Mälu Corsair DDR4 Vengeance LPX Red 16GB 2x8GB 2666 CL16
Tootekood: CMW32GX4M2A2666C16W GTIN: 843591082884
Pakkumised
299,10 € +2,19 € | |||
330,03 € | |||
357,65 € | |||
369,80 € | |||
382,13 € | |||
437,89 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMW32GX4M2A2666C16W |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-2667MHz (PC4-21300) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 299.10 |
| Max. hind | 437.89 |
| Toode lisatud | 2019-11-27 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib