Kõvaketas DELL 400-ATIN 600GB
Tootekood: 400-ATIN GTIN: 5397184036105
Pakkumised
177,53 € +0,01 € | |||
185,06 € | |||
190,90 €* | |||
190,90 € | |||
190,90 €* | |||
202,10 € −5,07 € | |||
228,05 € +0,10 € | |||
235,04 € +0,11 € | |||
253,80 € +0,20 € | |||
333,34 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 400-ATIN |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 177.53 |
| Max. hind | 333.34 |
| Toode lisatud | 2018-11-30 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib