Mälu Patriot DDR4 Viper Steel 16GB KIT (2x8GB) 3600MHz CL17
Tootekood: PVS416G360C7K GTIN: 814914025536
Pakkumised
187,40 € | |||
159,80 € | |||
163,68 € | |||
172,75 € | |||
174,78 € | |||
177,55 € +0,14 € | |||
178,31 € +0,49 € | |||
178,48 € −12,98 € | |||
180,83 € +0,44 € | |||
180,90 € | |||
180,90 € | |||
180,94 € | |||
188,52 € | |||
189,60 € +0,50 € | |||
190,00 € | |||
261,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVS416G360C7K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 17 |
| Min. hind | 159.80 |
| Max. hind | 292.99 |
| Toode lisatud | 2019-04-17 |




















Ole esimene, kes toodet kommenteerib