Kõvaketas HP 900GB SAS 12G Enterprise 15K SFF 2.5"
Tootekood: 870759-B21 GTIN: 4549821055487
Pakkumised
408,85 € | |||
415,82 € | |||
415,82 € | |||
418,37 € | |||
449,00 €* | |||
449,00 €* | |||
512,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 870759-B21 |
| Maht | 900GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 15000rpm |
| Min. hind | 408.85 |
| Max. hind | 512.00 |
| Toode lisatud | 2020-02-29 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib