Kõvaketas HP 300GB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) 3yr wty DS HDD (872475-B21)
Tootekood: 872475-B21 GTIN: 4549821073382
Pakkumised
308,30 € | |||
324,07 € | |||
336,41 € | |||
364,72 € | |||
401,00 € | |||
621,50 € +0,20 € | |||
786,82 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 872475-B21 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 12Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 308.30 |
| Max. hind | 786.82 |
| Toode lisatud | 2019-05-19 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib