Kõvaketas HP 146GB 6G SAS 15K 2.5 Inch (653950-001)
Tootekood: 653950-001 GTIN: 5711045606083
Pakkumised
311,31 € | |||
336,55 € | |||
346,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 653950-001 |
| Maht | 146GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 285.90 |
| Max. hind | 346.18 |
| Toode lisatud | 2018-09-23 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib