Mälu Patriot DDR4 Viper Steel 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16
Tootekood: PVS432G320C6K GTIN: 814914025567
Eripakkumised
Pakkumised
251,15 € | |||
252,65 € −0,55 € | |||
252,68 € −0,50 € | |||
255,89 € | |||
256,40 € −0,52 € | |||
261,89 € | |||
262,75 € −0,51 € | |||
263,51 € −0,17 € | |||
267,00 € | |||
267,72 € −8,28 € | |||
274,52 € | |||
277,90 € −0,60 € | |||
356,86 € −0,23 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVS432G320C6K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 251.15 |
| Max. hind | 356.86 |
| Toode lisatud | 2019-04-17 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib