Kõvaketas DELL HDD 600GB 15K 2.5 Inch SAS (990FD)
Tootekood: 990FD GTIN: 5712505505199
Pakkumised
200,30 € | |||
207,88 € | |||
220,87 € +1,77 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 990FD |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 200.30 |
| Max. hind | 225.70 |
| Toode lisatud | 2019-05-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib