Mälu MicroMemory DDR3L 4 GB - DIMM 240-PIN - 1333 MHz / PC3-10600 - registriert - ECC
Tootekood: MMI9856/4GB GTIN: 5711045179136
Pakkumised
55,20 € | |||
58,45 € | |||
60,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MMI9856/4GB |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 4GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1333MHz (PC3-10600) |
| Low Voltage | Jah |
| Min. hind | 55.20 |
| Max. hind | 67.70 |
| Toode lisatud | 2021-05-05 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib