Mälu Crucial DDR4 8GB 3200MHz CL22
Tootekood: CT8G4DFRA32A GTIN: 649528903549
Pakkumised
64,80 € −5,90 € | |||
67,53 € −6,87 € | |||
72,55 € −8,58 € | |||
73,20 € | |||
73,90 € | |||
74,80 € −7,00 € | |||
77,00 € −6,00 € | |||
77,73 € | |||
79,61 € | |||
81,31 € | |||
81,68 € | |||
83,70 € +10,65 € | |||
86,10 € | |||
86,46 € | |||
86,61 € | |||
87,30 € +0,90 € | |||
89,00 € | |||
89,40 € | |||
91,79 € +0,49 € | |||
92,60 € | |||
99,34 € | |||
103,48 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CT8G4DFRA32A |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 22 |
| Min. hind | 64.80 |
| Max. hind | 116.00 |
| Toode lisatud | 2020-09-06 |



















Ole esimene, kes toodet kommenteerib