokiudkaabel - SC, dupleks, multimode, 50/125, 1 m
Tootekood: LCSC-61 GTIN: 7340004638223 Kaablid ja adapterid
Deltaco OM3, LC - SC, 50/125, 1m, LCSC-61
1-3 tp
8
6,00 €
Thumbnail
Goobay RJ45 - RJ45 läbilaskekaabel, 25 cm
Tootekood: 4040849714115 GTIN: 4040849714115 Kaablid ja adapterid
Goobay RJ45, 25 cm
6
9,89 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech LC-LC MM OM3 0,5 m kiudoptiline kaabel
Tootekood: LCLC-60 GTIN: 7340004666530 Kaablid ja adapterid
Deltaco OM3, LC - LC, 50/125, 0.5m / LCLC-60
1-3 tp
7
7,40 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech LC-LC MM OM3 1m kiudoptiline kaabel
Tootekood: LCLC-61 GTIN: 7340004666547 Kaablid ja adapterid
Deltaco LC - LC 50/125, 1m
1-3 tp
6
7,40 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech LC-LC MM OM3 20 m kiudoptiline kaabel
Tootekood: LCLC-620 GTIN: 7340004666585 Kaablid ja adapterid
Deltaco LC - LC, 50/125, OM3 20m / LCLC-620
1-3 tp
6
19,00 €
4
21,50 €
Thumbnail
Fuj: tech Fuj:tech LC-SC dupleks, multimode 2,0m 62,5 / 125 µm fiiberoptiline kaabel
Tootekood: LCSC-2M GTIN: 7340004612995 Kaablid ja adapterid
Deltaco, LC - SC, 2 m
1-3 tp
5
6,50 €
Thumbnail
Denon AVR-X1800H DAB
Tootekood: AVR-X1800H GTIN: 747192140137 Võimendid
Denon AVR-X1800H DAB receiver must
1-3 tp
14
518,29 €
Thumbnail
Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm
Tootekood: DT770PRO250 GTIN: 4010118459047 Kõrvaklapid
Kõrvaklappide tüüp: Professionaalsed; Konstruktsiooni tüüp: Suured kõrvaklapid; Kinnituse tüüp: Peapael; Kokkupandav disain: Ei; Värv: Must; Sagedusala (Hz): 5 - 35000 Hz; Takistus (Ω): 250 Ω; Tundlikkus (dB): kuni 100 dB; Ühenduse tüüp: Juhtmega;...
Laos
26
139,61 €
Thumbnail
Shokz Juhtmevabad kõrvaklapid Open Move, hall
Tootekood: S661GY GTIN: 850033806298 Kõrvaklapid
Erinevalt teistest kõrvaklappidest, mis katavad teie kõrvu, jätavad meie kõrvad teie kõrvad täiesti lahti, et saaksite ümbritsevast täielikult teadlik olla, et tagada ohutu ja ühendatud kuulamiskogemus. Sportlastest inspireeritud, mõeldud kõigile. OpenMove´i täiustatud tehnoloogia on kulutõhusa hinnaga, mis sobib iga elustiili ja eelarvega.
Laos
18
80,50 €
Thumbnail
Vogels SOUND 4201 Wall Mount for Sonos PLAY:1 / One white
Tootekood: 73202845 GTIN: 8712285341427 Lauad ja statiivid
Integrate your Sonos PLAY:1 speaker seamlessly into your interior design by mounting it anywhere on your wall with the Vogel s SOUND 4201 wall bracket. Mount the bracket high or low, out of sight or in plain view the wide turn ...
7
48,76 €
Thumbnail
K&M 260 - microphone stand, black
Tootekood: 26000-300-55 GTIN: 4016842205424 Lauad ja statiivid
K&M 260
2
72,50 €
Thumbnail
Rolls STATUS vacuum 20x300cm, 4 pcs
Tootekood: 3831091700046 GTIN: 3831091700046 Varia
Kitsad piklikud vaakumkotid 200 x 3000 mm. o 4 tk komplektis. oEriti kõrge kvaliteet.
4
9,99 €
Thumbnail
Rolls STATUS vacuum 12x300cm, 5 pcs
Tootekood: 3831091700060 GTIN: 3831091700060 Varia
Foil rolls, 120 x 3000 mm, 5 pcs set Vacuum is created by means of a vacuum packing machine. Status vacuum bags and rolls fit on all types of vacuum packing machines.
6
9,99 €
Thumbnail
Shure SM58 LCE
Tootekood: IDS0005998 Mikrofonid
Laos
1
114,00 €
Thumbnail
Rode PSA1 microphone boom
Tootekood: PSA1 GTIN: 698813001057 Mikrofonid
info: http://www.rode.com/accessories/stands/psa1 Thread Size: 3/8" Weight (g): 1740 Horizontal Reach (mm): 820 Vertical Reach (mm): 840 Minimum Weight Supported (g): 700 Maximum Weight Supported (g): 1100
1-3 tp
11
88,54 €
Thumbnail
Rode PodMic
Tootekood: PODMIC GTIN: 698813005567 Mikrofonid
Mikrofon podcast-ide tegemiseks; Optimeeritud kõne salvestamiseks; Integreeritud pop filter; Tugev metallist konstruktsioon; Ühildub RØDECaster Pro'ga
Laos
17
93,31 €
Thumbnail
Samson XPD2 pihuarvuti juhtmevaba mikrofonisüsteem
Tootekood: SWXPD2HQ6 GTIN: 809164220398 Mikrofonid
3
125,99 €
Thumbnail
Rode NT USB Mini
Tootekood: NTUSBMINI GTIN: 698813006687 Mikrofonid
Stuudiokvaliteediga kompaktne mikrofon; Kardioid salvestusmuster vähendab taustamüra; Integreeritud pop filter & viivitusvaba helikontroll; USB-C ühendus, 3,5 mm kõrvaklapiväljund; 360° pöörlev disain & magnetiline ...
Laos
26
93,31 €
Thumbnail
Shure MV5C
Tootekood: MV5C-USB GTIN: 42406672986 Mikrofonid
Shure MV5C Home Office Microphone
1-3 tp
18
95,00 €