Mälu Patriot DDR4 Viper Steel RGB 32GB 3200 CL18
Tootekood: PVSR432G320C8K GTIN: 814914027882
Eripakkumised
Pakkumised
358,11 € | |||
392,00 € | |||
586,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVSR432G320C8K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 358.11 |
| Max. hind | 586.71 |
| Toode lisatud | 2021-05-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib