Mälu Patriot DDR4 Viper Steel 16GB KIT (2x8GB) 3600MHz CL17
Tootekood: PVS416G360C7K GTIN: 814914025536
Pakkumised
204,60 € | |||
159,80 € | |||
163,68 € | |||
174,57 € | |||
180,94 € | |||
185,67 € −0,02 € | |||
188,52 € | |||
190,81 € | |||
191,08 € −0,13 € | |||
191,97 € +0,12 € | |||
193,50 € −0,02 € | |||
203,30 € | |||
204,00 € | |||
261,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVS416G360C7K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 17 |
| Min. hind | 159.80 |
| Max. hind | 319.00 |
| Toode lisatud | 2019-04-17 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib