Kõvaketas Seagate Cheetah 15K.7 300GB 15000rpm 16MB SAS 6Gb/s
Tootekood: ST3300657SS GTIN: 3700556034395
Pakkumised
163,40 € −0,30 € | |||
169,60 € −0,36 € | |||
189,79 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ST3300657SS |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Puhvermälu | 16MB |
| Min. hind | 160.90 |
| Max. hind | 192.90 |
| Toode lisatud | 0000-00-00 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib