Kõvaketas IBM 900GB 10K 2.5"
Tootekood: 00W1240 GTIN: 4053162580145
Eripakkumised
Pakkumised
315,50 € −0,20 € | |||
316,20 € | |||
324,50 € −0,26 € | |||
343,36 € +0,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 00W1240 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 315.50 |
| Max. hind | 343.36 |
| Toode lisatud | 2018-09-23 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib