Kõvaketas HP 600GB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) 3yr wty DS HDD (872477-B21)
Tootekood: 872477-B21 GTIN: 4549821073405
Pakkumised
610,95 € | |||
622,72 € | |||
700,35 € | |||
706,68 € | |||
728,10 € +0,30 € | |||
921,11 € | |||
1276,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 872477-B21 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 610.95 |
| Max. hind | 1276.00 |
| Toode lisatud | 2019-05-19 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib