Hind
Mobiiltelefonid
Koduelektroonika
Fototehnika
Riided, jalatsid & aksessuaarid
Elektrikaubad ja tööstusautomaatika
Varia
Teleskoobid ja binoklid

Firma: FOTOakadeemia (arhiveeritud tooted)

Thumbnail
Lexar 11-inch Pexar 2K WIFI digitaalne pildiraam
Tootekood: 134859 GTIN: 5907085520124 Digitaalsed pildiraamid
11-inch Pexar 2K WIFI digitaalne pildiraam (32GB sisemäluga, must) Pexar 11-tolline 2K WiFi digitaalne pildiraam toob sinu lemmikhetked ellu erakordse selguse ja värvitäpsusega. Tänu 2K eraldusvõimega puuteekraanile ja nano-struktuursele peegeldusvastasele klaasile saad nautida pilte ja videoid mis tahes valguses. Perekond ja sõbrad saavad oma fotosid ja videoid saata otse raami kaudu — turvaliselt, privaatselt ja hetkega. Peamised omadused Tehnilised andmed Miks valida Pexar by Lexar? Pexar on Lexari uusim bränd, mis ühendab mälu-, pildi- ja salvestustehnoloogia, et aidata sul säilitada ja jagada elu kauneimaid hetki. 11-tolline digitaalne pildiraam sobib ideaalselt kingituseks perele, vanematele või sõpradele, et hoida lähedased alati südames ja silme ees. Pexar Digital Picture Frame 11″ 2K WiFi (32GB) – nutikas ja elegantne viis mälestuste jagamiseks. Ühenda, jaga ja tunne end lähedasena, olenemata kaugusest.
0
Thumbnail
Ulanzi AT-05 2M Heavy Duty Foldable Light Stand
Tootekood: AT05 GTIN: 6975357304368 Statiivid ja kinnitused
Toote nimetus (Product Title) Ulanzi AT-05 2 m tugev kokkupandav valgustistatiiv Tootekirjeldus (Product Description) Ulanzi AT-05 on vastupidav ja kokkupandav valgustistatiiv, mis sobib nii professionaalsetele sisuloojatele kui ka harrastajatele. Statiiv on valmistatud tugevast alumiiniumisulamist ning toetab kuni 5 kg raskust, pakkudes stabiilset ja turvalist alust valgustitele, kaameratarvikutele ja muudele lisaseadmetele. Reguleeritav kõrgus kuni 2 meetrit ning kuueosalise torusüsteemiga konstruktsioon võimaldavad täpset ja sujuvat kõrguse seadistamist. Kahekordne lukustussüsteem tagab kindla fikseerimise ning ekstsentriline torudisain muudab lukustamise ja avamise lihtsaks ja intuitiivseks. Kompaktne kokkuvolditud disain teeb statiivi hõlpsasti kaasaskantavaks. Kiiravamise mehhanism võimaldab statiivi kiiresti tööasendisse seada. Universaalne 1/4″ kinnitus tagab laia ühilduvuse erinevate valgustite, mikrofonide ja tarvikutega. Peamised omadused (Key Features / Bullet Points) Tehnilised andmed (Product Details) Komplektis (What’s in the box) 1 × Ulanzi AT-05 2 m kokkupandav valgustistatiiv
0
Thumbnail
Newell Dianis LED lamp – must
Tootekood: NL5081 GTIN: 5901479100541 Sisevalgustid ja valgusallikad
Newell Dianis LED lamp – professionaalne valgustus iluteenindusele Newell Dianis LED lamp on võimas ja täpne töövalgusti, mis on loodud professionaalidele ilutööstuses ning kõigile, kes vajavad ühtlast, varjudeta ja silmasõbralikku valgust. 238 kvaliteetset LED-dioodi ja kuni 4000 luumenit valgusvoogu tagavad ideaalsed töötingimused ka kõige detailirohkemate protseduuride jaoks. Täiuslik valgus täpseks tööks Ühtlane ja virvendusvaba valgus kõrvaldab varjud ning toob esile ka kõige väiksemad detailid. See muudab Newell Dianis lambi ideaalseks valikuks: Valgus on ohutu kosmeetikatoodetele, lakkidele ja liimidele ega kuumene liigselt. Reguleeritav värvitemperatuur ja heledus Lai värvitemperatuuri vahemik 3000–7000 K võimaldab kohandada valguse vastavalt töö iseloomule: Heleduse ja värvitooni täpne reguleerimine aitab luua alati sobiva töökeskkonna. Paindlik reguleerimine ja mugav kasutus Reguleeritav statiivi kõrgus 138–181 cm, 360° pööratav valguspea ja pikk reguleeritav vars võimaldavad valguse suunata täpselt sinna, kuhu vaja. Lamp sobib kasutamiseks nii töölaudadel, ravitoolide kõrval kui ka videosalvestuseks. Kaugjuhtimine ja nutikas juhtimine Valgust saab mugavalt juhtida: See tagab kiire ja sujuva töö ilma tööprotsessi katkestamata. Telefon alati käeulatuses Komplektis olev nutitelefoni hoidik võimaldab salvestada õpetusi, teha fotosid, kasutada juhendeid või luua sisu sotsiaalmeediasse ilma töövoogu häirimata. Vastupidav ja usaldusväärne Tugev konstruktsioon, stabiilne alus ja kvaliteetne viimistlus tagavad pika kasutusea. Lamp kaalub 4,6 kg, mis tagab kindla stabiilsuse ka intensiivsel kasutamisel. Komplektis
0
Thumbnail
Valoi Easy35 V2
Tootekood: 136354 GTIN: 6430081500900 Skannerid
Tootekirjeldus Valoi Easy35 V2 on uuenduslik ja kompaktne lahendus 35 mm filmi digiteerimiseks kodustes tingimustes. See plug-and-play süsteem kinnitub otse sinu makroobjektiivi ette, võimaldades skaneerida kuni 10 korda kiiremini kui traditsioonilise tasaskanneriga. Tulemus on professionaalse tasemega kvaliteet, kuid ilma kohmaka kopeerimisstatiivi või keerulise ülesseadmiseta. Kui sul on kodus arhiivitäis negatiive või slaide, mille soovid säilitada, jagada või taaselustada digitaalsel kujul, pakub Easy35 V2 kiiret ja täpset töövoogu. See sobib ideaalselt nii analoogfotograafia entusiastidele kui ka professionaalidele, kes hindavad maksimaalset detailsust ja värvitäpsust. Täiuslik valgustus ja värvitasakaal Uus universaalne valgusallikas tagab 99% valguse ühtluse kogu kaadri ulatuses. See tähendab, et kaadri servad jäävad sama hästi valgustatuks kui keskosa, vältides vinjeteerimist ja nn oranže nurki, mis on kodusel skaneerimisel sagedased probleemid. Optimeeritud värvitemperatuur on häälestatud nii, et see tasakaalustab värviliste negatiivide oranži maski ning sobib sama hästi mustvalgete negatiivide ja positiivfilmide jaoks. See lihtsustab järeltöötlust ja annab täpsema lähtefaili. Täpsus ja vastupidavus Valoi Easy35 V2 on täielikult ümber disainitud. 3D-prinditud korpus on asendatud survevalatud ABS-konstruktsiooniga ning metallist pöördmehhanism tagab märkimisväärselt suurema täpsuse. Tolerantsid on 5–10 korda rangemad kui varasemal versioonil. Viiepunktiline vedruga kuullaagrisüsteem hoiab filmihoidja kindlalt paigas ning tagab, et film jääb sensoriga ideaalselt paralleelseks. See on kriitilise tähtsusega maksimaalse teravuse saavutamiseks. Mugav ja nutikas toitelahendus Seadme aku kestab üle 4 tunni. Smart Battery Bypass funktsioon võimaldab kasutada USB-C otsetoitet ilma akut koormamata või üle kuumutamata. See on eriti kasulik suuremahuliste arhiivide digitaliseerimisel. Magnetiline lisatarvikute kinnitus teeb filmi puhastamise kiireks ja mugavaks, võimaldades töötada sujuvalt ka intensiivse töötempo juures. Peamised eelised Komplekti kuuluub Ühilduvus Easy35 V2 töötab koos Easy35 V2 süsteemi lisatarvikutega, sealhulgas erinevate formaadihoidjatega (35 mm sprocket, half-frame, APS, 110, 126, Minox). See ei ühildu varasema Easy35 süsteemi, Easy120 ega VALOI 360 süsteemiga. Kellele see sobib? Valoi Easy35 V2 on mõeldud analoogfotograafia harrastajatele, arhiivide digitaliseerijatele, kunstnikele ja professionaalsetele fotograafidele, kes soovivad täielikku kontrolli oma töövoo üle. See on ideaalne lahendus neile, kes hindavad kiirust, täpsust ja maksimaalset pildikvaliteeti. Kui soovid oma filmikogu kiiresti ja kvaliteetselt digitaalsesse vormi viia, säilitades maksimaalse detailsuse ja värvitäpsuse, on Valoi Easy35 V2 nutikas ja tulevikukindel investeering.
0
Thumbnail
Accsoon CineView SE juhtmevaba videoedastus 350m HDMI/SDI
Tootekood: WIT04SE GTIN: 664918771751 Videokaamerate lisad
Tootekirjeldus Accsoon CineView SE on professionaalne juhtmevaba videoedastuse süsteem, mis koosneb saatjast ja vastuvõtjast ning pakub kuni 350 meetri tööulatust ja üliväikest, vaid 0,05-sekundilist viivitust. See on loodud filmitegijatele, videograafidele ja sisuloojatele, kes vajavad usaldusväärset, stabiilset ja kvaliteetset 1080p HD videoedastust nii võtteplatsil kui ka live-ülekannetes. Usaldusväärne Dual-Band tehnoloogia CineView SE kasutab Accsooni patenteeritud Dual-Band tehnoloogiat, mis edastab samaaegselt 2,4 GHz ja 5 GHz sagedusel. Vastuvõtja kombineerib need üheks andmevooguks, tagades stabiilsema ühenduse ja parema häirekindluse ka keerukates keskkondades. Tulemus on sujuv 1080p videoedastus kuni 60 kaadrit sekundis, viivitusega alla 50 millisekundi – praktiliselt märkamatu delay, mis on kriitilise tähtsusega professionaalses töös. Kuni 350 meetrit vabadust Selge nähtavuse korral ulatub süsteemi tööraadius kuni 350 meetrini. See võimaldab: Üks saatja – kuni neli seadet CineView SE võimaldab ühendada kuni neli seadet korraga. See tähendab, et videopilti saab edastada samaaegselt vastuvõtjale, nutitelefonidele, tahvelarvutitele või sülearvutitele (iOS ja Android seadmed Accsoon Go rakenduse kaudu). See funktsioon on ideaalne produktsioonitiimidele, kus operaator, režissöör ja klient soovivad samaaegselt pilti jälgida. HDMI ja SDI tugi Saatjal ja vastuvõtjal on nii HDMI kui ka SDI sisend ja väljund (thru), toetades 1080p signaali kuni 60 fps. See teeb süsteemi sobivaks nii peegel- ja hübriidkaameratele kui ka professionaalsetele videokaameratele. Toetatud formaadid: Täiustatud kontroll Accsoon Go rakendusega Tasuta Accsoon Go rakendus annab ligipääsu professionaalsetele tööriistadele: See võimaldab teha täpsemaid säritus- ja värviotsuseid juba võtteplatsil ning jagada materjali kiiresti loovaks tagasisideks või sotsiaalmeediasse. Pikk tööaeg ja mitmekordne toide CineView SE töötab kuni 12 tundi tänu täiustatud toitehaldusele ja ventilaatorita disainile, mis tagab vaikse töö. Võimalik on ühendada mitu toiteallikat samaaegselt, vähendades riski, et edastus katkeb keset võtet. Korpus on valmistatud lennundusklassi alumiiniumist ning varustatud 1,3-tollise OLED-ekraaniga, mis kuvab olulist süsteemiinfot. Sagedusvahemik: Kellele see sobib? Accsoon CineView SE on mõeldud: Kui vajad stabiilset, pika ulatusega ja minimaalse viivitusega juhtmevaba videoedastust, mis töötab nii HDMI kui SDI süsteemidega ning võimaldab pilti jagada mitme seadmega korraga, on Accsoon CineView SE töökindel ja professionaalne lahendus sinu produktsioonile. Komplekti kuulub
0
Thumbnail
Accsoon CineView 4K SDI/HDMI juhtmevaba videopildiedastuse süsteem – kuni 2,5 km tööraadius
Tootekood: WIT07 GTIN: 664918772444 Videokaamerate lisad
Accsoon CineView Master 4K SDI/HDMI juhtmevaba videopildiedastus kuni 2,5 km. Accsoon CineView Master 4K viib professionaalse videoproduktsiooni uuele tasemele, pakkudes stabiilset ja kõrglahutusega signaali ka nõudlikes võtteolukordades. Otsid professionaalset juhtmevaba videosüsteemi, mis pakub tõelist 4K60 kvaliteeti, madalat latentsust ja maksimaalset töökindlust?Accsoon CineView Master 4K on loodud filmitegijatele, videograafidele ja produktsioonimeeskondadele, kes vajavad kompromissitut lahendust. Miks valida Accsoon CineView Master 4K See süsteem ei ole lihtsalt järjekordne juhtmevaba videosaatja.See on Tri-Band tehnoloogial (2.4GHz + 5GHz + 6GHz) põhinev lahendus, mis kasutab Accsooni patenteeritud RTMS 4.0 protokolli. Uuendatud 8K protsessor tagab kuni 400% suurema töötlusvõimekuse, hallates sujuvalt mitut videovoogu ka intensiivses produktsioonikeskkonnas. See ei ole lihtsalt videosaatja – see on terviklik 4K SDI/HDMI juhtmevaba videopildiedastuse süsteem, mis sobib nii filmimiseks, stuudiotööks kui live-produktsiooniks. Stabiilne signaal ka keerulistes tingimustes Accsooni patenteeritud RTMS 4.0 protokoll koos Tri-Band (2.4GHz + 5GHz + 6GHz) edastusega tagab: Kui iga kaader loeb, ei saa sa endale lubada viivitusi ega signaalikatkestusi. Maksimaalne loominguline vabadus Kuni 2,5 km juhtmevaba tööraadius annab operaatorile ja režissöörile täieliku liikumisvabaduse.Madala latentsusega reaalajas monitooring võimaldab täpset kadreerimist ka kiire tempoga võtteolukordades. Kellele CineView Master 4K sobib? Valmis professionaalseks kasutuseks Tööstusliku disainiga vastupidav korpus, intelligentne jahutussüsteem ja paindlikud toitevõimalused (NP-F, DC, V-lock adapter) muudavad selle süsteemi töökindlaks partneriks igas produktsioonis.
0
Thumbnail
Feelworld F5PROX kaameramonitor 5,5"
Tootekood: 129168 GTIN: 6971863817460 Videokaamerate lisad
Kompaktne ja ülihele professionaalne kaameramonitor Feelworld F5PROX on võimas ja kompaktne 5,5-tolline välismonitor, mis on loodud videograafidele, filmitegijatele ja sisuloojatele, kes vajavad täpset pilti ka eredas päevavalguses. Tänu kõrgele heledusele, puutetundlikule ekraanile ja professionaalsetele tööriistadele on F5PROX ideaalne nii välivõteteks kui ka stuudiotööks. Monitor sobib suurepäraselt DSLR- ja hübriidkaameratele, pakkudes paremat ülevaadet fookusest, säritusest ja värvidest kui kaamera sisseehitatud ekraan. Peamised eelised Selge ja detailne pilt igas valguses Feelworld F5PROX kasutab kõrge heledusega IPS-paneeli, mis tagab: Tänu 1600-nitisele heledusele ei ole vaja eraldi päikesevarju, mis muudab töö kiiremaks ja mugavamaks. Puutetundlik kasutajaliides Intuitiivne puutejuhtimine võimaldab: Lisaks on olemas füüsilised nupud, mis tagavad töökindluse ka keerulistes võtteolukordades. Tõetruu värv ja 3D LUT-id F5PROX toetab: See võimaldab hinnata kaadri lõppilmet juba võtte ajal ning hoida loominguline visioon kontrolli all. Professionaalsed tööriistad särituse ja fookuse jaoks Sisseehitatud tööriistad aitavad saavutada tehniliselt korrektse pildi: Kõik funktsioonid on loodud kiireks ja praktiliseks kasutamiseks võtteplatsil. Paindlik toide ja ühendused Feelworld F5PROX pakub mitmeid toitevõimalusi: See muudab monitori ideaalseks mobiilseks tööks ilma liigsete kaabliteta. Ühenduvus Mugav kinnitamine Monitoril on standardne 1/4”-20 keere, mis võimaldab selle kinnitada: Kompaktne ja kerge disain sobib ideaalselt väiksematele kaamerakomplektidele. Komplektis
0
Thumbnail
Pro Feelworld LUT7 7" välismonitor kaamerale
Tootekood: 122419 GTIN: 6971863813561 Videokaamerate lisad
Professionaalne 7-tolline välismonitor filmitegijatele Feelworld LUT7 Pro on ülihele ja suure eraldusvõimega 7-tolline kaamerapealne monitor, mis on loodud filmimeeskondadele, režissööridele, operaatoritele (DP), fookustõmbajatele (AC) ja sisuloojatele. See pakub suurt ja detailset pilti ilma kaamerakomplekti kohmakaks muutmata ning sobib kasutamiseks peaaegu iga HDMI-väljundiga kaameraga. Tänu 2200-nitisele heledusele, puutetundlikule ekraanile, 3D LUT-toele ja professionaalsetele mõõtmisvahenditeleon LUT7 Pro ideaalne nii stuudiosse kui ka välivõtetele eredas päevavalguses. Peamised eelised Selge pilt igas olukorras LUT7 Pro kasutab optiliselt lamineeritud, peegeldusvastase kattega IPS-paneeli, mis tagab suurepärase loetavuse ka eredas päikesevalguses. Tänu valgusandurile reguleerib monitor automaatselt heledust vastavalt ümbritsevale keskkonnale – mugav silmadele ja energiasäästlik. Puutetundlik ja kiire kasutajaliides Intuitiivne puuteekraan võimaldab: Lisaks on olemas füüsilised nupud ja juhtketas, mis võimaldavad töötada ka siis, kui puutejuhtimine on välja lülitatud (nt vihmas või kogemata vajutuste vältimiseks). Tõetruu värv ja professionaalne kalibreerimine Feelworld kasutab Rec.709 värvistandardit ning tehaselist professionaalset kalibreerimist, et tagada: See võimaldab hinnata kaadrit usaldusväärselt juba võtteplatsil. 3D LUT-id ja HDR-monitoring Näed juba võtte ajal, milline hakkab lõpptulemus välja nägema. Täielik tööriistakomplekt särituse ja fookuse jaoks Sisseehitatud professionaalsed tööriistad: Kõik funktsioonid on ühe puudutuse kaugusel. Paindlik toide ja lisaseadmete paigaldus Monitori taga asub Sony NP-F (F970) akupesa, mis: Soovitus: kasutada Sony F970 akut, mis tagab kuni ~3 tundi tööaega täisheleduse juures. Ühendused Mugav kinnitamine Komplektis olev cold shoe tilt-arm: Monitoril on kolm 1/4” kinnituspunkti (all, vasakul ja paremal). Komplektis Miks valida Feelworld LUT7 Pro? Feelworld LUT7 Pro on ideaalne monitor professionaalidele, kes vajavad eriti eredat ekraani, täpseid värve ja täielikku kontrolli pildi üle igas võtteolukorras. Usaldusväärne tööriist, mis kiirendab töövoogu ja parandab lõpptulemust.
0
Thumbnail
Seetec monitor P215 PRO-CO
Tootekood: P215PROCO GTIN: 6971863818207 Stuudiomonitorid
Tootekirjeldus Seetec P215 PRO on professionaalne 21,5-tolline Full HD broadcast-monitor, mis on loodud stuudiotööks, live-ülekanneteks ja välivõteteks. See ühendab suure heleduse, täpse värviedastuse ja laialdased ühendusvõimalused, pakkudes usaldusväärset tööriista nii videograafidele, režissööridele kui ka produktsioonimeeskondadele. 21,5-tolline IPS-paneel resolutsiooniga 1920 × 1080 tagab detailse ja selge pildi. 8-bitine värvisügavus ja 16,7 miljonit värvi loovad loomutruu ning ühtlase visuaali. Iga monitor on tehases kalibreeritud CalMAN tarkvaraga, mis tagab täpse värviedastuse ja usaldusväärse tulemuse juba esimesest kasutuskorrast. 1000-nitine heledus muudab monitori kasutatavaks ka eredas päevavalguses. See on oluline välivõtetel ja mobiilsetes produktsioonides, kus tavaline stuudiomonitor jääks liiga hämaraks. 4K HDMI 60Hz ja professionaalne ühenduvus P215 PRO toetab 3G-SDI ning kuni 4K HDMI signaali 60 Hz juures, tagades sujuva ja kõrge kaadrisagedusega pildi. Mitmed sisendid ja väljundid (2 × SDI, 2 × HDMI, DVI, Tally, USB) võimaldavad ühendada erinevaid kaameraid, mikserpulte ja teisi seadmeid. Loop-väljundid võimaldavad signaali edastada samaaegselt teistele monitoridele ilma kvaliteedikadudeta, mis on eriti oluline mitme ekraaniga live-produktioonides. Täiustatud monitooringufunktsioonid P215 PRO sisaldab mitmeid professionaalseid tööriistu, mis aitavad saavutada täpse tulemuse juba võtteplatsil: Need funktsioonid aitavad hinnata säritust, värvitasakaalu ja signaali kvaliteeti reaalajas, vähendades järeltootmise ajakulu ning parandades töövoogu. Paindlik toide ja paigaldus Monitor töötab nii DC-toitel kui ka V-mount või Anton Bauer akuga (lisavarustus). See annab täieliku paindlikkuse nii stuudios kui ka välitingimustes. VESA kinnitused võimaldavad paigaldada monitori seinale, statiivi või muule kinnitussüsteemile. Kellele sobib Seetec P215 PRO? See monitor on suunatud professionaalsetele videograafidele, teleproduktsiooni meeskondadele, stuudiotele, rendiettevõtetele ja live-ülekannete korraldajatele, kes vajavad täpset ja töökindlat pildikontrolli. Samuti sobib see kontrollmonitoriks mitme kaameraga produktsioonides, kus iga kaader peab olema tehniliselt korrektne. Kui sinu töö nõuab kõrget heledust, täpset värviedastust, laialdasi ühendusvõimalusi ja professionaalseid monitooringutööriistu, on Seetec P215 PRO usaldusväärne ja tulevikukindel valik. See aitab sul teha õiged otsused juba võtte ajal ning tagada kvaliteetse lõpptulemuse.
0
Thumbnail
Godox LC500-MINI - Bi-Color LED valguspulk (must)
Tootekood: LC500MINI GTIN: 6952344232606 LED valgustid
Godox LC500 Mini Bi-Color LED valguspulk on kompaktne, kerge ja kaasaskantav 46 cm pikkune valgusti, mis sobib ideaalselt pildistamiseks ja filmimiseks igas olukorras. Võrreldes suurema Godox LC500 mudeliga pakub Mini versioon lisafunktsioone ja paremat mobiilsust. Tänu eemaldatavale käepidemele saab valgustit mugavalt käes hoida või vajadusel diskreetselt kitsastesse kohtadesse paigutada. Valguspulk ühendab tungsteni ja päevavalguse LED-id, võimaldades bi-color valgustust. Godox LC500 Mini Bi-Color juhtimine ja valgusefektid Godox LC500 Mini Bi-Color valgustit saab juhtida: Valgusti mitmekülgsust rõhutavad 11 sisseehitatud valgusefekti: Need efektid aitavad lisada visuaalset dünaamikat sinu projektidele. Kompaktne LED valguspulk suure valgusjõudlusega Kuigi Godox LC500 Mini tarbib vaid 20 W, pakub see kuni: Sisseehitatud aku võimaldab: Täpselt reguleeritav bi-color LED valgus See tagab täpse ja loomutruu värviedastuse nii fotol kui videol. Lihtne kasutada LED valguspulka ka liikvel olles Valgusti on loodud kiireks ja mugavaks kasutamiseks: LED valguspulga vaikne töö ja USB-C laadimine Komplektis sisaldub: Godox LC500 Mini on kompaktne, kuid võimas valguslahendus, mis sobib suurepäraselt nii sisuloojatele kui professionaalidele, kes vajavad mobiilset ja paindlikku valgust igas olukorras.
0
Thumbnail
Pro Accsoon CineView M7 7" 4K salvestav monitor WiFi TX/RX
Tootekood: M7PRO GTIN: 607609770480 Videokaamerate lisad
Tootekirjeldus Accsoon CineView M7 Pro on professionaalne 7-tolline 4K salvestav kaameramonitor, millel on integreeritud juhtmevaba saatja ja vastuvõtja. See on loodud filmitegijatele, videograafidele ja sisuloojatele, kes vajavad ühes seadmes nii täpset monitooringut, juhtmevaba edastust kui ka sisemist salvestust. See ei ole lihtsalt ekraan – see on täisväärtuslik produktsioonikeskus kaamera peal. Ere ja täpne 7-tolline puutetundlik ekraan M7 Pro kasutab edge-lit LED taustvalgustusega 7-tollist multi-touch LCD-ekraani resolutsiooniga 1920 x 1080. 1000 cd/m² heledus tagab selge nähtavuse ka välitingimustes. 1000:1 kontrastsus ja 176° vaatenurk võimaldavad täpset pildihindamist igast suunast. Monitor on tehases kalibreeritud 100% Rec.709 värviruumi järgi, pakkudes loomutruud ja professionaalset värviedastust. Toetatud on 8- ja 10-bit RGB ning YUV 4:2:2 / 4:4:4 värviruumid. Integreeritud juhtmevaba saatja ja vastuvõtja CineView M7 Pro sisaldab sisseehitatud Dual-Band WiFi vastuvõtjat, mis võimaldab vastu võtta kuni 1080p videosignaali kuni 1200 jala ehk umbes 350 meetri kauguselt. Uuendatud püsivara ja lisavastuvõtja või Accsoon SEE rakenduse abil saab aktiveerida ka saatjarežiimi, edastades pilti teistele monitoridele, nutiseadmetele või arvutitele. Toetatud on WiFi ja Bluetooth failiedastus, pilve üleslaadimine ning live-striimimine internetti. See muudab seadme ideaalseks: 4K salvestus otse monitoris M7 Pro võimaldab salvestada kuni DCI 4K60 HDMI sisendist või 1080p60 SDI sisendist. Salvestus toimub SD-kaardile, USB-mälupulgale või välisele SSD-kettale. Toetatud on H.264 ja H.265 pakkimine, CBR/VBR kontroll ning võimalus salvestada materjal koos 3D LUT-iga. SmartOS failihaldussüsteem võimaldab mugavat klippide ülevaadet, taasesitust ja organiseerimist otse monitoris. Paindlikud sisend- ja väljundvõimalused Lisaks on seadmel: Professionaalsed pilditööriistad SmartOS süsteemis Sisseehitatud SmartOS pakub laia valikut professionaalseid tööriistu: See võimaldab teha täpseid säritus- ja värviotsuseid juba võtteplatsil, vähendades järelproduktsiooni koormust. Paindlik toide Monitori saab toita: Lisaks on olemas 5 V USB-C väljund, millega saab toita kaamerat või muud lisaseadet. Kompaktne ja vastupidav konstruktsioon Korpus on valmistatud lennundusklassi alumiiniumist. Seade kasutab passiivset ja ventilaatoriga jahutust, et tagada stabiilne töö ka pikematel võtetel. Kellele see sobib? Accsoon CineView M7 Pro on mõeldud: Kui vajad ühes seadmes eredat ja täpset monitori, juhtmevaba edastust ning 4K salvestust, pakub CineView M7 Pro terviklikku ja mobiilset lahendust nii võtteplatsil kui ka välitingimustes. See on ideaalne tööriist neile, kes soovivad maksimaalset kontrolli, paindlikkust ja professionaalset kvaliteeti igas produktsioonietapis.
0
Thumbnail
Hollyland Mars 4K 450ft 4K UHD wireless video transmission
Tootekood: 121180 GTIN: 6970758743921 Videokaamerate lisad
Hollyland Mars 4K – juhtmevaba 4K UHD videoedastus 150 m ulatuses Hollyland Mars 4K on professionaalne juhtmevaba videoedastussüsteem filmitegijatele, operaatoritele ja tele-/videoproduktsioonide meeskondadele. Süsteem ühendab endas körgresolutsioonilise 4K UHD edastuse, äärmiselt madala latentsuse ja mitmekülgsed liidesed – kõik taskukohase hinnaga. Kellele on Hollyland Mars 4K mõeldud? Mars 4K on ideaalne tööriist professionaalidele ja arenenud harrastajatele, kes vajavad usaldusväärseid juhtmevaba videoühendust filmivõtteplatsil. Toode sobib hästi: 4K UHD videoedastus – kristallselge pilt kaameralinsist monitorile Hollyland Mars 4K edastab videosignaali 4K UHD lahutuses (3840 × 2160 pikslit) kiirusel kuni 30 kaadrit sekundis. See tähendab, et režissöör või juhendaja näeb monitoril sama teravat, detailset pilti, mida kaameramees parajasti salvestab. Lisaks 4K-le toetab süsteem täielikku HD (FHD) signaali kiirustel 24p, 25p, 29,97p, 30p, 50p, 59,94p ja 60p. HD (720p) formaat on samuti kaetud sageduste 50, 59,94 ja 60 kaadrit sekundis juures. Kõiki pildisagedusi toetab nii HDMI kui ka SDI liides, mis tagab ühilduvuse praktiliselt kõigi kaasaegsete kaamerate ja signaaliahela seadmetega. Signaali tihendamiseks kasutab Mars 4K kahetuumalist H.264 koodekikiipi, mille andmeedastuskiirus ulatub 8–20 Mbps (vaikimisi 12 Mbps). See tagab parima tasakaalu pildikvaliteedi ja ülekande stabiilsuse vahel. 150 m leviulatus ja 0,06 s latentsus – reaalajaseos ilma viibeta Hollyland Mars 4K leviulatus nähtavusalal (LOS – Line of Sight) on kuni 150 meetrit. Praktikas tähendab see, et saatja kaamerale ja vastuvõtja operaatorimoniitorile vahel võib olla terve filmivõtteplatsi laius. Latentsus ehk signaalivahetus viibib vaid 0,06 sekundit (66 ms). See on inimsilmale märkamatu viibe – nii saab live-monitooringul viivituseta reageerida kaadris toimuvale. Võrdluseks: DJI Transmission süsteemi latentsus on ligikaudu 0,06–0,12 s; Teradek Bolt 4K latentsus on alla 0,001 s, kuid see süsteem maksab kordades rohkem. Märkus: 150 m leviulatus põhineb häirevabadel laborimõõtmistel. Reaalses keskkonnas mõjutavad ulatust takistused, elektroonikaseadmete tekitatud raadioside häired ja hoonestruktuurid. HDMI ja SDI – kahekordne liideste paindlikkus Mars 4K toetab mõlemat peamist professionaalset videoliigest: HDMI 1.4b ja 3G-SDI. Saatjal on mõlemad sisendid, vastuvõtjal mõlemad väljundid. HDMI liides sobib suurepäraselt peegelpeegelkaameratest, hübriidkaameratest ja kompaktsete kinokaameratega. 3G-SDI liides on tööstusstandard broadcast- ja stuudioseadmetes – see toetab ka kümnendkohalisi kaadrisagedusi (23,98/29,97/59,94 fps), mis on hädavajalik professionaalses järeltöötluses. Vastuvõtja SDI ja HDMI väljundid töötavad samaaegselt – saad ühendada korraga kaks erinevat monitorit või signaaliahela seadet. Nutikas kanalivalik – stabiilne ühendus kohe käivitumisel Mars 4K töötab 5,1–5,8 GHz sagedusalal ja kasutab 802.11n modulatsiooni. Seade skannib käivitumisel automaatselt saadaval olevad kanalid ning valib segavabama kanaliga ühenduse ilma käsitsi sekkumata. Tihedate ürituste, messihallide ja mitmekordset raadiosides keskkondades saad nutiliku kanaliskanneerimise abil kiirelt tuvastada hõivatud kanalid ja valida käsitsi vabama kanali. See tagab stabiilse signaaliülekande ka keerulistes filmivõttekeskkondades. Paindlik monitoorimise lahendus – kuni 4 seadet samaaegselt Üks saatja saab korraga edastada signaali kuni kahele riistvaralisele vastuvõtjale või kuni neljale mobiilseadmele Hollyland HollyView rakenduse kaudu (iOS ja Android). Kombineerida saab ka: üks vastuvõtja ja kaks mobiilseadet. See tähendab filmivõttel, et režissöör, produtsent, valgustaja ja helimees saavad kõik samaaegselt sama pilti vaadata – igaüks oma seadmelt, ilma kalleid täiendavaid monitoreid ostmata. Mitmekordne toitevõimalus – töötab teie juba olemasoleva varustusega Mars 4K saab toita kolmel erineval viisil: Märkus: USB-C port ei toeta QC (Quick Charge) ega PD (Power Delivery) protokolle. Saatja energiatarve on alla 8,5 W ja vastuvõtjal alla 5 W – need on väga ökonoomsed näitajad, mis pikendavad akukasutuse kestust filmivõttel. Kompaktne ja vastupidav korpus Mars 4K saatja ja vastuvõtja mõõtmed on identsed: 115 × 65 × 32 mm (P × L × K). Kaal on 223 g seadme kohta (ilma antennideta). Mõlemad seadmed on sarnase suurusega teiste SDI/HDMI juhtmevaba videoedastuse süsteemidega. Väliskate on korrosiooni- ja kulumiskindlast materjalist – see peab vastu filmivõtteplatsi igapäevasele kasutusele. Kulerkujulised antennid on eemaldatavad (RP-SMA isane ühendus), kuid fikseerivad end töötamisel kindlalt. Mõlemal seadmel on 1/4″-20 keermepesa põhjas kaamerapüksli kinnituseks ning cold shoe kinnitus esipaneelil. Värviline LCD ekraan ja mängupuldi-stiilis rokker-nupp teevad seadistamise kiireks ja intuitiivseks – ka kinnastes kätel.
0
Thumbnail
Hollyland Pyro Ultra 1TX & 2RX juhtmevaba videolink
Tootekood: 136774 GTIN: 6976068119586 Videokaamerate lisad
Hollyland Pyro Ultra 1TX & 2RX – juhtmevaba videolevi professionaalsetele meeskondadele Hollyland Pyro Ultra 1TX & 2RX on professionaalne juhtmevaba videoedastussüsteem, mis ühendab endas tõelise 4K60 pildi, ülimadala latentsuse ja usaldusväärse kaksikribatehnoloogia. Komplekt sisaldab ühte saatjat ja kahte vastuvõtjat, mis võimaldab mitme monitori üheaegset kasutamist juba karbist välja võttes – ilma lisainvesteeringuteta. Süsteem on mõeldud eelkõige filmivõteteks, reklaamiproduktsioonideks, telesaadeteks ja live-üritusteks, kus mitu osapoolt – režissöör, operaator, fookusassistent, klient ja stilist – vajavad reaalajas ligipääsu pildile erinevatest kohtadest võtteplatsil. Tõeline 4K60 fps videoedastus kuni 1,5 km kaugusel Hollyland Pyro Ultra toetab natiivset 4K/60 fps videoülekannet bitikiirusega 12 Mbps. See tähendab, et pilt jõuab monitorini täieliku detailsuse ja täpse värviesitusega – ilma maanduskonverterite või signaali degradeerumiseta. Süsteem töötab Hollylandi patenteeritud TWiFi kaksikribatehnoloogiaga, mis kasutab samaaegselt nii 2,4 GHz kui 5 GHz sagedusribasid. Automaatne sagedushüpe tagab stabiilse ühenduse ka kõrge raadiosageduse koormaga keskkondades – näiteks messidel, kontsertidel ja linnatänavatel. Edastusulatus erinevates töörežiimides Režiim Maksimaalne ulatus Standardrežiim (otsenähtavus) kuni 1500 m Broadcast Mode kuni 700 m Lisaks toetab Pyro Ultra DFS-i (Dynamic Frequency Selection), mis avab täiendavad 5 GHz sageduskanalid ning parandab töökindlust tihedalt asustatud raadiokeskkondades. Tegemist on Hollylandi esimese DFS-toega videoedastussüsteemiga. Focus Mode – 20 ms latentsus täpseks fookuse seadmiseks Fookusassistentide ja kaameraoperaatorite jaoks on reaktsiooniaeg kriitilise tähtsusega. Pyro Ultra Focus Mode vähendab pildi edastamise viivituse 20 millisekondini (1080p 25/30 fps), pakkudes reaalajalist tagasisidet isegi keerulistes võttesituatsioonides. Millal Focus Mode on hädavajalik? Broadcast Mode – üks saatja, piiramatu arv vastuvõtjaid Pyro Ultra Broadcast Mode võimaldab ühel saatjal edastada signaali piiramatu arvu vastuvõtjatele korraga. Stabiilseks töötamiseks on soovituslik maksimaalne vastuvõtjate arv 20 ühikut. Standardrežiimis toetab süsteem korraga kuni 6 jälgimispunkti, mis katab enamiku professionaalsete tootmiste vajadused. Kes saavad sama pildi korraga jälgida? Kõik need saavad täpselt sama HD/4K pildi – reaalajas, ilma signaali jagamise tõttu tekkiva kvaliteedikaota. HDMI ja SDI ühendused – paindlikkus erinevate kaamerate jaoks Pyro Ultra saatja ja vastuvõtja on varustatud nii HDMI kui SDI sisenditega ja väljunditega. See tagab ühilduvuse praktiliselt kõigi professionaalsete kaameraplatvormidega. Toetatud ühendused ja funktsioonid Funktsioon Saatja (TX) Vastuvõtja (RX) HDMI sisend/väljund ✓ ✓ SDI sisend/väljund ✓ ✓ Murdarvu kaadrisagedused (23,98 / 59,94 fps) ✓ ✓ Adaptiivne väljundlahutus – ✓ Freeze Frame + kohandatav varupilt ✓ ✓ Adaptiivne väljundlahutus tagab automaatse ühilduvuse erineva lahutusega monitoridega – korrektuur toimub süsteemi sees ilma operaatori sekkumiseta. Freeze Frame funktsioon kuvab signaali katkemisel viimase kaadri (või eelnevalt seadistatud varupildi), vältides monitore virvendavat must ekraan. UVC ja RTMP striimimine – otsepilt arvutisse ja veebilehele Pyro Ultra vastuvõtja ühildub UVC (USB Video Class) standardiga, mis võimaldab ühendada vastuvõtja otse arvutiga ilma lisadraiveriteta. Arvuti tunneb seadme ära kui veebikaamera – pilt on koheselt kasutatav Zoom’is, OBS-is, voogedastustarkvaras jm. RTMP-tugi võimaldab edastada pildi otse voogedastusplatvormidele – YouTube Live, Vimeo, Twitch jt – ilma täiendava enkooderseadmeta. Ideaalsed kasutusjuhtumid Pyro ökosüsteem – skaleeritav ja tulevikukindel Pyro Ultra on täielikult ühilduv teiste Hollyland Pyro seeria seadmetega. See tähendab, et olemasolevaid Pyro vastuvõtjaid saab kasutada koos Pyro Ultra saatjaga ning vastupidi – vastavalt tootja ühilduvustabelile. Pyro ökosüsteemi kuuluvad erinevad saatja- ja vastuvõtjamudelid, mis võimaldavad meeskonnal süsteemi järk-järgult laiendada ilma kogu riistvara välja vahetamata. Kellele on Hollyland Pyro Ultra 1TX & 2RX mõeldud? Filmivõtted ja reklaamiproduktsioonid Professionaalsed filmimeeskonnad vajavad ühest pildiallikast paljudele ekraanidele lahendust. Pyro Ultra 1TX & 2RX annab juba karbist välja võttes kaks täisväärtuslikku vastuvõtjat – alustuseks piisab ning süsteemi saab hiljem laiendada. Live-tootmised ja telesaated Broadcast Mode kuni 20 vastuvõtjaga katab ka suurte live-tootmiste vajadused. DFS-tugi ja automaatne sagedushüpe tagavad häirevaba töö ka tihedalt kasutatud raadiokeskkondades. Ürituste foto- ja videograafid Sündmusfotograafid ja -videograafid, kes töötavad assistentidega või klientide jaoks reaalajas ülevaate andmisega, saavad Pyro Ultraga professionaalse mobiilse töövoo ilma kaabliteta. Spordi- ja loodusfilm 1,5 km ulatus ja vastupidav TWiFi ühendus teevad Pyro Ultra sobivaks mobiilseteks välivõteteks, kus kaabellahendus pole võimalik. Komplekti sisu Korduma kippuvad küsimused Mitu vastuvõtjat saab Pyro Ultraga korraga kasutada? Broadcast Mode’s on vastuvõtjate arv tehniliselt piiramatu, kuid stabiilseks töötamiseks soovitatakse kuni 20 vastuvõtjat. Standardrežiimis toetab süsteem kuni 6 jälgimispunkti. Kas Pyro Ultra töötab ka siseruumides ja tihedas WiFi-keskkonnas? Jah. TWiFi automaatne sagedushüpe ja DFS-tugi tagavad stabiilse ühenduse ka kõrge raadiosageduse koormaga keskkondades nagu messid, hotellid ja stuudiod. Kas Pyro Ultra ühildub vanema Pyro seeria riistvaraga? Jah, Pyro Ultra on osa Hollylandi Pyro ökosüsteemist ja ühilduv teiste Pyro seeria seadmetega. Kas saab ühendada otse arvutiga? Jah – UVC-tugi võimaldab ühendada vastuvõtja USB kaudu otse arvutiga ilma lisadraiveriteta. Mis juhtub signaali katkemisel? Freeze Frame funktsioon kuvab viimase stabiilse kaadri. Soovi korral saab seadistada kohandatud varupildi, mis kuvatakse signaali katkemise ajal.
0
Thumbnail
Akupank Sharge SP170-W Shargeek 24000mAh 170W valge
Tootekood: SP170W GTIN: 6973154652637 Akupangad- ja jaamad
Shargeek 170 SP170 akupank valge | 24000mAh / 86,4Wh | 170W | 2×USB-C 140W + USB-A 30W | IP66 | PD 3.1 | QC 4.0 | LCD ekraan | 680g 170W + IP66 – professionaalse klassi akupank välistingimustes kasutamiseks Shargeek 170 on 24 000mAh mahutavusega akupank, mille koguvõimsus ulatub 170 watini ja mis kannab IP66 sertifikaati – täielik tolmukaitse ja kaitstus vee pritsmetele igast suunast. Enamik akupankasid pole märgistatud ühegi IP-kategooriaga; Shargeek 170 on disainitud välitingimustes kasutamiseks. 170W koguvõimsus koos PD 3.1 toega tähendab, et üksik USB-C port suudab anda 140W – piisavalt MacBook Pro, Dell XPS ja teiste 100W+ sülearvutite täisvõimsuse laadimiseks. 24 000mAh / 86,4Wh – mahtuvus ja lennureisid Parameeter Andmed Mahtuvus (elemendid) 24 000mAh Energiamahtuvus (Wh) 86,4Wh Lennuohutus ✓ Tootja deklareeritud lennuohutuse sertifikaat; 86,4Wh < 100Wh lennupiirangutest 86,4Wh on oluline number: rahvusvaheliste lennureeglistike järgi on käsipagasis lubatud akupangad kuni 100Wh (mõnel lennuettevõtjal 160Wh loaga). Shargeek 170 jääb alla 100Wh piiri, mis teeb selle lennutranspordi jaoks sobivaks. Mida 24 000mAh praktikas tähendab? Seade (tüüpiline aku) Ligikaudsed laadimiskorrad Nutitelefon (~4 500mAh) ≈ 4 korda iPad / Android tahvel (~7 000mAh) ≈ 2–3 korda MacBook Air M (~50Wh) ≈ 1,5 korda (arvestades muundamiskadusid) MacBook Pro 14″ (~70Wh) ≈ 1 kord + Nikon Z kaamera (EN-EL15c ~2 280mAh) ≈ 7–8 akut 170W koguvõimsus – pordid ja kombinatsioonid Portide arv ja tüübid Port Tüüp Roll USB-C1 USB-C Sisend + väljund USB-C2 USB-C Sisend + väljund USB-A USB-A Väljund Üksiku pordi maksimaalne võimsus Port Pingelangud (sisend ja väljund) Maksimaalne väljund USB-C1 5V/3A · 9V/3A · 12V/3A · 15V/3A · 20V/5A · 28V/5A 140W USB-C2 5V/3A · 9V/3A · 12V/3A · 15V/3A · 20V/5A · 28V/5A 140W USB-A 5V/3A · 9V/3A · 12V/5A 30W Kombineeritud kasutus – tegelik võimsus mitme seadmega korraga Portide kombinatsioon Koguvõimsus USB-C1 + USB-C2 165W USB-C1 (või C2) + USB-A 170W USB-C1 + USB-C2 + USB-A 163W PD 3.1 – mida see tähendab sülearvuti laadimiseks? USB Power Delivery 3.1 on USB standardi laiendus, mis tõstab maksimaalse pingepiiri 20V-lt 28V, 36V ja 48V-ni (Extended Power Range – EPR). Shargeek 170 toetab 28V/5A = 140W tasemel. USB PD versioon Maksimaalne võimsus Maksimaalne pinge PD 2.0 60W 20V/3A PD 3.0 100W 20V/5A PD 3.1 (EPR) 140W (28V/5A) 28V/5A PD 3.1 (täielik) 240W 48V/5A MacBook Pro 14″ (vajalik laadimisvõimsus 96W) ja MacBook Pro 16″ (vajalik 140W) saavad Shargeek 170-st täisvõimsuse laadimise – teised akupangad, mis toetavad ainult PD 3.0 (max 100W), ei suuda 140W nõudvat seadet täisvõimsusega laadida. IP66 – mis see tähendab akupangale? IP (Ingress Protection) on rahvusvaheline standard, mis kirjeldab elektroonikaseadmete kaitset tahkete osakeste ja vedelike eest. IP-kood Esimene number (tahked osakesed) Teine number (vedelik) IP66 6 – täielik tolmukaitse 6 – kaitse tugeva veejoa eest igast suunast IP66 praktikas: Enamik akupankasid ei kanna ühtegi IP-reitingut. IP66 muudab Shargeek 170 sobivaks kasutamiseks välistingimustes, kus tavaline akupank kahjustuks. LCD ekraan ja madala voolu režiim LCD ekraan näitab: Madala voolu režiim (Low Current Mode) on oluline funktsioon väikeste seadmete laadimisel. Tavaline akupank lülitub välja, kui ühendatud seade tarbib väga vähe voolu (nt juhtmevabad kõrvaklapid, nutikell, LED lamp). Madala voolu režiimis jääb Shargeek 170 aktiivseks ka minimaalse voolutarbimise korral. Läbipaistev disain Shargeek 170 korpus on osaliselt läbipaistev – sisemised komponendid (akuelemendid, elektroonika) on nähtavad. See on Shargeeki eristav esteetiline valik, mis rõhutab toote tehnilist iseloomu. Kaitsesüsteemid Kaitse Funktsioon Ülepinge Väljundpinge ei ületa ohutut taset Alapinge Aku ei tühjendata alla kriitilise taseme (pikendab eluiga) Ülekuumenemine Temperatuuri monitooring, laadimine peatub kuumenemisel Lühis Lühise tuvastamisel kohene voolu katkestamine Ülelaadimine Laadimine peatub täitumisel Täielik tühjenemine Sügava tühjenemise kaitse Lennuohutus Tootja viide lennunduse ohutussertifikaadile Kellele on Shargeek 170 mõeldud? Välitöötajad, matkajad ja festivalikülastajad IP66 + 24 000mAh on haruldane kombinatsioon – akupank, mis ei karda tolmu ega vihma ja kestab päevi ilma laadimiseta. Ehitusplats, matkamarsruut, festival – kõikjal, kus tavaline akupank kahjustuks. Sülearvutiga reisivad professionaalid 140W per USB-C port + PD 3.1 tähendab, et MacBook Pro 16″, Dell XPS 15 ja teised võimsamad sülearvutid laevad täisvõimsusega. 86,4Wh mahub lennureeglistiku piiridesse – üks akupank kogu lennureisi ja töötamise jaoks. Mitmikseadmete kasutajad Kolm porti korraga – USB-C1 (sülearvuti), USB-C2 (tahvelarvuti), USB-A (telefon) – ilma vaheldumisi laadimiseta. 163W koguvõimsus kolme ühendusega katab kõik seadmed. Fotograafid ja videograafid 24 000mAh + PD 3.1 on sobiv väliselt võttekohtadel, kus seinakontakti pole: kaamerad, monitorid, akkuüksused. IP66 kaitseb seadet ka vihmases olukorras. Komplektis sisaldub
0
Thumbnail
Tether Tools TetherPro USB-C TO USB-C kaabel 4.6M must
Tootekood: CUC15BLK GTIN: 818307014442 Kaablid ja adapterid
Tether Tools TetherPro USB-C to USB-C Tethering-kaabel 4,6 m | Must | 10 Gbps | 60W Kiire, usaldusväärne ja mitmekülgne – tethering-kaabel iga USB-C seadmele Tether Tools TetherPro USB-C to USB-C on profifotograafi standardvalik tethering-ühendusteks, kus nii kaamera kui arvuti kasutavad USB-C porti. 10 Gbps andmeedastuskiirus tagab RAW-failide kiire liikumise kaamerast Capture One’i või Lightroom Classicu eelvaatesse, samas kui 60 W Power Delivery tugi annab võimaluse samaaegselt laadida nii kaamerat kui ka arvutit – sama kaabliga. Must värvus on diskreetne ja professionaalne – ideaalne stuudiovõtetele, kus oranž kõrge nähtavusega kaabel ei sobi visuaalsesse keskkonda. Must TetherPro on saadaval neljas pikkuses (0,9 m, 1,8 m, 3,0 m ja 4,6 m), mistõttu leiad täpse pikkuse iga seadistuse jaoks. Miks valida TetherPro USB-C to USB-C? 10 Gbps andmeedastus – RAW-failid jõuavad arvutisse hetkselt. USB 3.1 standard tagab kuni 10 Gbps andmeedastuskiiruse – piisavalt kiiresti, et ka suurimad täiskaadri ja keskmise formaadi RAW-failid jõuaksid kaamerast arvutisse peaaegu reaalajas. Tethering-töövoog Capture One’is, Lightroom Classicus või teises tarkvaras on sujuv ja katkestustevaba. 60 W Power Delivery – kaabel, mis teeb kaht tööd korraga Erinevalt osadest tethering-spetsiifika kaablitest toetab TetherPro USB-C to USB-C kuni 60 W Power Delivery laadimist. See tähendab, et saad sama kaabliga: See on mugav ühendus stuudios, kus kaablite arvu minimeerimine on oluline. Kahesuunaline ühendus – täielik kaamera ja arvuti kontroll Bi-directional (kahesuunaline) andmeedastus tähendab, et kaabel toetab mitte ainult piltide edastamist kaamerast arvutisse, vaid ka täielikku kaamera kaugjuhtimist arvutist – säriaja, ava, ISO, fokuseerimise ja päästiku juhtimist otse tarkvara kaudu. Stuudiofotograaf saab istuda arvuti taga ja juhtida kaamerat ilma selle juurde minemata. Täielikult pöörduv USB-C – alati õiget pidi Mõlemas otsas USB-C konnektor on täielikult sümmeetriline – pistmise suund ei oma tähtsust, kaabel läheb alati õigesti pessa. Ei mingit pimedas keeramist, ei mingit “vale pidi” frustratsiooni. Täisvarjestus – puhas signaal ka mürarohkes stuudios Kõik TetherPro kaablid on täielikult varjestatud ja kuldplateeritud kontaktidega, mis filtreerivad välise elektromagnetilise müra – stuudiovalgustusest, juhtmevabadest seadmetest ja muust elektroonikast. Tulemus on stabiilne, katkestustevaba andmeedastus kogu sessiooni vältel. Laiendatav kuni 19,2 m – suuremaks stuudioks Vajadusel saab tethering-kaugust suurendada. Koos TetherBoost Pro või TetherPro Active Extension kaablitega on võimalik pikendada ühendust kuni 63 jala ehk umbes 19,2 meetrini – piisavalt ka suure stuudio, lavafotograafia ja välitöödel kasutamiseks. Must vs oranž – milline värvus valida? TetherPro USB-C Must TetherPro USB-C Oranž Nähtavus stuudios Diskreetne, taustaga sulanduv Kõrge nähtavusega, ohutus Sobib Puhtad stuudiovõtted, klient kohal Välitöö, suur stuudio, ohutusreegel Komistamisrisk Väiksem teadlikkus Nähtav kõigile stuudios Must on õige valik siis, kui esteetika on oluline – fotostuudios valge tausta ja minimalistliku seadistusega, kus oranž kaabel jääks silma. Oranž on parem valik, kui stuudios liigub palju inimesi ja kaabli nähtavus on ohutuse seisukohalt oluline. TetherPro USB-C vs TetherPro Optima 10G – kumba valida? Mõlemad on USB-C to USB-C kaablid 10 Gbps kiirusega – aga neil on oluline erinevus: TetherPro USB-C (must) TetherPro Optima 10G (oranž) Power Delivery ✓ Jah – kuni 60 W ✗ Ei – ainult andmeedastus TetherBoost Väline lisatarvik Sisseehitatud IC-kiipset Pikendamine Välise TetherBoost Pro-ga Välise kontrolleriga (kuni 19,2 m) Värvus Must (+ oranž eraldi) Oranž Sobib Üldine tethering + laadimine Puhta andmeedastuse optimiseerimine Vali TetherPro USB-C, kui soovid laadimistuge (PD 60W) või kasutad stuudios musta kaablit. Vali Optima 10G, kui soovid andmeedastuse maksimaalset stabiilsust ja PD-vaba ühendust, millel on sisseehitatud TetherBoost. Kellele on TetherPro USB-C to USB-C 4,6 m mõeldud? Stuudiofotograafid, kes kasutavad USB-C kaameraid Kõik uuemad kaamerasüsteemid – Sony Alpha, Nikon Z, Canon EOS R, Fujifilm X/GFX – kasutavad USB-C porti. TetherPro USB-C on nende kaamerate loomulik tethering-kaabli valik. Fotograafid, kes soovivad kaamerat ja arvutit tethering-ajal laadida 60 W PD-tugi tähendab, et pildistamise ajal saad aku laetuna ilma eraldi laadijata – oluline pikematel stuudiopäevadel, kus kaamera aku hakkaks lõppema. Sülearvuti kasutajad ilma toitekaablita Stuudios, kus ühendused on piiratud, saab TetherPro USB-C kaabel toimida samaaegselt nii tethering-kaabli kui sülearvuti toitekaablina – üks kaabel vähem laual. Korduma Kippuvad Küsimused (KKK) Kas see kaabel laadib kaamerat pildistamise ajal? Jah, kui sinu kaamera toetab USB-C laadimist. TetherPro USB-C toetab kuni 60 W Power Delivery – saad samaaegselt nii tethering-andmeedastust kasutada kui kaamerat laadida. Kontrolli oma kaamera käsiraamatust, kas see toetab USB-C laadimist. Mis vahe on TetherPro USB-C ja TetherPro Optima 10G vahel? Mõlemad on USB-C to USB-C 10 Gbps kaablid. TetherPro USB-C toetab 60 W Power Delivery laadimist; Optima 10G ei toeta PD laadimist (optimeeritud ainult andmeedastuseks sisseehitatud IC-kiipsetiga). Vali Optima, kui soovid maksimaalset andmestabiilsust; vali TetherPro USB-C, kui vajad ka laadimistuge. Mis vahe on TetherPro USB-C ja TetherPro Optima 10G vahel? Jah. Koos TetherBoost Pro või TetherPro Active Extension kaabliga saad tethering-kaugust pikendada kuni 19,2 meetrini. Kas must kaabel on sama kvaliteediga kui oranž? Jah – must ja oranž TetherPro USB-C kaabel on identse konstruktsiooni ja spetsifikatsioonidega. Ainus erinevus on värvus. Kas see kaabel töötab Mac ja Windows arvutitega? Jah. USB-C on universaalne standard – kaabel töötab kõigi USB-C pordiga Mac, Windows ja Linux arvutitega.
0
Thumbnail
Akupank Ugreen GS1200 Portable Power Station 1200W 1024Wh
Tootekood: GS1200 GTIN: 6941876210541 Akupangad- ja jaamad
Ugreen Portable Power Station *Capacity: 1024Wh 30.4Ah 224V (212800mAh 3.2V) *EV-Rated LFP Batteries Cycle Life (80%): 3000 times *Powerzip Technology: get charged in no time, recharge from 0% to 80% in 1 hour *U -Turbo Technology: Compatible with most heavy-duty appliances & power tools *Support BMS/UPS /WIFI/Bluetooth/APP Function *4 lighting modes: Strong, Standard, Flash, and SOS *9 Ports output: AC: 1200W*2 (Pure Sine Wave; Peak: 3000W; Maximum support for 2200W devices) USB-C: 100W*2 USB-A: 22.5W*2 (Compatible with multiple fast charge protocols ) Car charger *1 (12V/10A 120W Max) DC5521″2(Single-Port 12V/5A 60W Max) Car Charger + DC521 X2= 120W Max *Output Total: 1565W max *Input: AC 1200W (80% charge in 1 hour) Solar charging 400W Max (Fully charged in about 4 hours) DC/Car Charger 12V / 24V=8A Max *Display: 4.7 inch LCD *PC+ABS Shell: UL 94 V-0 Certified Flame Resistant *Two fans reduce overheating, At MAX output, fannoise is under 48dB *Dimensions: 34x 22 x 27 (cm) *Net Weight: 12.0kg *Charging Temperature: 0´C-40*C (32°F-104°F) *Discharging Temperature: -10*C-40°C (14″F~104″F)
0
Thumbnail
Godox RGB LED Inflatable Ring Light LR150R Air
Tootekood: LR150RAIR GTIN: 6952344245071 Professionaalsed LED valgustid
Godox LR150R Air RGB täispuhutav ringvalgusti | 1800K–10000K | CRI 97 | TLCI 98 | 14 FX-režiimi | 4750mAh | Bluetooth | 603g | CB256 kott kaasas Täispuhutav ringvalgusti – ümarad catchlight-id, kompaktne transport Godox LR150R Air on täispuhutav RGB ringvalgusti, mis ühendab klassikalise ringvalgustuse portree-esteeetika ja täispuhutava konstruktsiooni transportimise mugavuse. Kasutamata olekus on rõngakujuline toru defleerituna – terve komplekt (valgusrõngas, juhtimiskast, akukäepide) mahub kaasasolevasse CB256 kotikotti ja on seljakotis transportimiseks valmis. Enne võtet puhutatakse rõngas kaasasoleva ML-S1A silikoonpuhutuslati abil täis – täispuhutud rõnga mõõtmed on 47 × 63,5 cm (horisontaalne laius × vertikaalne kõrgus). Pärast kasutamist defleeritakse ja kotikotti. Ringvalgusti – mida ümar valgusallikas silmades loob? Ringvalgusti ja torutuli on mõlemad portreelahendused, kuid iseloomulikult erinevate efektidega: Valgusallika kuju Peegeldus silmades (catchlight) Iseloom Ringvalgusti Ümar rõngas silmapupilli ümber Klassikaline portreerõngas, sümmeetriline, sotsiaalmeediale tuntud Torutuli (LC500R Air) Piklik horisontaalne joon Kinemaatiline, asümmeetriline, rohkem dokumentaalfilm-esteetika Tasane paneel Kandeline peegeldus Neutraalne, stuudiolik Ümar catchlight ringvalgusti jäljel on modellipildistamise ja sotsiaalmeedia sisu loomise standard – eriti silmatorkav lähiportreedes, kus silmad on pildi fookus. LR150R Air annab ümarad catchlight-id ka liikuvale ja läikivale pindadele. 1800K – mida annab see väga soe värvitemperatuur? Värvitemperatuuri ulatus 1800K–10000K on LC500R Air torutuli (2800K–10000K) laiem – LR150R Air algab 1800K-st: Värvitemperatuur Analoogia Tähendus 1800K Küünlaleek Väga soe, punakaskollane toon – romantiline, draamaatiline atmosfäär 2200K Hõõglamp (nõrk) Soe kodune valgus 2800K Hõõglamp (tavaline) Traditsiooniline soojus 3200K Tungsten-kino Filminduse soojatoon 5600K Päevavalgus Neutraalne standard 10000K Ere jahe valgus Loov telekraan-efekt 1800K laiendab atmosfääri võimalused äärmusliku soojuse poole – küünlavalguse simulatsioon, romantiline portree, filminooir esteetika. CRI 97 ja TLCI 98 – värvitäpsus LR150R Air saavutab CRI ~97 ja TLCI ~98: Näitaja LR150R Air LC500R Air (torutuli) CRI ~97 ~96 TLCI ~98 ~98 CRI 97 on ühe astme parem kui LC500R Air – nahatoonid on isegi täpsemad, mis on portreepõhisele ringvalgustile loogiline prioriteet. TLCI 98 on mõlemal sama tasemel. 4 FX-režiimi – portree, meeleolu ja efektvalgustus 14 eelseadistatud efektirežiimi dünaamiliseks valgustuseks – samad tüüpilised efektid nagu LC500R Air torutulel: Valgustugevus: 1760 lux 0,5m kauguselt 1760 lux 0,5m kauguselt 5600K juures: Kaugus Tüüpiline heledus (pöördruut seadus) 0,5m 1760 lux 1,0m ~440 lux 1,5m ~196 lux 2,0m ~110 lux Ringvalgusti valgustugevus (1760 lux) on loomulikult madalam kui sama akuga torutuli (2630 lux) – rõnga kujuline valgusallikas hajutab valguse laiemale pinnale ja osa valgus “läheb kaotsi” rõnga keskauku. See on kuju-omane omadus, mitte puudus – ringvalgusti peamine eelis on peegelduse kuju (ümar catchlight), mitte maksimaalne valgusvoog. Aku ja laadimissüsteem LR150R Air kasutab sama BG-LC5A akukäepidet nagu LC500R Air torutuli: Parameeter Andmed Aku mahtuvus 4750 mAh / 34,485 Wh Aku pinge 7,26 V Tööaeg (100% heledus) ~1 tund 32 minutit Laadimisaeg ~2 tundi 20 minutit (12V / 2A juures) Komponent Toetatud USB-C sisend Akukäepide (BG-LC5A) 5V/2A · 9V/2A · 12V/2A Juhtimiskast 9V/2A · 12V/2A Bluetooth juhtimine ja juhtimiskast LR150R Air kontrollimiseks kaks võimalust: 1. Juhtimiskast (kaasasolev): Füüsilised nupud heleduse, värvitemperatuuri, RGB värvi ja FX-režiimi jaoks otse. 2. Bluetooth: Juhtmevaba juhtimine nutitelefoni rakendusest – kasulik, kui ringvalgusti on statiivile paigaldatud ja käsitsi juhtimiskastini jõudmine on ebamugav. LR150R Air vs LC500R Air – kumba valida? Omadus LR150R Air (ringvalgusti) LC500R Air (torutuli) Kuju Rõngas (oval 47×63,5cm) Silinder (770mm pikk) Catchlight silmades Ümar rõngas Piklik horisontaaljoon Värvitemperatuur 1800K–10000K 2800K–10000K CRI ~97 ~96 TLCI ~98 ~98 Valgustugevus (0,5m) 1760 lux 2630 lux Kaal 603g 532g Aku / tööaeg 4750mAh / ~1h 32min 4750mAh / ~1h 34min Sobib Portree, selfie, vlog Loov efekt, kinematograafia Mõlemad täispuhutav, sama akusüsteem, sama FX-režiimide arv. Valik sõltub soovist: ümarad catchlight-id portreedel(LR150R) vs piklik kinemaatiline peegeldus (LC500R). Kellele on Godox LR150R Air mõeldud? Portreefotograafid ja modellipildistajad Klassikaline ringvalgusti catchlight on modellipildistamise standard. LR150R Air lisab sellele portaalsuse – täispuhutav rõngas, mis mahub kandekotti, on eelis võrreldes jäikade plastikrõngaste transportimisega. Vlogijad ja sisuloojad Ringvalgusti ümar, ühtlane valgus on ideaalne näo ees istumiseks – ühtlane, ilma karedaid varje. CRI 97 tagab nahatoonide täpsuse ka ilma filter-efektideta. Sotsiaalmeedia sisuloojad (Instagram, TikTok, YouTube) Ringvalgusti peegeldus on sotsiaalmeedia portreestandardiks kujunenud – vaataja tunneb selle ära ja seostab professionaalse pildiga. LR150R Air annab selle efekti portaalselt. Produtsendid efektvalgustuseks 14 FX-režiimi (äike, tuli, politsei, stroboskoop) + 1800K–10000K täis RGB = laia spektriga valgustuse tööriist meeleolu ja atmosfäärivalgustuse jaoks. Komplektis sisaldub
0
Thumbnail
Väline mäluseade Lexar CFexpress 2TB Pro Gold R3600/W3300
Tootekood: 130544 GTIN: 843367135851 Välised mäluseadmed
Lexar CFexpress 4.0 GOLD Type B 2TB | PCIe 4.0 | 3600 MB/s lugemine | 3000 MB/s püsiv kirjutamine | 8K RAW Video | IP5X | 8-punktiline kaitse | 2TB – suur maht, kus see kõige rohkem loeb Lexar Professional GOLD CFexpress 4.0 2TB on sama tootesarja suurim mahtvariant – ja siin ilmneb kõige olulisem erinevus väiksemate mahtude vastu: püsiv kirjutamiskiirus. Kiirused lahti seletatult – max vs. püsiv kirjutamine See on kõige olulisem tehniline nüanss, mida iga ostja peaks teadma enne suuremahulise CFexpress kaardi valimist: Kiiruse tüüp Väärtus Tähendus Max lugemiskiirus 3600 MB/s Kaardilt arvutisse edastamine (post-töötlus) Max kirjutamiskiirus 3300 MB/s Lühiajalised kiirusnäidud, kui kaardi vahemälu (cache) on vaba Püsiv kirjutamiskiirus 3000 MB/s Pikaajaline salvestuskiirus – see on number, mis loeb video filmimisel Miks 2TB mudelil on püsiv kirjutamine 3× kõrgem kui 256GB mudelil? CFexpress kaardid kasutavad kiiret SLC-vahemälu (cache), kuhu kirjutatakse esmalt kõrge kiirusega. Kui vahemälu täitub, lähevad andmed aluspõhja NAND-kiipi. Suuremal mahul on rohkem NAND-kiipe, mis töötavad paralleelselt – see paralleelsus tähendab, et 2TB mudel jõuab TLC NAND tasandilgi säilitada palju kõrgemat kirjutamiskiirust (3000 MB/s) kui 256GB mudel (1000 MB/s). Praktilises keeles: 3000 MB/s püsiv kirjutamine katab peaaegu kõik praegused 8K RAW videovood, sealhulgas kõrgeima bitikiirusega professionaalsete kaamerate väljundi – ilma kaardi kirjutamiskiiruse piiranguta. Kelle jaoks 2TB loeb rohkem kui 256GB: 8-punktiline kaitse – kaart, mis peab vastu Lexar GOLD CFexpress 4.0 on läbinud ametliku vastupidavustestimise 8 kategoorias: Kaitse Standard / Näitaja Temperatuurikindlus Testitud äärmuslikes temperatuurides Vibratsioonikindlus Testitud vibratsiooni vastu Kulumiskindlus 12 000-kordne tsükliline vastupidavus Tolmukindlus IP5X – tolmukaitse sertifikaat Kukkumiskindlus ~5 meetrit (16,4 jalga) Löögikindlus Testitud mehaaniliste löökide vastu Paindekindlus Mitte painduv Survekaitse 7× survekaitse võrreldes SD kaartidega IP5X tolmukindlus on IEC 60529 standard: kaart on kaitstud tolmuosakeste sisenemise eest – oluline välitingimustes, rannas, mägisel maastikul, tolmusel platsil. 5 meetri kukkumiskindlus tähendab, et kaart talub kukkumist inimese vöökõrguselt kõvale pinnale. Andmete taastetugi – õnnetuse vastu kindlustatud Lexar GOLD kaardiga on kaasas Lexar Recovery Tool – andmete taastetarkvara, mis: See on oluline kindlustus: kui kaart kogemata formaaditud saab või failid kustutatakse, on taastevahend kohe käes. Töövoo kiirendamine 2× – õige kaardilugejaga Lexar rõhutab, et täie 3600 MB/s lugemiskiiruse saavutamiseks on vaja PCIe 4.0 ühilduva CFexpress Type B kaardilugeja (nt Lexar Professional Workflow CFexpress 4.0 Type B kaardilugeja, müüakse eraldi). CFexpress 4.0 kaardilugejaga on failiedastus kaardilt arvutisse kuni 2× kiirem kui CFexpress 2.0 kaartidega samadest kaadritest. 8K RAW video – 2TB maht kestvuseks 2TB maht + 3000 MB/s püsiv kirjutamine on kombinatsioon, mis on ehitatud spetsiifiliselt pikkade 8K RAW võtete jaoks: Kellele on Lexar GOLD CFexpress 4.0 2TB mõeldud? 8K RAW videograafid pikkade katkematute võtetega Canon EOS R5 Mark II, Canon R1, Nikon Z9 ja muud 8K-võimelised professionaalkaameratele, kus pikk katkematu salvestamine on tavapärane töövoog – dokumentaalfilm, kontserdid, sündmused. 3000 MB/s püsiv kirjutamine tähendab, et kaardi kiirus ei ole enam piiranguks. Filmimeeskonnad, kes ei taha kaarte sageli vahetada 2TB maht katab terve võttepäeva ilma kaarti vahetamata paljudel juhtudel – see vähendab riski jätta salvestamine kogemata kaardi täitumise tõttu vahele. Kasutajad, kes töötavad karmides tingimustes IP5X tolmukindlus + 5m kukkumiskaitse + 8-punktiline vastupidavuskaitse – disainitud välitingimustes kasutamiseks. Maastiku-, loodus- ja sündmuste filmimine ilma mälukaardi purunemise riskita. Suurte andmehulkade haldajad, kes eelistavad ühte suurt kaarti mitme väiksema asemel 2TB ühes kaardis vähendab kaartide arvu, mida peab jälgima, sortima ja varundama pika projekti jooksul.
0
Thumbnail
Väline mäluseade Delkin CFexpress 128GB G4 Power I Type B I R1790/W1560 (G4) incl cardreader (DDREADER-62)
Tootekood: 138098 GTIN: 814373026174 Välised mäluseadmed
Delkin POWER CFexpress Type B G4 128GB | R1790 / W1560 / S1470 MB/s | RAW 8K | USB 3.2 kaardilugeja DDREADER-62 komplektis kaasas | Serialiseeritud | Veekindel G4 – neljas põlvkond, kiirem kui kaameraprofi vajab Delkin POWER CFexpress Type B G4 on Delkin Devicesi neljanda põlvkonna (G4) professionaalne mälukaart, mis on disainitud kaasaegsete kino- ja broadcastkaamerasüsteemide maksimaalseks jõudluseks. 1790 MB/s lugemis- ja 1560 MB/s kirjutamiskiirus on turul tipptasemel – need numbrid ei ole teoreetilised laboratooriummõõtmised, vaid pidevaks kasutuseks mõõdetud piirid. Komplekti kuulub DDREADER-62 USB 3.2 kaardilugeja – kiiruskaardi potentsiaal saab kasutusele ka arvutiga töötades, mitte ainult kaameras. CFexpress Type B – mis see on ja miks see erineb SD kaardist? CFexpress on mälukaartide standard, mis kasutab sama NVMe PCIe põhjalikku protokolli, mis on tänapäeva SSD kõvakettad. Võrdluseks: Mälukaardi tüüp Maksimaalne kiirus Protokoll UHS-I SD ~104 MB/s UHS-I UHS-II SD ~312 MB/s UHS-II CFast 2.0 ~560 MB/s SATA CFexpress Type A ~800 MB/s PCIe 3.0 ×2 CFexpress Type B (G4) R1790 / W1560 MB/s PCIe 4.0 ×2 CFexpress Type B G4 kasutab PCIe 4.0 liidest – sama põlvkond, mis on kasutusel tipptasemel arvutite SSD-des. See annab enam kui 5× kiirema kirjutamiskiiruse võrreldes UHS-II SD kaartidega. CFexpress Type B kaardid ei ühildu tagasisuunas CFexpress Type A, CFast 2.0 ega CompactFlash pesadega. Erinevad füüsilised konnektorid. Enne ostmist kontrolli oma kaamera täpset pesatüüpi. 1470 MB/s püsiv kirjutuskiirus – pidev kiirus, mis loeb rohkem kui max Mälukaartide spetsifikatsioonides on kaks kirjutamiskiirust: Kiirus Tähendus Delkin G4 Max Write Lühike plahvatusliku kirjutamise tipp 1560 MB/s Sustained Write Pikaajaline püsiv kirjutuskiirus pidevalt 1470 MB/s Püsiv kirjutuskiirus (Sustained Write) on video pildistamisel olulisem kui maksimaalne: RAW 8K video salvestatakse pidevalt, mitte lühikeste puhangutena. Kui kaart langeb pikaajalise kirjutamise ajal kiiruse alla buffri täitumisel, tekib videosalvestusse katkestus. Delkin G4 1470 MB/s püsiv kiirus tähendab, et kaart ei “hinga” – ei aeglusta pikaajalise salvestuse ajal. Millist kiirust vajavad erinevad videorežiimid? Videorežiim Ligikaudne andmevoog Delkin G4 4K H.265 (tüüpiline) 50–200 MB/s ✓ palju üleliia 4K RAW kõrge FPS 400–600 MB/s ✓ 6K RAW 600–900 MB/s ✓ 8K RAW 800–1400 MB/s ✓ kuni 1470 MB/s 8K RAW kõrge FPS + kõrge bitrate 1000–1400+ MB/s ✓ Delkin G4 1470 MB/s püsiv kiirus katab ka kõige andmemahukamad 8K RAW kõrge kaadrisageduse režiimid. Serialiseeritud kaart – mis see tähendab? Iga Delkin POWER G4 kaart kannab unikaalset seerianumbrit. See pakub: Vastupidavus – kaart, mis talub välitingimusi Vastupidavuse omadus Delkin POWER G4 Löögikindlus (shockproof) ✓ Veekindlus (waterproof) ✓ Temperatuuritaluvus ✓ (äärmuslikud temperatuurid) Professionaalne kaamera töötab ka vihmas, külmas ja kuumas – mälukaart peab sama tegema. DDREADER-62 – USB 3.2 CFexpress Type B kaardilugeja Komplekti kuuluv Delkin DDREADER-62 on kompaktne USB 3.2 kaardilugeja, mis on disainitud CFexpress Type B kaartide jaoks: Omadus DDREADER-62 USB standard USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Materjal Anoidseeritud alumiinium Jahutus Mitu soojusiket (heat sink) ülekuumenemise vältimiseks Disain Kompaktne, teekonnaks sobiv Ühilduv kaardi tüüp CFexpress Type B DDREADER-62 kasutab USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) liidest, mille efektiivne andmeedastuskiirus on ligikaudu 900–1000 MB/s. Delkin G4 kaardi maksimaalne lugemiskiirus 1790 MB/s ületab lugeja liidese läbilaskevõime – seega piirab andmeedastust arvutisse lugeja USB liides, mitte kaart. Siiski on 900–1000 MB/s märkimisväärselt kiirem kui tavalised USB 3.0 (5 Gbps) lugejad (~400–450 MB/s). Reaalaja ringhääling – broadcast-sertifitseeritud Delkin POWER G4 on heaks kiidetud reaalaja ringhäälinguks (real-time broadcasting). See tähendab, et kaart vastab karmidele professionaalse televisiooni ja live-sündmuste salvestuse nõuetele, kus kaardi tõrge ei ole lubatav – üks kadunud kaader otseülekandes on probleem. Kellele on Delkin POWER CFexpress Type B G4 128GB mõeldud? Kino- ja dokumentaalfilmi operaatorid (RAW 8K / 6K) Kõrge bitrate’iga RAW salvestamine nõuab kaarti, mis ei aeglusta pikaajalise salvestuse ajal. 1470 MB/s püsiv kiirus ja broadcast-sertifikaat on selles kategoorias miinimumnõue. Pressifotograafid ja sportfotograafid (RAW puhangutulistamine) CFexpress Type B kiirus elimineerib buffri täitumise probleemi: pidev RAW puhangtulistamine jätkub ilma katkestusteta, mida aeglasemad kaardid ei suuda. Videograafid, kes töötavad mitmete RAW-formaatidega Üks kiire kaart katab kõik: 4K kõrge FPS, 6K ja 8K – ei pea eri kaarte eri kaamerarežiimide jaoks. Professionaalid, kes töötavad ajas kriitilistel tingimustel Reaalaja broadcast, pulma- ja ürituspildistamine, kus üks kaardi tõrge on vastuvõetamatu – serialiseeritud kaart koos Delkini garantiiga pakub lisaturvatunnet.
0