Mälu MicroMemory DDR3L 16 GB - DIMM 240-PIN - 1600 MHz / PC3L-12800 - 1.35 V - registriert - ECC
Tootekood: MMD8804/16GB GTIN: 5712505150771
Eripakkumised
Pakkumised
58,50 € +0,05 € | |||
59,50 € | |||
60,92 € +0,05 € | |||
62,70 € | |||
65,20 € | |||
65,83 € | |||
103,21 € −1,69 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMD8804/16GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1600MHz (PC3-12800) |
| Low Voltage | Jah |
| Min. hind | 58.50 |
| Max. hind | 103.21 |
| Toode lisatud | 2019-12-26 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib