Mälu Patriot DDR4 Viper Steel PC4-28800 3600MHz 16GB CL18 (18-20-20-40) (Kit of 2) Black
Tootekood: PVS416G360C8K GTIN: 814914027271
Pakkumised
152,50 € | |||
153,24 € | |||
155,15 € −12,45 € | |||
156,17 € | |||
173,84 € | |||
180,90 € | |||
181,95 € −1,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVS416G360C8K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 152.50 |
| Max. hind | 207.99 |
| Toode lisatud | 2020-09-06 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib