Mälu Corsair DDR4 Vengeance RGB 16GB 3000MHz CL15
Tootekood: CMW16GX4M2C3000C15W GTIN: 843591078702
Pakkumised
206,62 € | |||
216,72 € | |||
219,05 € | |||
234,20 € | |||
285,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMW16GX4M2C3000C15W |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3000MHz (PC4-24000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 15 |
| Min. hind | 206.62 |
| Max. hind | 285.00 |
| Toode lisatud | 2018-06-25 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib