Kõvaketas DELL 400-ATIN 600GB
Tootekood: 400-ATIN GTIN: 5397184036105
Pakkumised
182,28 € +1,09 € | |||
183,99 € −19,53 € | |||
189,90 €* | |||
189,90 €* | |||
190,90 € | |||
208,73 € | |||
227,40 € | |||
234,73 € | |||
253,77 € | |||
333,11 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 400-ATIN |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 182.28 |
| Max. hind | 379.00 |
| Toode lisatud | 2018-11-30 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib