Kõvaketas Seagate Exos 600GB ST600MM0099
Tootekood: ST600MM0099 GTIN: 763649113684
Pakkumised
242,21 € | |||
242,22 € | |||
246,65 € −0,55 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ST600MM0099 |
| Maht | 600GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Puhvermälu | 128MB |
| Lisavalikud | CMR |
| Min. hind | 207.50 |
| Max. hind | 246.65 |
| Toode lisatud | 2019-11-19 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib